Рекуператори повітря купити в Києві і Черкасах: Ціна офіційного дилера | Еко Сервіс

Рекуператор є приладом для припливно-витяжної вентиляції, який видаляє з приміщення відпрацьоване повітря, насичуючи його чистим, з вулиці. При цьому температура кімнати практично не змінюється, незважаючи на погодні умови. Використовується рекуператор для квартири, приватного будинку, офісу, навчальних і громадських установ, де складно організувати природну вентиляцію.

Особливості побутових рекуператорів

Конструкція рекуператора передбачає наявність декількох компонентів:

 • повітроводів;
 • теплообмінника;
 • фільтра - одного або декількох;
 • вентилятора;
 • шумоізоляційної вставки;
 • декоративних кришок.

Сучасні провітрювачі підходять для користування цілий рік. Діапазон робочих температур – від -15-20 до +43 градусів. Прилади відрізняються високою продуктивністю й малим споживанням електрики (коефіцієнт енергоефективності – мінімум А++). Рівень шуму роботи залежить від конкретної моделі, але рідко перевищує 35 дБ.

Потоки відпрацьованого та свіжого повітря у рекуператорі не змішуються. Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією має такий принцип функціонування:

 • тепле повітря з приміщення проходить через теплообмінник, віддаючи йому тепло та вологу;
 • коли регенератор нагрівається, витяжка переходить у режим припливу;
 • холодне вуличне повітря, проходячи крізь провітрювач, стає теплим і зволожується;
 • після остигання регенератора прилад переходить у витяжний режим.

Вентиляційні системи з рекуперацією мають дистанційний тип керування. Для регулювання пристрою використовується пульт, який входить у комплект до провітрювача. Деякими моделями можна керувати зі свого смартфона чи іншого гаджета: у їх конструкції є модуль Wi-Fi.

Крім основних режимів роботи, в рекуператорах повітря передбачено додаткові опції. Наприклад, вибір швидкості роботи, автоматичний і нічний режим, функція захисту від утворення наледі на зовнішній частині приладу для вентиляції та інші.

Переваги провітрювачів

Використання рекуператора у приміщеннях будь-якого типу має ряд переваг:

 • можна повністю замінити природне провітрювання, якщо вікна не можна відчиняти або кватирки розташовані високо;
 • якісне очищення повітря сприяє потраплянню в кімнату вже очищеного повітряного потоку, що є актуальним для мешканців великих міст;
 • економія на опаленні у зимовий сезон, адже зберігається до 90% тепла;
 • під час роботи вентиляції з приміщення видаляються неприємні запахи, шкідливі речовини, надмірна волога;
 • провітрювач легко встановити, а термін його експлуатації становить понад 10 років.

Чому рекуператор потрібно купувати у нас?

Інтернет-магазин кліматичної техніки Еко Сервіс – офіційний дилер систем кондиціювання та вентилювання повітря в Україні. У нас за дилерською ціною можна купити техніку виробників зі світовим ім'ям, у продукції яких ми впевнені. Надаємо гарантію, консультуємо у питаннях вибору відповідного рекуператора.

У нашому магазині працюють майстри, тому покупці з Черкас і Києва мають змогу замовити монтаж придбаної системи для рекуперації. Клієнтам з інших міст надішлемо покупку транспортною компанією.

З'явились запитання – звертайтесь до консультанта Еко Сервіс за вказаним на сайті телефоном.

Відповіді на найбільш поширені питання

Який рекуператор повітря вибрати?

Для правильного вибору рекуператора визначтеся з необхідною продуктивністю пристрою. Щоб провітрювач максимально точно відповідав вашим вимогам, зверніться до менеджера нашого інтернет-магазину.

Як замовити рекуператор повітря?

При оформленні замовлення конкретної моделі провітрювача вкажіть у формі відповідний спосіб доставки із запропонованих. Можлива доставка кур'єром у відділення або шляхом самовивезення з нашого магазину.

Яка гарантія на побутові рекуператори?

Залежно від моделі термін офіційної гарантії становить 12, 24 чи 36 місяців.

Як можна оплатити замовлення повітряного рекуператора?

Ми приймаємо оплату готівкою та безготівковими коштами. Можна сплатити за покупку через термінал, купити прилад для вентиляції в кредит або вибрати оплату частинами.