Повітряні теплові насоси - купити повітряний тепловий насос для будинку з установкою за вигідною ціною в Києві і Україні на сайті eco-servis.com.ua

Обігрів будинку при мінімумі витрат – реальність, яка стала можливою завдяки повітряним тепловим насосам. Це обладнання в якості теплової енергії використовує повітря, що робить системи ефективними, економними й надійними. Прилади використовуються для опалення приватних будинків, комерційних будівель різної площі, застосовуються для нагрівання сантехнічної води та як кондиціонери.

Особливості повітряних теплових насосів

В якості теплових насосів для опалення на нашій території найчастіше використовуються моделі типу Повітря-Повітря або Повітря-Вода. Вони мають просту конструкцію, універсальні, підходять для цілорічної експлуатації при температурі на вулиці від +50 до -25 градусів, а тепло беруть із навколишнього середовища.

Монтаж обладнання не вимагає отримання дозволів або виділення місця, а інверторне управління, що використовується, допомагає економити на електроенергії: коефіцієнт сезонної енергоефективності сучасних повітряних теплових насосів становить А++.

Як і у кондиціонерів, повітряні теплові насоси мають два блоки – зовнішній і внутрішній. Конструктивно пристрої складаються з декількох частин: компресора, конденсатора, випарної камери, розширювального вентиля, вентилятора. 

Бувають двох типів:

  • повітря-повітря – обігрів приміщення здійснюється нагрітим повітрям, яке подається через повітроводи, системи підходять для організації опалення;
  • повітря-вода – обігрів реалізується за допомогою нагрівання теплоносія – води, що циркулює у закритому контурі, системи застосовуються як кондиціонери.

Принцип роботи опалювального обладнання:

  • Система є замкнутим контуром, всередині якого циркулює холодоагент – фреон. При взаємодії з холодним повітрям під високим тиском він стискається й закипає, перетворюючись на пару.
  • У газоподібному стані фреон переміщається у конденсатор. Тут він передає тепло теплоносія системи опалення, охолоджуючись.
  • Холодоагент конденсується й знову переходить у рідкий стан. У розширювальному вентилі зменшується тиск і фреон надходить у випарник. Цикл повторюється.

Виходить, що сам повітряний тепловий насос не виробляє тепло, а перетворює енергію навколишнього середовища. При споживанні 1 кВт електроенергії вдається отримати продуктивність 5-6 кВт.

Переваги повітряних теплових насосів

До основних переваг повітряних теплових насосів віднесемо:

  • Повна екологічна безпека. Установки не виділяють шкідливі речовини в атмосферу через відсутність процесів горіння. Фреон циркулює у закритій системі, тому протікання виключені.
  • Мінімальне технічне обслуговування. Не слід стежити за кількістю палива, прочищати повітропроводи, систематично викликати майстра. Термін експлуатації обладнання дорівнює 15-20 рокам.
  • Установка не потребує погодження з органами контролю. Користувач просто замовляє пристрій, майстри роблять монтаж і можна користуватися.
  • Зручність керування. Наявність корисних опцій і налаштувань дозволяє створити відповідні мікрокліматичні умови в домі, а регулювати роботу повітряного теплового насоса можна навіть віддалено, за допомогою смартфона.

Придбання обладнання у нашому магазині

Купити тепловий насос Повітря-Повітря або Повітря-Вода за дилерською ціною Ви зможете на сайті інтернет-магазину Еко Сервіс. Ми реалізуємо товар відомих виробників, впевнені у якості продукції.

Наші консультанти допоможуть вибрати тепловий насос для квартири, будинку, закладу, який підійде для опалення конкретного об'єкту й матиме високу ефективність. У Києві й Черкасах працюють майстри Еко Сервіс, які зроблять монтаж замовленої на сайті техніки. Покупцям із інших міст України доставимо покупку транспортною компанією.

Відповіді на найбільш поширені питання

Який повітряний тепловий насос вибрати?

Вибір того чи іншого повітряного теплового насоса для опалення залежить від площі будівлі, де буде здійснено установку, середньої температури повітря на вулиці, бюджету. Обов'язково треба зробити розрахунок потужності обладнання. Із цим допоможе консультант Еко Сервіс – зверніться до нього.

Як замовити доставку повітряного теплового насосу?

Інформацію про доставку Ви вказуєте під час заповнення форми замовлення моделі. Також спосіб доставки можна обговорити з консультантом магазину.

Яка гарантія повітряних теплових насосів?

Виробники надають гарантію терміном на 12, 24 чи 36 місяців.

Яким способом можна сплатити замовлення повітряного теплового насоса?

Ми приймаємо платежі готівкою та безготівковими коштами, у тому числі оплату через термінал. Готівкою розраховуються покупці, які обирають послугу самовивезення.