Доставка та Оплата – Компанія Еко Сервіс

Доставка та оплата

Якщо ви вже вибрали кондиціонер або іншу кліматичну техніку, тоді вибирайте відповідний вам варіант оплати і доставки зі списку, наведеного нижче.

Способи оплати

Оплата здійснюється готівкою і безготівковими коштами.

Готівковий розрахунок

Оплата товару готівкою можлива в офісах компанії або кур'єру за фактом доставки по Києву, Черкасам, Одесі, Дніпру, Харкову.

Безготівковій розрахунок

Можлива оплата як на рахунок приватного підприємця, так і на юридичну особу з ПДВ. Рахунок-фактуру на товар можна отримати у менеджерів нашої компанії по факсу або по електронній пошті.

Оплата по терміналу

Купити обладнання в компанії Еко Сервіс можна через банківський термінал.

Оплата частинами

Можлива покупка в оплату частинами та в кредит. Про умови та можливості кредитування уточнюйте у менеджерів по телефонах, вказаних на сторінці Контакти, або в офісах компанії.

Доставка

Способи доставки

Доставка обладнання по Києву, Дніпру, Одесі, Харкову, Черкасам

Доставляємо будь-яке обладнання до вас додому, в офіс або на об'єкт власним транспортом компанії в межах Києва, Черкас, Одеси, Харкова та Дніпра.

Доставка по Київській, Черкаській, Дніпропетровській, Одеській, Харківській областях – Новою поштою або іншим зручним вам перевізником.

Безкоштовна доставка

Доставку по Черкасам ми виконуємо безкоштовно. По Києву безкоштовно доставляємо куплену вами кліматичну техніку в разі, якщо ми її встановлюємо.

Доставка по Україні

Якщо ви прийняли рішення купити кондиціонер або інше кліматичне обладнання у Львові, Вінниці, Житомирі або в іншому місті України, крім перерахованих вище, тоді товар буде відправлений найбільш придатною для вас компанією-перевізником: Автолюкс, Гюнсел, Нова Пошта, Нічний експрес, САТ, або будь-якою іншою.

Відправка товару відбувається на наступний день після отримання передоплати.

При доставці покупцеві разом з товаром надаються такі документи:

  • Гарантійний талон.
  • Інструкція з експлуатації.

Самовивіз

Увага! Переконливе прохання, перед приїздом в офіс за покупкою, уточнюйте наявність і резервуйте товар.