Радиатор стальной Kermi FK0 11 300/ 400 298W

Код товара: 7178
Производитель: Kermi
 • Есть в наличии
 • Специальная цена
Мы продадим еще дешевле!
Характеристики
Вес: 4,56 кг
Высота: 300 мм
Длина: 400 мм
Подключение: Боковое
Показатель Kv: 5,5
Присоединение : внутренняя резьба 4хG 1/2"
Страна-производитель: Германия
Тип: 11
Описание

Радіатори Kermi ThermX2 Profil FKO ідеально сумісні з усіма опалювальними системами і, таким чином, є відмінною відповіддю на всі запити опалювальної техніки завтрашнього дня. Запатентована технологія Х2, з підвищеною до 100% інтенсивністю випромінювання, піклується про найкраще використання ККД енергоефективних джерел тепла. Оптимальна тепловіддача в приміщенні і високий рівень теплового комфорту навіть при низьких системних температурах.

Так, радіатори Therm Х2 найкращим чином підходять до всіх комбінацій: з тепловими насосами, технікою максимального використання теплоти згорання палива, сонячними колекторами, як адекватна, забезпечуюча майбутнє форма передачі тепла вже в наш час, налаштована на максимальну ефективність використання енергії. А також вони є найкращою альтернативою для санації системи опалення без панельного опалення.

Компактні радіатори з боковим приєднанням.

Виробляються з високоякісної холоднокатаної сталі. Радіатори складаються з однієї, двох або трьох нагрівальних профільованих панелей, які виготовляються шляхом зварювання роликовим швом двох листів товщиною 1,25 мм. До нагрівальних панелей (крім типу 10) закріплюються конвекційні пластини у вигляді гармошки. По боках радіатор закритий декоративними гладкими панелями, а зверху має решітку типу «гриль» (крім типу 10).

Унікальна технологія Х2 вперше дозволяє здійснити суттєву економію енергії вже на стадії теплопередачі. Висока теплова потужність – ідеально підходять для низьких температур. Чутливе і динамічне регулювання завдяки незначному вмісту води. Серія ThermX2 Profil K налічує 5 конструктивних форм (типів), які мають монтажну висоту від 300 до 900 мм. З блискучим двошаровим лаковим покриттям, верхнім і бічним екраном. Верхній і бічний екрани (крім Тип 10) при митті знімаються. Кріплення проводиться на задній стінці радіатора за допомогою 4 кріпильних накладок, а починаючи з монтажної довжини 1800 мм – за допомогою 6. Можна вирівнювати радіатор по горизонталі і вертикалі. Кутові консолі, розпірка, власники, клапан маєвського без націнки, встановлені заглушки.

Всі радіатори проходять випробування на герметичність тиском: 13,0 бар. Поверхня знежирена, оброблена фосфатом заліза, грунтована катодним лакуванням за методом катафорезного занурення і порошковим напиленням у відповідності з DIN 55900-FWA

Оставьте свой отзыв
Оцените товар
 • Advantages icon
  12 лет на рынке

  Работаем с 2007 года. Установили климатическое оборудование более чем на 3 000 объектах.

  Advantages icon
  12 лет на рынке
 • Advantages icon
  Официальный диллер

  Являемся официальными дилерами всей представленной на сайте техники.

  Advantages icon
  Официальный диллер
 • Advantages icon
  Монтаж оборудования

  Профессионально монтируем климатическое оборудование. Гарантия на монтаж от 12 месяцев.

  Advantages icon
  Монтаж оборудования
 • Advantages icon
  Доставка по Украине

  Доставляем технику в любой уголок нашей страны удобным вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Украине
 • Advantages icon
  Сервисный центр

  Гарантийное, сервисное послегарантийное обслуживание и ремонт техники.

  Advantages icon
  Сервисный центр
 • Advantages icon
  Все формы расчета

  Любой удобный для вас способ оплаты, наличный, безналичный, расчёт с НДС.

  Advantages icon
  Все формы расчета
Похожие товары