Припливно-витяжні установки - купити припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла в Києві і Україні за вигідною ціною на сайті eco-servis.com.ua

Зростання тарифів на комунальні послуги змушує користувачів звертати увагу на енергоефективні рішення, які б допомогли економити. Одними з таких виступають припливно-витяжні установки. Особливістю їх роботи є повноцінна вентиляція приміщення без необхідності відчиняти вікна на провітрювання. Обладнання не тільки збагачує кімнати чистим очищеним повітрям, а й скорочує втрати тепла на 30-40% у зимовий період.

Особливості приладів для рекуперації

Припливно-витяжні системи вентиляції підходять для установки в приватних і комерційних будівлях – квартирах, будинках, офісах, школах і дитячих садках. Прилад має досить просту конструкцію, складається з таких частин:

 • корпус, виконаний із листової сталі;
 • тепло- та звукоізоляційна вставка;
 • повітроводи для теплого та холодного повітря;
 • теплообмінник і вентилятори;
 • фільтри для очищення повітряного потоку, що надходить у приміщення;
 • декоративні кришки, що прикривають вентиляційний канал приладу для рекуперації всередині та зовні.

З боку вулиці на пристрій монтуються повітрозабірні грати, які перешкоджають проникненню в кімнату великих забруднень, комах.

Сучасні моделі припливно-витяжних установок мають електронний блок керування. Налаштування здійснюється з пульта дистанційного керування, що входить до комплекту. Деякі моделі обладнані модулем Wi-Fi, що дозволяє керувати приладом через гаджет.

Принцип роботи рекуператора дуже простий:

 • тепле повітря з приміщення проходить через теплообмінник і віддає тепло й вологу;
 • вхідний потік забирає, проходячи через теплообмінник, тепло і його температура підвищується.

Таким чином, якщо на вулиці, наприклад, -25 градусів, то в приміщення потрапляє повітря, вже прогріте до +16 градусів. Тепло зберігається.

Більшість моделей приладів для рекуперації працює при температурі довкілля від -20-25 до +43 градусів. Це дозволяє експлуатувати припливно-витяжне обладнання практично цілий рік.

Крім стандартних режимів роботи (припливу свіжого та відведення відпрацьованого повітря), користувачам доступні й інші опції, які роблять вентиляційні установки більш практичними. Наприклад, власники можуть налаштувати швидкість вентилятора, активувати нічний (більш тиха робота) або турбо режим, вибрати яскравість індикації чи виставити відповідну вологість.

Переваги припливно-витяжних установок

Установка приладу для вентиляції з рекуперацією має багато переваг:

 • Висока ефективність. Користувач може самостійно за допомогою припливно-витяжної установки створити комфортні мікрокліматичні параметри всередині приміщення, незалежно від погодних умов і рівня забрудненості зовнішнього повітря.
 • Простий монтаж. Припливно-витяжні пристрої легко встановити як у будинках із вже готовим ремонтом, так і на етапі будівництва об'єкту. Привабливий дизайн не вплине на загальний інтер'єр.
 • Економія. Взимку спостерігається зниження витрат на опалення, адже зберігається до 90% тепла.
 • Чисте, свіже повітря цілий рік. Крім вентилювання приміщення, з нього видаляються неприємні запахи, зайва волога, а припливне повітря очищається від алергенів, бактерій.

Чому кліматичну техніку слід купувати у нас?

Купити рекуператор повітря за дилерською ціною будь-який бажаючий може у нашому інтернет-магазині Еко Сервіс. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, тому реалізуємо якісну оригінальну техніку з гарантією.

Замовити припливно-витяжні установки у нас можуть мешканці всієї України: ми доставимо техніку транспортною компанією. Послуга монтажу придбаного обладнання для рекуперації тепла доступна покупцям із Києва й Черкас.

Отримати консультацію Ви можете, зв'язавшись із менеджером Еко Сервіс по телефону або залишивши свої дані у формі зворотного зв'язку на сайті.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як вибрати припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла?

Щоб правильно підібрати пристрій, орієнтуйтеся на його продуктивність. Вибрати максимально підходящу припливно-витяжну установку допоможе консультант інтернет-магазину Еко Сервіс.

Як замовити установку припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла?

Послуга монтажу приладу майстрами нашої компанії доступна мешканцям Києва й Черкас. Залишити заявку на монтаж можна у формі зворотного зв'язку.

Скільки становить офіційна гарантія на припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла?

Залежно від моделі, виробники дають офіційну гарантію терміном на 12, 24 або 36 місяців.

Як сплатити припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла?

Ми приймаємо всі види платежів – готівковий, безготівковий розрахунок, оплату через банківські термінали. У нас є опція оплата частинами та покупка в кредит.