Зволожувач повітря Condair CP3 mini

Код товару: 9687
Виробник: Condair
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Країна-виробник: Швейцарія
Опис

Condair CP3 mini – компактний електродний парозволожувач для невеликих приміщень. Він плавно регулює продуктивність у відповідності з поточною вологістю і уставками на панелі управління.

Condair CP3 mini оснащений вбудованим вентилятором для прямого зволоження або паророзподільною трубкою для канального зволоження. Якщо Ви використовуєте парозволожувач з вентилятором, то можете змінювати напрямок подачі вологого повітря з допомогою регулювання жалюзі.

Сервісне обслуговування. Для обслуговування парового зволожувача Condair CP3 mini потрібна тільки заміна парових циліндрів (приблизно один раз у рік). І зробити це дуже легко: зняти захисну панель, вийняти циліндр, вставити новий циліндр, закрити панель. Вся електроніка і інші чутливі елементи захищені від попадання води і випадкового контакту додатковою панеллю.

Легкість в управлінні. Всі поточні параметри та індикація стану роботи відображаються на великому LCD-дисплей потрібною мовою. І якщо необхідно змінити необхідне значення вологості або перевірити сервісний інтервал, просто виконайте вказівки на дисплеї, які приведутьдо потрібного результату.

Особливості Condair CP3 mini:

 • Непомітний. Завдяки новому продуманому дизайну і можливості прихованих зв'язків через задню панель, Condair CP3 mini гармонійно вписується в інтер'єр.
 • Простота і безпека. Конструкція Condair CP3 mini забезпечує максимальну безпеку при роботі з обслуговування парового зволожувача. Для проведення заміни циліндрів немає необхідності викликати фахівців. Циліндри виконані з пластику, дуже швидко і просто змінюється, а електроди і вся електрична частина надійно захищені.
 • Звичайна водопровідна вода. Забудьте про очищення, опріснення та демінералізації води. Condair CP3 mini використовує звичайну водопровідну воду і виробляє стерильний пар без запахів. Condair CP3 mini використовується для зволоження повітря в житлових приміщеннях, офісах, конференц-залах, галереях і т. д.
 • Відповідність найвищим стандартам. Сучасний парозволожувач повинен відповідати найвищим вимогам як з технічної точки зору, так і з естетичної. Condair CP3 mini подарує вам відчуття максимального комфорту при його використанні, і забезпечить підтримання заданого рівня вологості повітря.
 • Економія. Condair CP3 mini знає як зменшити споживання води. Процес деконцентрації оптимізований і вимагає мінімум додаткових витрат.
 • Довговічність. Матеріали високої якості, надійна електроніка, швейцарська якість збірки – запорука довгої та безперебійної роботи парового зволожувача Condair CP3 mini. Гарантія 12 міс.
 • Клас захисту IP20.

Наші фахівці підберуть для Вас необхідну за характеристиками модель з серії CP3 mini в залежності від ваших потреб і бажань.

* З усіх питань (у тому числі і ціни) звертайтесь до нашого менеджера.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку