Радіатор сталевий Kermi FTV 11 400/1800 1705W

Код товару: 7192
Виробник: Kermi
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Вага: 22,99 кг
Висота: 400 мм
Довжина: 1800 мм
Країна-виробник: Німеччина
Під'єднання: Зовнішня різьба (знизу справа) 2 x G3 / 4"
Підключення: Нижнє
Показник Kv: 2,5
Тип: 11
Опис

Поряд з неповторно інноваційною технікою для більшого задоволення та економного споживання енергії має Therm X2 Profil Ventil як і конструкції всі властивості перспективного розподільника тепла. Від високоякісного покриття до повністю вбудованою арматури вентиля з встановленим на заводі у відповідності з потужністю радіатора коефіцієнтом Kv.

Значні резерви економії енергії закладені в оптимальній гідравлічної компенсації системи опалення. Kermi застосовує нову техніку автоматичного регулювання вентильних радіаторів з різними вставками, які мають коефіцієнт Kv, що встановлюється на заводі у відповідності з потужністю радіатора. Вентилі, призначені для дуже великого масового потоку радіатора, втрачають свою здатність регулювання. Якщо температура опускається нижче заданого значення, то на короткий час відкривається вентиль і температура в приміщенні швидко підвищується, а коли вона перевищить задане значення, вентиль закривається. Вентиль термостата виконує тільки функції відкривання / закривання. Інакше йде справа з вентилями термостата, оснащеними вентильними вставками фірми Kermi. У цьому випадку до радіатора підводиться тільки такий масовий потік, який потрібно для покриття потреби в теплі. У радіаторів фірми Kermi під облицюванням вбудована повна арматура вентиля. Цю арматуру вентиля можна використовувати як в однотрубних, так і в двотрубних системах. У серійному виконанні вентильні радіатори "Кермі" поставляються з підключенням внизу праворуч.

Компактні радіатори з нижнім боковим приєднанням складаються з однієї, двох або трьох нагрівальних профільованих панелей, які виготовляються шляхом зварювання роликовим швом двох листів товщиною 1,25 мм До нагрівальних панелей (крім типу 10) закріплюються конвекційні пластини у вигляді гармошки. По боках радіатор закритий декоративними гладкими панелями, а зверху має решітку типу «гриль» (крім типу 10). Унікальна технологія Х2 вперше дозволяє здійснити суттєву економію енергії вже на стадії теплопередачі. Висока теплова потужність – ідеально підходять для низьких температур. Чутлива і динамічна регулювання завдяки незначному вмісту води.

Серія ThermX2 Profil V налічує 5 конструктивних форм (типів), які мають монтажну висоту від 300 до 900 мм. З блискучим двошаровий лаковим покриттям, верхнім і бічним екраном. Верхній і бічний екрани (крім Тип 10) при митті знімаються. Кріплення проводиться на задній стінці радіатора за допомогою 4 кріпильних накладок, а починаючи з монтажною довжини 1800 мм – за допомогою 6. Можна вирівнювати радіатор по горизонталі і вертикалі. Кутові консолі, розпірка, власники, клапан маєвського без націнки, встановлені заглушки. Поверхня знежирена, оброблений фосфатом заліза, грунтована катодного лакуванням за методом катафорезного занурення і порошковим напиленням у відповідності з DIN 55900-FWA7.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку
Схожі товари