Бойлери - купити бойлер в Києві і Україні за вигідною ціною в магазині Еко Сервіс

Коли немає гарячого водопостачання або трапляються часті відключення, ситуацію врятує бойлер для води – пристрій із накопичувальним баком, який нагріває та утримує стабільну температуру води на одному рівні тривалий час. Прилади повністю автоматизовані, відрізняються моделі особливостями кріплення, об'ємом, типом покриття й принципом роботи.

Водонагрівачі встановлюються не лише у квартирах і приватних будинках, а й у громадських місцях, наприклад, у кафе, ресторанах, басейнах, офісних приміщеннях. Прилади мають електронну систему управління, тому користувачі можуть максимально точно встановити температуру потоку з похибкою всього 1-2 градуси.

Деякі моделі обладнані додатковими опціями – можливістю програмувати температуру до певного часу, функцією самоочищення бака.

Різновиди бойлерів, конструкція

Нагрівачі води відрізняються між собою різними параметрами, одним з яких є принцип роботи:

 • Проточні. Невеликі за розміром водонагрівачі, всередині яких розташований електричний ТЕН. Вони дуже потужні, тому перед монтажем обов'язково потрібно перевірити, чи витримає існуюча проводка. Температура води залежить від потужності приладу й напору: чим він сильніший, тим менша температура.
 • Накопичувальні бойлери. Найбільш поширений варіант водонагрівача. Задовольняють потреби у гарячій воді завдяки її попередньому нагріванню. Бувають газові та електричні, але найбільшого поширення набули саме останні.
 • Бойлер непрямого нагріву. Пристрої не виробляють тепло самостійно, а використовують теплову енергію опалювальної системи. Вважаються найбільш економними. Підігрів води здійснюється як би побіжно: через змійовик водонагрівача йде теплоносій.

Конструкція пристроїв складається з таких елементів:

 • корпус, зроблений з пластику або сталі;
 • овальний або круглий бак;
 • захисна поліуретанова вставка між баком і корпусом;
 • термостат, що контролює температуру теплоносія;
 • підводи для гарячої та холодної води;
 • магнієвий анод для захисту від корозії;
 • система автоматики.

За формою бойлери можуть бути квадратні, прямокутні, циліндричні, а розташування на стіні вертикальним чи горизонтальним.

Покупка бойлерів в Еко Сервіс

Інтернет-магазин Еко Сервіс займається реалізацією бойлерів, кліматичного обладнання відомих виробників. У нас можна придбати техніку за дилерською ціною, з гарантією якості.

Щоб правильно підібрати водонагрівач, орієнтуйтесь на такі критерії:

 • Розмір й обсяг бака. Визначте місце розташування в приміщенні, оскільки техніка габаритна. Дайте відповідь на питання, для яких цілей потрібен бойлер. Якщо для миття рук і посуду, підійде пристрій на 15-20 літрів, для купання – від 100 літрів і більше.
 • Потужність. У продажу є моделі з ТЕНами потужністю від 1 до 6 кВт. Чим вище, тим швидше вода нагріється. Якщо в будинку електропроводка нова, вона витримає 6 кВт, а якщо стара, доведеться вибирати з варіантів не потужніших 2,5 кВт.
 • Внутрішнє покриття бака. Плануєте користуватися водонагрівачем довгі роки – тоді вибирайте пристрої з нержавіючої сталі.
 • Місце установки – літня дача або опалювальне приміщення. У першому випадку бажано наявність режиму запобігання замерзанню.

Замовити водонагрівачі в Еко Сервісі можуть покупці з будь-якого міста України. У Києві й Черкасах працюють майстри нашого магазину, які допоможуть встановити техніку одразу після покупки.

З'явилися запитання – телефонуйте нам за вказаним на сайті номером телефону.

Відповіді на найбільш поширені питання

Який вибрати бойлер?

При виборі водонагрівача орієнтуйтесь на потужність конкретного приладу, об'єм бака, кількість людей, які користуватимуться гарячою водою. Щоб не помилитись, звертайтеся за допомогою до консультанта Еко Сервіс.

Як замовити доставку бойлера?

Відповідний спосіб доставки Ви вказуєте у формі, що заповнюється при оформленні замовлення. Також умови й спосіб доставки Ви можете уточнити у менеджера інтернет-магазину.

Яка гарантія на бойлери?

Виробники надають офіційну гарантію на бойлери для нагрівання від 1 року.

Яким способом можна сплатити замовлення бойлера?

Ми приймаємо готівкові й безготівкові кошти. Оплату можна зробити через термінал, на рахунок юридичної особи або приватного підприємця. Існує послуга оплати частинами.