Підлогові консольні кондиціонери - купити кондиціонер спліт систему підлогового типу за вигідною ціною в магазині клімат техніки eco-servis.com.ua

Кондиціонери підлогового типу

Підлоговий кондиціонер, він же консольний, являє собою спліт-систему, що складається з двох блоків – одного зовнішнього та одного внутрішнього, який кріпиться до стіни над самою підлогою, приблизно на рівні радіаторів опалення. Ці кондиціонери можна встановлювати в приміщеннях побутового та комерційного призначення: в квартирах, приватних будинках, готелях, офісних центрах, в тому числі в складі мультіспліт систем.

Особливості підлогових кондиціонерів

Якщо ви хочете зберегти недоторканим дорогий ремонт, або в вашому приміщенні низькі стелі, або архітектурні елементи інтер'єру та інші нюанси не дозволяють встановити настінну спліт-систему – купіть підлоговий консольний кондиціонер, не пошкодуєте. Його плоский внутрішній блок скромного дизайну, розміщений над підлогою або внизу стіни за шторою, не порушує гармонію житлового простору та займає зовсім мало місця.

Інша їх особливість – вони не створюють протягів, холодні повітряні потоки не потрапляють на людей, відсутні переохолоджені зони. Обумовлено це тим, що повітря заданої температури з внутрішнього блоку підлогового типу прямує вгору, а потім рівномірно поширюється по всьому приміщенню.

Як працює підлоговий кондиціонер

Всі сучасні підлогові консольні кондиціонери працюють на охолодження та обігрів. Вони оснащені інверторною системою управління, а значить – економічні, оскільки самі розраховують необхідну і достатню кількість тепла або холоду, яку потрібно подати, в залежності від площі приміщення.

Також вони підтримують всі функції інших видів кондиціонерів, а відрізняються від них тільки місцем розташування, вертикальною подачею обробленого повітря та дизайном. Є серед них і найтонший в світі підлоговий внутрішній блок, який можна «втопити» в стіні так, що він буде виступати лише на 14,5 сантиметрів. А є такий, який зовсім прихований від очей.

Підлоговий кондиціонер – невидимка

Встановлюються такі підлогові внутрішні блоки в складі мультизональної системи кондиціонування. Вони повністю занурені в стіну, на очах залишаються лише повітряні решітки: знизу – для забору повітря, зверху – для його подачі. Стильно, красиво, і ніякої шкоди дизайну інтер'єру.

Можна купити і інші цікаві різновиди. На відміну від стаціонарних консольних підлогових кондиціонерів, про які до сих пір йшлося в цій статті, існують їх мобільні побратими, які теж встановлюються на підлогу, але легко пересуваються з однієї кімнати в іншу.

Скільки коштує підлоговий кондиціонер

Найдешевший підлоговий консольний кондиціонер для будинку коштує 38 896 гривень. Ціни на його монтаж варіюються в межах 2 500 гривень.

Продаж, монтаж, обслуговування

Крім продажу консольних спліт-систем, ми здійснюємо їх установку, ремонт, гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування в Києві, Харкові, Черкасах, Дніпрі, Одесі. Але в якому б місті України ви не жили, можете купити в інтернет-магазині компанії Еко Сервіс будь-який кондиціонер з доставкою, з або без монтажу.