Напівпромислові кондиціонери - купити напівпромисловий кондиціонер з установкою в Києві та Черкасах і Україні в інтернет-магазині eco-servis.com.ua

Напівпромислові кондиціонери

Кондиціонери напівпромислового типу

Напівпромислові кондиціонери – це системи кондиціювання повітря, які за потужністю перевершують побутову кліматичну техніку, але поступаються промислової.

Особливості напівпромислових кондиціонерів

  1. Продуктивність від 2,5 до 50 кВт.
  2. Площа, що обслуговується одним зовнішнім блоком – до 500 м2.
  3. Підвищений запас міцності – вони можуть працювати 24/7, 365 днів на рік.
  4. Відстань між внутрішнім та зовнішнім блоками до 100 м, перепад висот – до 50 м.
  5. Допускається використання кондиціонерів напівпром як основне опалення.
  6. Залежно від моделі працюють на охолодження та обігрів при зовнішній температурі від -15 до -300С.

Краще купувати напівпромислові кондиціонери інверторного типу, тому що вони споживають менше електроенергії та точніше підтримують задані температурні параметри.

Де встановлюють

Напівпромислові кондиціонери встановлюють в офісах, магазинах, готелях, ресторанах, адміністративних будинках, школах, спортзалах, на невеликих виробничих майданчиках. Також вони знаходять своє застосування у великих квартирах, пентхаусах, приватних будинках.

Види напівпромислових спліт систем

Найбільш затребувані чотири види напівпромислових спліт систем: настінні, канальні, касетні та підлогово-стельові.

Настінні підходять для приміщень площею до 100 квадратних метрів, тому що їх потужність не перевищує 10 кВт. Настінний внутрішній блок навішується у верхній частині стіни. Ці спліт системи найдоступніші за ціною.

Канальні монтуються до ремонту. Їх внутрішній блок розміщується між чорновою та підвісною стелями, видимими залишаються тільки пристрої подачі та забору повітря: щілинні дифузори або повітророзподільні решітки. Канальні кондиціонери створюють максимально комфортний мікроклімат за рахунок рівномірного розподілу повітряних потоків по всьому об'єму кімнати. При правильному розрахунку та монтажі системи повітроводів працюють дуже тихо та ефективно.

Касетні встановлюють у приміщеннях висотою понад три метри. Касетний внутрішній блок ховається за підвісною або натяжною стелею, в інтер'єрі видно лише його лицьову панель. Бувають кругові, чотирьохпоточні, двопоточні та однопоточні моделі, які відповідно подають підготовлене повітря у чотирьох, двох або одному напрямку.

Підлогово-стельові оптимальні за відсутності технічних умов монтажу кондиціонерів іншого типу. Підлогово-стельовий внутрішній блок кріпиться до стіни горизонтально біля стелі або вертикально поблизу підлоги. У першому випадку охолоджений повітряний потік подається вздовж стелі, а теплий вниз по стіні, у другому – холодний прямує вгору вздовж стіни, а підігрітий вниз і розходиться вздовж підлоги. В результаті відсутні протяги та переохолоджені зони.

Встановлення

При монтажі габаритних, важких напівпромислових кондиціонерів використовується спецтехніка – крани маніпулятори, вишки. Установка виконується за допомогою спеціалізованих інструментів та промислових вакуумних насосів великої продуктивності. Етапи монтажу такі ж, як у будь-якої спліт системи:

  • Навішування зовнішнього та внутрішнього блоків.
  • Закладка та підключення до блоків траси холодоагенту, дренажної трубки, електрокабелю.
  • Пуско-налагодження.

Підбір, гарантія, обслуговування

Еко Сервіс – інжинірингова компанія повного циклу, тому ми виконуємо всі роботи під ключ:

  1. Коректно підбираємо напівпромислові кондиціонери, доставляємо та монтуємо їх.
  2. Надаємо гарантію на техніку відповідно до умов виробника, на монтаж – 12 місяців.
  3. Здійснюємо післягарантійне обслуговування та сервіс.

Ціни

Через більшу потужність і високоякісні комплектуючі напівпромислові кондиціонери коштують дорожче за побутові. Актуальну ціну, за якою ви можете їх купити, запитуйте у наших менеджерів.

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ
Чим напівпромислові кондиціонери відрізняються від побутових?

Більшою потужністю та розмірами, підвищеною надійністю, міцністю конструкції.

Де можна встановлювати напівпромислові спліт системи?

У великих приміщеннях як комерційного, так і житлового призначення.

Як вибрати напівпромисловий кондиціонер?

Підбір починається з визначення необхідної продуктивності, орієнтовно 1 кВт на 10 м2. Але потрібно враховувати теплопритоки, утеплення стін, розмір вікон і таке інше. Тож рекомендуємо звернутися за допомогою у виборі до наших експертів.

Який напівпромисловий кондиціонер кращий?

Всі вони добре справляються з охолодженням та обігрівом, різниця між ними полягає лише у типі внутрішнього блоку. Якщо стелі високі – зверніть увагу на касетний та канальний. Якщо немає технічної можливості їх встановити – розгляньте варіант настінного, стельового або підлогового.

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
або хочете отримати консультацію?