Радіатор сталевий Kermi FK0 22 300/2300 2935W

Код товару: 7316
Виробник: Kermi
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Вага: 37,66 кг
Висота: 300 мм
Довжина: 2300 мм
Країна-виробник: Німеччина
Під'єднання: Внутрішня різьба 4хG 1/2"
Підключення: Бокове
Показник Kv: 6
Тип: 22
Опис

Радіатори Kermi ThermX2 Profil FKO ідеально сумісні з усіма опалювальними системами і, таким чином, є відмінною відповіддю на всі запити опалювальної техніки завтрашнього дня. Запатентована технологія Х2, з підвищеною до 100% інтенсивністю випромінювання, піклується про найкраще використання ККД енергоефективних джерел тепла. Оптимальна тепловіддача в приміщення і високий рівень теплового комфорту навіть при низьких системних температурах.

Так, радіатори Therm Х2 найкращим чином підходять до всіх комбінацій: з тепловими насосами, технікою максимального використання теплоти згоряння палива, сонячними колекторами, як адекватна, забезпечуюча майбутнє форма передачі тепла вже в наш час, налаштована на максимальну ефективність використання енергії. А також вони є найкращою альтернативою для санації системи опалення без панельного опалення.

Компактні радіатори з боковим приєднанням.

Виробляються з високоякісної холоднокатаної сталі. Радіатори складаються з однієї, двох або трьох нагрівальних профільованих панелей, які виготовляються шляхом зварювання роликовим швом двох листів товщиною 1,25 мм. До нагрівальних панелей (крім типу 10) закріплюються конвекційні пластини у вигляді гармошки. По боках радіатор закритий декоративними гладкими панелями, а зверху має решітку типу «гриль» (крім типу 10).

Унікальна технологія Х2 вперше дозволяє здійснити суттєву економію енергії вже на стадії теплопередачі. Висока теплова потужність – ідеально підходять для низьких температур. Чутливе і динамічне регулювання завдяки незначному вмісту води. Серія ThermX2 Profil K налічує 5 конструктивних форм (типів), які мають монтажну висоту від 300 до 900 мм. З блискучим двошаровим лаковим покриттям, верхнім і бічним екраном. Верхній і бічний екрани (крім Тип 10) при митті знімаються. Кріплення проводиться на задній стінці радіатора за допомогою 4 кріпильних накладок, а починаючи з монтажної довжини 1800 мм – за допомогою 6. Можна вирівнювати радіатор по горизонталі і вертикалі. Кутові консолі, розпірка, власники, клапан маєвського без націнки, встановлені заглушки.

Всі радіатори проходять випробування на герметичність тиском: 13,0 бар. Поверхня знежирена, оброблена фосфатом заліза, грунтована катодним лакуванням за методом катафорезного занурення і порошковим напиленням у відповідності з DIN 55900-FWA

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку
Схожі товари