Проектування вентиляції - замовити проектування систем вентиляції, розрахунок вартості проекту вентиляції, вентиляційних систем в Києві і Україні на сайті eco-servis.com.ua

Проектування вентиляції

підбір обладнання, монтаж, гарантія, сервіс

⇽Проектування кондиціонування

⇽Проектування опалення

Створюємо проекти вентиляції будь-якого ступеня складності в Києві та по всій Україні

Для чого необхідно проектування вентиляції

Обладнати систему вентиляції без попереднього проектування неможливо. Причин тому дві:

 1. Механічна вентиляція – це не просто вентиляційна машина та система повітроводів. У ній задіяні повітророзподільні пристрої, дросель клапани, приводи. Де і як їх встановити – розраховує проектант.
 2. Тільки в процесі проектування можна правильно розрахувати перетин або діаметр повітроводів, які підбираються або виготовляються строго відповідно до проекту і тільки тому забезпечують правильний повітрообмін.

Тільки на стадії написання проекту, в тісній співпраці з дизайнером або замовником, можна точно визначити:

 • На яку висоту опустяться стелі.
 • Де будуть проходити повітроводи.
 • Як інтегрувати їх в вже існуючі інженерні системи та дизайн-проект приміщення.
 • Де розмістити припливно-витяжну установку.
 • В яких місцях розташувати повітророзподільні решітки, вхідні та вихідні отвори для забору і викиду повітря.

В результаті грамотного проектування вентиляції ви отримуєте:

 1. Ефективну, економічну, естетичну систему вентиляції, яка працює безперебійно протягом усього терміну експлуатації.
 2. Чисте, свіже повітря оптимальної температури та вологості.
 3. Комфорт і добре самопочуття.
 4. Відсутність протягів, задухи і шуму.
 5. Мінімальні витрати на монтаж і обслуговування.

Хочете побачити та відчути, як все це працює? Приїжджайте в офіс нашої компанії в Києві, де ми спроектували та встановили відкриту вентиляційну систему.

Проектування різних видів вентиляції

Ми проектуємо системи примусової загальнообмінної вентиляції повітря трьох видів: припливної, витяжної та припливно-витяжної.

Для яких будівель і приміщень ми створюємо проекти вентиляції повітря

Ви можете замовити у нас індивідуальний або типовий проект вентиляції для будь-яких будівель або окремих приміщень:

Особливості проектування систем вентиляції

Проектування вентиляційних систем виконується відповідно до нормативних документів і технічного завдання. Устаткування підбирається в залежності від специфіки приміщення.

Наприклад, в заводських цехах встановлюється промислова вентиляція. Головне її завдання – подавати та відводити тисячі кубометрів повітря в годину. Вентиляційна машина, що забезпечує такий повітрообмін, при роботі створює певний шум. Тому її розміщують в спеціально обладнаній венткамері, розташованої далеко від цеху.

Особливість підбору вентиляційних систем для квартир та інших житлових приміщень полягає в тому, щоб вони працювали максимально тихо. Особливо тоді, коли у людей підвищена чутливість навіть до тихих звуків, а можливості обладнати віддалену венткамеру технічно неможливо.

У будь-якому випадку проектування системи вентиляції для громадської або виробничої будівлі ведеться строго відповідно до ДБН України, державних норм вентиляції та кондиціонування. А проект для приватного приміщення – на основі технічного завдання, в якому крім норм і правил враховуються індивідуальні потреби замовника.

Передпроектне рішення – безкоштовно

Ми завжди пропонуємо декілька передпроектних концептуальних рішень, які забезпечують створення оптимального мікроклімату. Складаємо їх виходячи з специфіки приміщення, розрахунку повітрообміну, потреб клієнта та побажань дизайнера, з пріоритетом правильності інженерних рішень. Устаткування підбираємо в рамках виділеного бюджету.

Безкоштовно консультуємо, розраховуємо обсяг повітрообміну, складаємо концептуальні рішення і за обраним вами варіантом готуємо комерційну пропозицію із зазначенням вартості обладнання та його монтажу. Після того, як ви стверджуєте комерційну пропозицію, приступаємо до написання проекту.

Етапи проектування вентиляції

 1. Створення проекту вентиляції починається з розробки схеми мереж повітроводів, розрахунку їх перетину, швидкості руху повітря по ним і рівня створюваного шуму. Розрахунки ведуться на основі необхідного для кожного приміщення повітрообміну.
 2. Узгодження попередньої схеми з замовником.
 3. Виконання робочих креслень.
 4. Оформлення проектної документації для монтажників, електриків, будівельників, сантехніків.
 5. При необхідності – узгодження проекту у відповідних інстанціях.
 6. Заключний етап – складання фінальної комерційної пропозиції з точними цінами на обладнання та монтаж.

Проектування вентиляційних систем ми проводимо в суворій відповідності з ДБН і СНіП, а також вимогами екологічних, санітарно-технічних, протипожежних норм і правил.

У підсумку ви отримуєте проект, в складі якого містяться розділи:

 1. Характеристика системи.
 2. Загальні вказівки.
 3. План зонування приміщення.
 4. Робочі креслення.
 5. 3D візуалізація.
 6. Специфікація.
 7. Монтажні схеми.

Професійна програма проектування

Для проектування ми користуємося професійною програмою Ревіт. На відміну від інших програм вона дозволяє відображати всі елементи до найдрібніших деталей, створювати точні креслення, кошториси та фотореалістичні 3D візуалізації.

Створений в Ревіті проект абсолютно зрозумілий вам, монтажники легко збирають по ньому всю систему, а точність розрахунків і специфікацій гарантує відсутність непередбачених витрат при монтажі.

Терміни та вартість проектування

Розрахунок вартості проекту системи вентиляції проводиться індивідуально виходячи з типу приміщення, його площі, потреб клієнта та складності рішень.

Терміни проектування варіюються від 7 до 30 робочих днів і більше, особливо для великих комерційних об'єктів.

Наші проектанти

Проектуванням в нашій компанії займаються інженери з вищою освітою та п'ятнадцятирічним досвідом створення проектів різних інженерних систем. Вони завжди знаходять оригінальні, економічні, енергоефективні проектні рішення, що забезпечують точність монтажу та комфортний мікроклімат. З таким проектом ви можете замовити установку системи вентиляції у будь-який спеціалізованої організації, або довірити монтаж нам.

Монтаж вентиляції, гарантійне, сервісне обслуговування

Крім проектування систем механічної вентиляції повітря, наша інжинірингова компанія повного циклу створює проекти кондиціонування, опалення та водопостачання. А також пропонує послуги монтажу цих інженерних систем, їх гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування.

Як ми працюємо: від проектування до монтажу та обслуговування

 • Визначаємо специфіку приміщення, ваші потреби, розраховуємо повітрообмін.
 • Пропонуємо концептуальні рішення, підбираємо обладнання по бюджету.
 • Погоджуємо вартість проектування.
 • Пишемо проект.
 • Укладаємо договір з фіксованою ціною на обладнання та монтаж.
 • Виконуємо установку, пусконаладку.
 • Здаємо вам працюючий об'єкт, навчаємо, як їм управляти, беремо його на сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.