Проектування кондиціонування - проект і розрахунок систем кондиціонування повітря в магазині кліматичного обладнання eco-servis.com.ua

Проектування кондиціонування

підбір обладнання, монтаж, гарантія, сервіс

⇽Проектування вентиляції

⇽Проектування опалення

Створюємо проекти кондиціонування будь-якого ступеня складності в Києві та по всій Україні

Для чого необхідно проектування кондиціювання

Для того, щоб система кондиціонування повітря працювала

 • ефективно,
 • економічно,
 • безперебійно,
 • створювала комфортний для вас мікроклімат,
 • виглядала естетично,
 • служила довго –

як будь-яку іншу інженерну систему, її необхідно перш за все спроектувати.

Проект – це документ. Він дає вам повне розуміння того, яке, де і як буде розташоване обладнання, які комплектуючі будуть використані для його установки, та у скільки, з точністю до гривні, обійдеться монтаж. З цим документом ви можете звернутися в будь-яку спеціалізовану компанію, або продовжувати співпрацю з нами.

Крім того, тільки завдяки проектуванню можна правильно підібрати обладнання, розрахувати його працездатність. А також уникнути прикрих ситуацій, коли змонтована без проекту система кондиціонування створює багато шуму, не вирішує поставлені перед нею завдання, або зовсім не працює.

Зверніть увагу: ми завжди знаходимо оригінальні, нешаблонні рішення, які вимагають найменших витрат і забезпечують створення оптимального мікроклімату незалежно від складності об'єкту.

Коли необхідно проектування

Проектування кондиціонування виконується перед установкою п'яти видів кондиціонерів: мультиспліт системи канального типу, спліт-системи канального типу, мультизональної VRF системи, системи чиллер-фанкойл, центрального кондиціонування.

В яких випадках воно не потрібно: при установці мультиспліт і спліт-систем настінного, підлогового, стельового, касетного, колонного типів.

Для яких будівель і приміщень ми створюємо проекти кондиціонування повітря

Передпроектне рішення – безкоштовно

Перед тим, як приступити до проектування, ми з'ясовуємо вашу потребу, та пропонуємо кілька варіантів концептуального рішення, орієнтуючись на призначення приміщення, дизайн-проект та інженерну складову. Устаткування підбираємо згідно вашого бюджету.

Консультацію, підбір системи кондиціонування, концептуальні рішення та передпроектну комерційну пропозицію ми виконуємо безкоштовно.

В результаті ви бачите всі можливі варіанти і вибираєте один з них. На його основі ми складаємо комерційну пропозицію з точною ціною обладнання, та максимально наближеною до реальної вартістю монтажних робіт.

Якщо передпроектна комерційна пропозиція вас влаштовує – ми приступаємо безпосередньо до проектування.

Етапи проектування

 1. Проектант вивчає технічну документацію, отриману від архітектора та дизайнера. Потім виїжджає на об'єкт, робить виміри.
 2. Розраховує кількість тепла, яке потрібно утилізувати, виходячи з товщини стін і матеріалу, з якого вони зведені, кількості людей та техніки, яка виділяє тепло, сторін світу та інших параметрів. Відповідно вибирає обладнання необхідної і достатньої потужності.
 3. Складає план-схему розміщення обладнання з прив'язкою до стін і стелі таким чином, щоб воно не стикалося з освітлювальними приладами та іншими технічними і декоративними елементами інтер'єру. Погоджує цю схему з архітектором або дизайнером.
 4. Якщо проектується канальна або центральна система кондиціонування – виконує розрахунок довжини і перетину повітроводів, швидкості руху повітря по ним так, щоб воно пересувалося безшумно та плавно охолоджувало приміщення.
 5. Якщо проектується мультизональна або мультиспліт система – розраховує довжину і діаметр фреонопроводів (зазвичай задіюється 5-6 видів труб від 6-ї до 28-ї) і місця установки разветвителів.
 6. Складає специфікацію із зазначенням обладнання та супутніх матеріалів.
 7. На заключному етапі оформляє проект в електронному вигляді або в форматі альбому. Суміжники – сантехніки та електрики – отримують роздруківки планів відповідних розділів – дренажів та електропостачання.
 8. Якщо ми розуміємо, що проект необхідно погоджувати з органами місцевого самоврядування – самі його погоджуємо.
 9. Складаємо фінішну комерційну пропозицію, в якій вказана точна вартість техніки та монтажних робіт.

Інженерні рішення, які ми застосовуємо на стадії проектування, відповідають вимогам протипожежних, санітарно-технічних, екологічних та інших діючих норм і правил, а також ДБН, СНиП, та сучасним європейським стандартам.

Розділи проекту, який ви отримуєте:

 • Характеристика системи кондиціонування.
 • Загальні вказівки.
 • План зонування приміщення.
 • Робочі креслення.
 • 3D візуалізація.
 • Специфікація.
 • Монтажні схеми.

Унікальна програма проектування

Ми проектуємо системи кондиціонування в унікальній професійній програмі Ревіт. Її основна перевага – 3D візуалізація високої якості з фотореалістичною графікою та промальовування деталей, які неможливо відобразити в інших програмах. Вона охоплює весь спектр проектних робіт від концепції до створення високоточних креслень і докладної специфікації.

Коли ви дивитеся на такий проект, ви все в ньому розумієте, а монтажники збирають систему як конструктор, без додаткових вимірів, закупівель і непередбачених витрат.

Наші проектанти

Для вас працюють наші проектанти з вищою інженерною освітою та 15-річним досвідом створення проектів в різних сферах життєзабезпечення. Вони професійно проектують системи кондиціонування повітря, розробляють оптимальні, технічно грамотні та економічно вигідні проектні рішення.

Терміни і вартість проектування

Вартість проектування кондиціонування розраховується виходячи з ціни за метр квадратний і площі приміщення. До розробки проекту ми приступаємо після передоплати.

Терміни проектування залежать від призначення і площі об'єкту. Наприклад:

 • Квартира від 60 до 200 м кв. – від 7 до 20 робочих днів.
 • Будинок, котедж від 250 до 1 000 м кв. – від 14 до 30 робочих днів.
 • Великі комерційні та промислові об'єкти – в залежності від їх складності.

Монтаж, гарантійне, сервісне обслуговування

Інжинірингова компанія повного циклу Еко Сервіс з 2008 року надає послуги проектування систем кондиціонування повітря, а також їх монтажу, пуско-налагодження, гарантійного, післягарантійного та сервісного обслуговування.

Такий же обсяг робіт проводимо в сфері мереж вентиляції, опалення, водопостачання.

Як почати співпрацю: від першої зустрічі до запуску в роботу та обслуговування

Проектування кондиціонування ми здійснюємо в тісному контакті з клієнтом або його представником – дизайнером або архітектором, і працюємо за схемою:

 • З'ясовуємо ваші потреби та специфіку приміщення.
 • Підбираємо систему кондиціонування необхідної потужності та конфігурації, яка вирішить поставлені завдання.
 • Складаємо кілька концептуальних рішень з обладнанням різної цінової категорії, ви вибираєте одне з них.
 • Складаємо попередню комерційну пропозицію, погоджуємо її з вами.
 • Пишемо проект.
 • Формуємо остаточну комерційну пропозицію, підписуємо договір.
 • Виконуємо монтаж, пуско-наладку, здаємо об'єкт в роботу.
 • Навчаємо як ним користуватися, надаємо карту управління та приймаємо ваш об'єкт на сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.