Внутрішній блок Mitsubishi Electric DESIGN INVERTER (Black) MSZ-EF22VE3B

 • Inverter icon
 • R410 icon
Код товару: 6015
Виробник: Mitsubishi Electric
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • Доступний під замовлення
 • Ціна за запитом
Ми продамо ще дешевше!
Характеристики
Вага внутрішнього блоку: 11,5 кг
Гарантія: 36 міс.
Колір: Чорний
Країна-виробник: Таїланд
Під'єднання труб для газу: 9,52 мм
Під'єднання труб для рідини: 6,35 мм
Площа приміщення: до 20 м²
Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ): 895х195х299 mm
Теплопродуктивність: 2,5 кВт
Тип керування: Інверторне
Тип кондиціонера: Настінний
Типорозмір: 7 BTU
Холодопродуктивність: 2,2 кВт
Опис

Серія Дизайн створена за запитом італійського відділення Mitsubishi Electric, де дизайн виробу є необхідною умовою його успіху на ринку. Але яскравий дизайн не скасував найвищих вимог до ефективності та рівня шуму, з яким Design Inverter залишається лідером в класі. Складна система направляючих повітряного потоку створює оптимальну форму і швидкість струменя в режимах охолодження і нагріву. Внутрішні блоки MSZ-EF VE3 комплектуються антибактеріальним фільтром з іонами срібла.

Особливості внутрішнього блоку Mitsubishi Electric DESIGN INVERTER (Black) MSZ-EF22VE3B

 • Вбудований тижневий таймер. Таймер дозволяє задавати до 4 дій протягом дня: включення/вимикання і зміна цільової температури. Режим роботи не може бути менен по таймеру.
 • Індикатор розряду батареї. Пульт управління оснащений індикатором розряду батареї. При розряді батарей включається індикатор, інформуючи користувача про необхідність їх заміни. Зазвичай комплект батарей працює протягом 1 року.
 • Режим «I save». Режим «I save» дозволяє зберегти 2 набори налаштувань: цільова температура, швидкість вентилятора і напрям повітряного потоку. Один набір — для режиму охолодження (або режиму «ECONO COOL»), інший — для режиму нагріву повітря. Якщо в режимі нормальної роботи натиснути кнопку «I save» на пульті управління, то відбудеться перехід до попередньо збережених налаштувань, відповідним режимом роботу. Повторне натискання кнопки повертає систему до попередніх налаштувань. Цю функцію зручно використовувати для швидкого переведення системи в попередньо налаштований економічний режим, наприклад, з цільової температури на 2-3°С вище в режимі охолодження і на 2-3°С нижче в режимі нагріву, а також для збереження часто використовуваних настройок. На відміну від звичайного режиму нагріву, мінімальна цільова температура в режим «I save» може становити +10°С, що дозволяє використовувати цей режим в якості чергового опалення.
 • Автоматичний режим. В автоматичному режимі роботи система вибирає режим (охолодження або нагрів) в залежності від різниці між цільовою температурою та температурою повітря в приміщенні. Перемикання режиму відбувається, якщо різниця температур становить більше 2°С і зберігається протягом 15 хвилин.
 • Низький рівень шуму. У моделях серії MSZ-EF передбачений додатковий зверхтихий режим роботи вентилятора «Silent Mode». Мінімальний рівень шуму складає всього 21 дБ(А), що робить дані моделі ідеальним рішенням для кондиціонування спальні або дитячої кімнати.
 • Бактерицидний фільтр з іонами срібла. Бактерицидну обробку повітря фільтр виконує за рахунок найдрібніших частинок срібла, вбудованих в основу фільтра. Цілющі і протимікробні властивості іонів срібла відомі дуже давно. В наш час поширена теорія, згідно якої іони срібла мають бактеріостатичну і бактерицидну дію. Іони закріплюються на поверхні бактеріальної клітини і порушують деякі її функції, наприклад, поділ, забезпечуючи бактеріостатичний ефект. Якщо іони срібла проникають через клітинну мембрану, то всередині патогенної бактеріальної клітини вони порушують її метаболізм, і в результаті клітина гине. Ефективність бактерицидної обробки повітря з допомогою фільтрувальної вставки Mitsubishi Electric Corporation протестував і підтвердив японський інститут «BOKEN Quality Evaluation Institute». Рекомендується заміна бактерицидної фільтра 1 раз в рік. Опціональний змінний елемент має найменування MAC-2370FT-E.
 • Мале електроспоживання у вимкненому стані. Якщо кондиціонер підключений до електричної мережі, але не включений пультом керування, то друкований вузол зовнішнього блоку кондиціонера споживає електричну енергію. Моделі зовнішніх блоків MUZ-EF VE оснащені додатковою системою, яка відключає силові ланцюги на час простою кондиціонера, суттєво зменшуючи споживану електроенергію в стані очікування.
Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку
Схожі товари