Радіатор сталевий Purmo Compact V11 600x2000

Код товару: 7834
Виробник: Purmo
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Висота: 600 мм
Довжина: 2000 мм
Країна-виробник: Польща
Матеріал виготовлення: Сталь
Під'єднання: Внутрішня різьба G 1/2"
Підключення: Бокове
Робочий тиск: 10 бар
Теплова потужність: 2,03 кВт
Тип: 11
Опис

Панельні радіатори з конвекційними елементами і вмонтованим вкладишем термостатичного крана, бічні поверхні закриті захисними елементами, верхня поверхня закрита планкою типу «гриль». Вмонтований підєднувальний комплект дозволяє підключити радіатор як знизу, так і з боку. Два нижніх під'єднувальних отвори для підключення на рівні підлоги, а також чотири бічних під'єднувальних отвори в кожному куті радіатора. Всі отвори мають внутрішнє різьблення G1/2. Радіатор має вкладиш термостатичного крана Heimeier або Oventrop з попереднім регулюванням.

Підключення в радіаторах CV11 стандартно розміщується праворуч. У радіаторах CV22 і CV33 воно може бути також і зліва, якщо радіатор повернути. Подаюча труба завжди розташована ближче до центру радіатора, а зворотна труба – ближче до краю радіатора.

Відмінною особливістю опалювальних приладів Purmo є їх висока якість. Вони мають естетичний зовнішній вигляд, що дозволяє їм ідеально вписуватися в будь-який інтер'єр. Передня панель радіатора Purmo Compact має класичну профільну форму. Збоку радіатор закрито захисними елементами, а зверху гратчастою планкою. Сталеві радіатори опалення Purmo Compact мають широкий вибір типорозмірів і варіацій кольору фінішного покриття.

Радіатори Purmo призначені для використання в насосних системах центрального опалення, виконаних з чорних сталевих, мідних або синтетичних труб з антидифузійним бар'єром, в яких нагрівальним агентом є вода (для опалення житлових, офісних, сервісних та інших приміщень, в яких відсутній шкідливий кородуючий вплив речовин, що містяться в повітрі, тобто, немає постійного або періодичного відсирювання поверхні радіатора). Радіатори Purmo можна застосовувати як в одно-, так і в двутрубних системах. Крім того радіатори Purmo можна встановлювати в гравітаційних системах, але з обмеженнями, що випливають з їх гідравлічного опору.

Purmo Compact необхідно використовувати в закритих герметичних системах центрального опалення, захищених мембранними розширювальними баками. Допускається їх встановлення в невеликих відкритих системах тепловою потужністю до 25 кВт, але за умови використання допущених до застосування інгібіторів корозії.Системи з радіаторами Purmo повинні наповнюватися і поповнюватися водою відповідної якості, найважливіші якісні показники якої не можуть перевищувати наведених нижче значень:• сумарний вміст хлор-іонів та сульфатних іонів не повинно перевищувати 150 мг/л (для систем з мідних труб - 50 мг/л),• вміст кисню не повинен перевищувати 0.1 мг/л,• показник рН води повинен бути в межах від 8.0 до 9.5,• загальна жорсткість не повинна перевищувати 4.0 мг-екв/л

Радіатори Purmo виробляються з дотриманням правил європейської системи контролю якості ISO 9001. Завдяки суворій процедурі кожен радіатор Purmo піддається ряду пов'язаних з перевіркою дій, у тому числі випробуванню на герметичність під тиском. Тому якість наших виробів дуже висока.

Компанія Purmo надає 10-річну гарантію на панельні радіатори.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку
Схожі товари