Касетний 4-поточний блок Mitsubishi Electric PLFY-P80VLMD-E

 • R410 icon
Код товару: 9982
Виробник: Mitsubishi Electric
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Вага внутрішнього блоку: 44 кг
Гарантія: 36 міс.
Колір: Білий
Країна-виробник: Японія
Під'єднання труб для газу: 15,88 мм
Під'єднання труб для рідини: 9,52 мм
Площа приміщення: до 80 м²
Рівень шуму: 61 дБ(А)
Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ): 1446×290×634 mm
Споживана потужність: 0,147/0,140 кВт
Теплопродуктивність: 10,0 кВт
Тип керування: Неінверторне
Типорозмір: 31 BTU
Холодопродуктивність: 9,0 кВт
Опис

Mitsubishi Electric PLFY-P_VLMD-E– це касетний 2-поточний внутрішній блок інверторної многозональной системи CITY MULTI G6 Mitsubishi Electric, застосовується для охолодження і обігріву повітря.Системи Mitsubishi Electric PLFY-P_VLMD-E є оптимальним рішенням для невеликих і середніх будівель офісного або житлового типу. Системи зі змінною витратою холодоагенту є більш економічними, ніж традиційні центральні системи на базі холодильних машин. Завдяки своїм перевагам системи City Multi все частіше застосовуються при кондиціонуванні навіть великих багатоповерхових будівель.

Унікальність систем Mitsubishi Electric PLFY-P_VLMD-E полягає в тому, що внутрішні блоки, підключені в загальний контур холодоагенту, можуть одночасно працювати в режимах охолодження і обігріву повітря. Тобто одночасно частина приміщень може охолоджуватися, а інші обігріватися. Це дуже важливо восени і навесні в офісних будівлях, так як в приміщеннях, розташованих з сонячної сторони, може бути жарко, а приміщення на протилежній стороні будівлі потрібно обігрівати. Іншим поширеним прикладом застосування систем City Multi серії R2 є житлові будівлі. Незалежність у виборі режиму і цільової температури дозволяє сусідам, підключеним до загальної центральної системи, відчувати себе володарями власного окремого кондиціонера.

З допомогою серії City Multi Y можна створити систему кондиціонування будь-якої конфігурації, як у дитячому конструкторі. Сутність Сіті Мульти Y — надзвичайна гнучкість при великій силі.

Основні переваги касетного блоку Mitsubishi Electric PLFY-P_VLMD-E:

 • Компактний дизайн внутрішнього блоку. Висота внутрішнього блоку PLFY-VLMD-E всього 290 мм, що дозволяє мінімізувати застельовий простір і збільшити об'єм приміщення.
 • Напрямок потоку. Подача повітря регулюється в 4-х напрямках за допомогою пульта дистанційного керування. Це дозволяє відрегулювати потоку, виключивши влучення охолодженого повітря на користувача кондиціонера.
 • Система автоматичного регулювання швидкістю подачі повітря. Система має 5 швидкостей повітряного потоку. Якщо включена автоматична швидкість повітряного потоку, то кондиціонер (наприклад, після включення) включає систему швидкого охолодження кімнати з високою швидкістю роботи вентиляторів внутрішнього блоку, а після того, як був досягнутий заданий температурний режим, переводить внутрішній блок PLFY-VLMD-E у режим підтримки температури з низькою швидкістю подачі повітря. Це суттєво збільшує комфорт і робить роботу кондиціонера практично непомітною.
 • Низький рівень шуму. В черговий раз Mitsubishi Electric підтверджує свій статус виробника самих тихих у світі кондиціонерів. Завдяки зменшенню тиску втрати за рахунок оптимізації повітряних потоків і застосування вентилятора з великим діаметром, виробник добився безшумної роботи навіть на підвищений рівень роботи вентилятора.
 • Підключення до систем вентиляції. Дана серія 2-х потокових касетних внтренних блоків може бути об'єднана в одну систему підтримки кліматікі приміщення з припливно-витяжними установками Lossnay, виробництва Mitsubishi Electric, або на розсуд замовника, з системами вентиляції інших виробників.
 • Елегантний дизайн. У даній серії кондиціонерів застосований виключно чистий білий колір для оздоблення панелі і проводового пульта дистанційного керування. Білий колір надає відчуття чистоти Вашого інтер'єру. Також завдяки спеціальному дизайну повітряних заслінок, предотвращающему поподанию пилу і бруду на лицивую панель, ваш кондиціонер буде залишатися чистим і охайним дуже довгий час. В кондиціонері застосований спеціальний пластик, що дозволяє не застосовувати спеціальних миючих препоратов і економити на обслуговуванні устаткування.
 • Двухпоточный касетний блок. Двухпоточный касетний блок Mitsubishi Electric ідеальний для багаторівневих підвісних стель з "піднятою" центральною частиною.
 • Вбудований дренажний насос. Внутрішній блок PLFY-VLMD-E вже в стандартній комплектації оснащений вбудованим дренажним насосом, який дозволяє піднімати відводиться від блоку конденсат на висоту до 593 мм. Це дозволяє розміщувати двхпоточный касетний блок Mitsubishi Electric у важкодоступних місцях і робить монтаж системи швидким, легким і надійним.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку
Схожі товари