Канальні кондиціонери - купити кондиціонер канального типу з установкою за вигідною ціною в Києві і Черкасах на сайті eco-servis.com.ua

Канальні кондиціонери

Кондиціонери канального типу

Як будь-яка спліт-система, кондиціонер канального типу складається з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Зовнішній встановлюється зовні будівлі, а внутрішній врізається в канал (мережу повітроводів), чим і обумовлено його назву. Через ці канали в приміщення подається підготовлене повітря і забирається відпрацьоване. Вся система канального кондиціонування монтується за фальш стелею, а в інтер'єрі видно тільки повітророзподільні пристрої: вентиляційні решітки або щілинні дифузори.

Всі сучасні канальні кондиціонери – інверторні. В їх зовнішньому блоці знаходиться електронний пристрій – інвертор, котрій управляє швидкістю обертання компресора. Завдяки цій технології кондиціонер працює дуже тихо, більш точно підтримує задану температуру, термін його служби збільшується на кілька років, а енергоспоживання знижується на 30%.

Переваги канального кондиціонера

Основних переваг у канального кондиціонера три.

  1. Він створює досить м'який мікроклімат, рівномірно розподіляючи повітряні потоки по всьому приміщенню так, щоб не було переохолоджених зон.
  2. При правильному розрахунку швидкості руху повітря по повітроводам і установці за підшивною стелею побутовий канальник працює набагато тихіше, ніж настінні кондиціонери.
  3. Завдяки прихованому монтажу не псує цілісність дизайну інтер'єру, а дифузори, через які надходить охолоджене або підігріте повітря, навіть можуть стати його стильним доповненням.

 

Види канальних кондиціонерів

Канальні кондиціонери поділяють на побутові, напівпромислові і промислові. Відрізняються вони своєю потужністю, і відповідно розмірами. Є ще одна градація за силою тиску, з якою вони продавлюють повітря по каналу:

низьконапірні
середньонапірні
високонапірні

Низьконапірні забезпечують подачу повітряного потоку по повітроводу довжиною не більше 5 м. п., середньонапірні – до 10, високонапірні – від 10 до 20 метрів погонних. Будь-який з них можна встановлювати як в житлових, так і в комерційних приміщеннях. Підбір по напору здійснюється в залежності від площі кімнати і відстані між внутрішнім блоком і обслуговуємою зоною.

Наприклад, якщо розмістити низьконапірний внутрішній блок біля кімнати площею 20 метрів квадратних, він успішно впорається з охолодженням. А в кімнаті 50 квадратів при такій же концепції необхідний середньонапірній. Інший приклад: якщо встановити його в санвузлі і вивести повітропровід на всю довжину приміщення площею 70 м кв., то тут потрібен високонапірний внутрішній блок, який зможе продавити підготовлене повітря через всю довжину каналу.

Крім спліт-систем, внутрішні блоки канального типу можуть входити до складу мульти-спліт і мультизональних систем.

Внутрішній блок

Внутрішній блок кондиціонера канального типу може бути горизонтальним або вертикальним. Горизонтальні більш поширені, найчастіше їх монтують в міжстельовому просторі у ванній, санвузлі, вбиральні чи на горищі, якщо воно опалюється.

Вертикальні призначені для установки в стіновий ніші і служать хорошою альтернативою, коли немає бажання або технічної можливості опускати стелі.

Розміри внутрішнього блоку канального кондиціонера залежать від його потужності і зазвичай варіюються від компактного – 250х600х600, до великого – 595х1947х767 мм. Найтонший по висоті – всього 190 мм. Більш детальну інформацію – фото, докладний опис і всі характеристики ви знайдете в картках товарів кожної моделі.

Зовнішній блок

Зовнішній блок канального кондиціонера такий же, як у настінного. Його потужність може становити від 2 до 50 кВт. Встановлюють його на зовнішній стіні будівлі, на спеціальні опори близько приватного будинку або виробничого приміщення, на даху пентхауса або на незаскленому балконі.

Управління

Управління канальними кондиціонерами відбувається за допомогою провідного пульта, розміщеного на стіні. У деяких моделей в комплект входить дистанційний інфрачервоний пульт.

