Закладка траси для кондиціонера - монтаж траси кондиціонера в 2 етапи, прокладка магістралі під кондиціонер купити за вигідною ціною в Києві і Черкасах від Еко Сервіс

Закладка траси для кондиціонера

на стадії ремонту

Якщо в приміщенні починається ремонт або ви тільки плануєте до нього приступити – саме час подбати про закладення траси під кондиціонер. В цьому випадку його установка виконується в 2 етапи. Перший: монтаж траси – магістралі, що з'єднує внутрішній і зовнішній блоки, він виконується до початку чорнової обробки. Другий: кріплення самих блоків і пуско-наладка всієї системи, здійснюється після закінчення ремонтних робіт.

Етапи закладки магістралі під кондиціонер

  1. Наш фахівець виїжджає на об'єкт. Він допомагає вам вибрати оптимальне місце для розміщення внутрішнього та зовнішнього блоків кондиціонера. Розраховує його потужність, щоб відразу можна було закласти відповідну саме під нього магістраль. Визначає спосіб відведення дренажу (самопливом або за допомогою дренажного насосу). Складає приблизний кошторис закладки.
  2. Бригада монтажників, укомплектована необхідними матеріалами та інструментами, виконує закладку магістралі. Ідеальний варіант – якщо ви вже купили кондиціонер. Тоді всі комунікації закладаються точно під нього та навішується зовнішній блок на спеціальні кронштейни.
  3. Якщо ви поки не визначилися з моделлю або відклали покупку на потім – наші майстри реалізують універсальний варіант закладки. Наприклад, для установки настінної спліт системи спочатку вони прорізають отвір для виведення магістралі до зовнішнього блоку, потім штробят поглиблення необхідної довжини розміром 50х50 мм в стіні, стелі або в підлозі, закладають в нього саму трасу холодоагенту (2 мідних труби, кожна в утеплювачі, а також дренажну трубку та електричні кабелі).
  4. Труби надійно захищають від пилу та вологи, позначають місце, куди електрики повинні підвести силове живлення.
  5. Заключний етап – бригадир складає акт із зазначенням точної вартості витрачених матеріалів і виконаних при закладці робіт. Ви вносите оплату зручним для вас способом: готівкою, безготівковим розрахунком, з ПДВ чи без ПДВ.

Коли ремонт закінчений, ми встановлюємо та підключаємо до траси внутрішній блок і зовнішній, якщо він не був встановлений раніше. Виконуємо пуско-наладку, перевіряємо працездатність кондиціонера, показуємо, як їм правильно користуватися. Підписуємо з вами акт виконаних робіт і гарантійний талон. Ви насолоджуєтеся приємною прохолодою.

Монтаж траси на стадії ремонту: фото До та Після

Підготовка до встановлення мультіспліт системи

Фото з різних об'єктів

Ціни на монтаж траси кондиціонера

Вартість монтажу залежить від протяжності фреонової траси, кількості отворів в стінах, довжини та ширини штроби, матеріалу поверхонь, які потрібно штробити, складності закладки. Вашу індивідуальну ціну предмонтажа кондиціонера уточнюйте у менеджерів за телефонами:

в Києві:
(044) 362-16-16 (міський)
(093) 554-16-16 (Life)
(095) 554-16-16 (MTS)
(098) 554-16-16 (Kyivstar)

в Черкасах:
(0472) 56-05-15 (міський)
(093) 256-15-15 (Life)
(050) 256-15-15 (MTS)
(098) 256-15-15 (Kyivstar)

Переваги установки кондиціонера в два етапи

  • Якщо зробити закладку траси під кондиціонер до ремонту, то не постраждає чистова обробка приміщення, тому що всі брудні роботи виконані ще до чорнової обробки. У підсумку це обертається серйозною економією, так як якщо закладка магістралі в штробу виконується після ремонту, то будуть потрібні додаткові витрати на ліквідацію наслідків штробління, пробивання отворів, та інших нюансів.
  • Інтер'єр виглядає так, як було задумано, оскільки всі комунікації прокладені в поглибленнях і приховані за обробкою приміщення.
  • Внутрішній блок встановлений в самому зручному для вас місці, а не там, де ближче розетка, менше відстань до зовнішньої стіни, або де є можливість правильно обладнати відтік дренажних вод.
  • Зовнішній блок розташований так, що він не псує вигляд фасаду і легко доступний для гарантійного та сервісного обслуговування. Траса прокладається впритул до нього, виходить зі стіни в безпосередній від нього близькості, тому залишається практично непомітною.
  • Ще одна перевага – на етапі попередньої закладки можна відвести дренаж відразу в каналізацію, щоб дренажна трубка не обмерзала та не засмічувалась.

А для того, щоб ви часом не пошкодили трасу під час розвішування картин або фотографій, фахівці компанії Еко Сервіс залишають вам схему прокладки всіх комунікацій та фотозвіт.

Відповіді на найбільш поширені питання

Коли потрібно замовляти закладку магістралі під кондиціонер?

Найкраще під час проведення чорнових робіт по ремонту приміщення, до поклейки шпалер.

Скільки коштує закладка траси під спліт-систему?

Мінімальна ціна закладки – від 1000 гривень. Що на неї впливає: потужність спліт-системи, довжина магістралі, необхідність штробління, та інші додаткові роботи.

У чому головна вигода установки кондиціонера в два етапи під час ремонту?

Ми приховуємо всі комунікації в штробі, зробленої в стіні або в підлозі. В результаті відпадає необхідність ховати їх в короб. Ваш дизайн інтер'єру залишається таким, яким був задуманий.

Потрібно спочатку купити кондиціонер, а потім закладати під нього трасу?

Так. Тоді не буде проблем з стикуванням труб траси і кондиціонера. Це найбільш економічно вигідний варіант.