Де встановлюють

Канальний кондиціонер підходить для установки в квартирах, приватних будинках, котеджах, офісах, на виробництві. Оскільки в ньому не закладена функція зонального регулювання температури, в побутовому сегменті ми рекомендуємо ставити його окремо на кожну кімнату. Якщо розводити від нього повітроводи на кілька кімнат – спальню, дитячу, кабінет – то в них буде створюватися однаковий мікроклімат без урахування теплоприторків, що на практиці обертається дискомфортом. Розводку по зонам можна робити тоді, коли необхідно кондиціювання в межах одного великого приміщення, умовно розділеного, наприклад, на кухню, їдальню і вітальню.

А у великих офісах навпаки, ми встановлюємо потужний канальний кондиціонер, який обслуговує всі офісні приміщення. Такий варіант реалізований і в нашому власному офісі.

Ми не рекомендуємо поєднувати зволоження і осушення повітря з канальним кондиціонером, так як вони або не створять очікуваного ефекту, або призведуть до значного подорожчання капіталозатрат. Переважно купити самостійні пристрої – осушувач або зволожувач.

Підмішування і вентиляція

Нерідко виникає необхідність в будинку, квартирі або офісі разом з кондиціонуванням отримувати приплив свіжого повітря, щоб через одні й ті ж повітророзподільні решітки воно надходило в приміщення вже очищеним, охолодженим або підігрітим. Підмішування повітря з вулиці в канальний кондиціонер – не найкраще і досить дороге рішення. Для досягнення поставленої мети набагато економічніше та ефективніше буде об'єднати його з системою приточно-витяжної вентиляції з рекуператором. Як це грамотно зробити – знають висококваліфіковані фахівці компанії Еко Сервіс.

Опалення за допомогою канального кондиціонера

Часто канальний кондиціонер купують для використання в якості основного опалення в заміських будинках, мисливських будиночках, готелях. Такий обігрів особливо вигідний, коли не підведений газ, мало електрики, або не планується будівництво окремої топкової.

Які канальні кондиціонери найкращі

На нашу думку кращі канальні кондиціонери – Mitsubishi Electric. Вони самі тихі, надійні і якісні. Оптимальні за співвідношенням ціна-якість – Gree, Sakata.

Проектування: для чого потрібен проект

В першу чергу проект потрібен для того, щоб правильно розрахувати довжину і діаметр повітроводів, тоді повітря, що по ним проходить, не буде створювати шуму і вібрації. Також в процесі проектування виконується розрахунок потужності канального кондиціонера, будується схема розводки каналів, складається детальна специфікація і точний кошторис вартості обладнання і його монтажу.

Монтаж канального кондиціонера

Монтаж виконується до ремонту, коли стелі ще чорнові.

  1. Встановлюється зовнішній блок канального кондиціонера і внутрішній, до якого підключаються канали.
  2. Закладається межблочний кабель живлення, дренажна трубка, фреонова магістраль, вся система вакуумуеться.
  3. Монтуються щілинні дифузори.
  4. Якщо запроектовані решітки – їх встановлюють пізніше в профіль гіпсокартону.

Підбір, гарантія, сервіс

Як інжинірингова компанія повного циклу ми виконуємо всі роботи під ключ:

ad 4
Проводимо підбір, продаж канальних кондиціонерів, їх проектування, установку, підключення і пуско-наладку
ad 5
Надаємо гарантію на техніку відповідно до умов виробника, на монтаж – 12 місяців
ad 6
Здійснюємо післягарантійне і сервісне обслуговування, чищення та ремонт

 

Ціни

Актуальну на сьогоднішній день ціну, по якій ви можете купити канальний кондиціонер, і орієнтовну вартість його монтажу уточнюйте у наших менеджерів. Скільки буде коштувати установка в вашому конкретному випадку – вказується в робочому проекті після проведення всіх розрахунків.

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ
Що це означає – канальний кондиціонер?

До його внутрішнього блоку підключаються канали, по яким охолоджене або підігріте повітря прямує в приміщення. Все це обладнання розташовується між чорновою і лицьовою стелями.

Чим канальний кондиціонер краще настінної спліт-системи?

Він створює більш комфортний мікроклімат, розміщується за фальш стелею, так що ви його не бачите і практично не чуєте.

У чому відмінність між канальним і касетним кондиціонерами?

З касетного кондиціонера підготовлене повітря подається в приміщення через його лицьову панель, з канального – через систему повітроводів і повітророзподільних пристроїв.

Як вибрати канальний кондиціонер

Це специфічна кліматична техніка, коректно її підібрати вам допоможуть експерти компанії Еко Сервіс.

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
або хочете отримати консультацію?