Кондиціонери | купити кондиціонер з установкою в Черкасах, Києві, Україні - Інтернет-магазин кліматичної техніки eco-servis.com.ua

Інтернет-магазин кондиціонерів

Допомагаємо створювати комфортний мікроклімат в будь-якому приміщенні

Всі види кондиціонерів та іншої кліматичної техніки в інтернет-магазині Еко Сервіс з установкою і без установки

Жити в комфорті хочуть всі. І нікому немає потреби терпіти дискомфорт від перебування в холодному, жаркому або погано провітрюваному приміщенні, тому що ціла галузь невтомно працює над створенням всіляких видів кліматичної техніки, а ми її поставляємо, монтуємо та обслуговуємо. Найчастіше у нас купують кондиціонери та вентиляційне обладнання, зрозуміло з установкою.

Крім пристроїв для охолодження та вентиляції в інтернет-магазині компанії Еко Сервіс ви можете купити спліт системи або окремі прилади, які обігріють приміщення в холодну пору року, а також зволожувачі, осушувачі та очищувачі повітря, супутні товари та аксесуари для кліматичної техніки: вимикачі, гребінки, дифузори, розетки, фільтри, зимові комплекти, дренажні насоси, компресори. Але про все по порядку.

Що ви отримуєте, коли купуєте побутовий кондиціонер в нашому інтернет-магазині

Доставка

Настінні, підлогові, мобільні, інверторні, неінверторні кондиціонери, спліт і мультіспліт системи.

Установка

Професійні монтажники, високоякісні витратні матеріали й інструменти. Гарантія на монтажні роботи - 12 місяців

Сервіс

Ваш кондиціонер потребує турботи мінімум 2 рази на рік. Так він прослужить набагато довше, без шкоди для здоров'я.

Чесна гарантія

Є офіційним дилером. Час реагування згідно з укладеним договором – від 24 годин до 24/7.

Післягарантійне обслуговування

Діагностика несправностей і ремонт протягом усього терміну експлуатації купленого у нас кондиціонера.

Для вас це означає, що ви отримуєте всі послуги в одному місці. А це, погодьтеся, зручно, вигідно та економічно. Однак можете просто замовити кондиціонер, і ми доставимо його в будь-яке місто України.

Кондиціонери та інша кліматична техніка для комфортного життя та роботи

Якщо з кондиціонерами все досить нескладно, то для забезпечення комфортного клімату в житлових і комерційних приміщеннях площею понад 100 кв. м. необхідний нестандартний підхід, який дозволяє при менших витратах отримати більше комфорту.

Саме такий підхід ми і забезпечуємо, оскільки є не просто інтернет-магазином кондиціонерів і будь-якої кліматичної техніки, а спеціалізованою інжиніринговою компанією, яка крім поставки обладнання, професійно створює проекти по розділах: вентиляція, опалення, кондиціонування та водопостачання; виконує монтаж, пуско-налагодження, обслуговування та ремонт. Ми беремо на себе всю відповідальність за повний цикл робіт зі створення сприятливого клімату, причому завжди розраховуємо і підбираємо найекономічніший спосіб обігріву або охолодження.

Що ви отримуєте, купуючи складну кліматичну техніку

Концепція –безкоштовно! Ви отримуєте мінімум 2 концептуальних рішення саме вашого завдання з варіантами кліматичної техніки різної цінової категорії. З озвучуванням бюджету. По Києву, Черкасам і Харкову – виїзд фахівця безкоштовно. У передмістя – 300 гривень, які ми повертаємо при підписанні договору.
Проект – головний документ, який складають професійні проектанти за допомогою унікальної програми з 3D моделюванням і промальовуванням навіть найдрібніших деталей. Ми створюємо проекти, які гарантують безперебійне функціонування кліматичних систем і максимально можливий комфорт для людей, що знаходяться в обладнаних цими системами приміщеннях. Проект узгоджуємо з вами, архітектором або дизайнером. При бажанні можна звернутися з цим проектом в будь-яку монтажну організацію, або довірити установку нам.
Доставка придбаних вами кондиціонерів та інший клімат техніки до місця установки в цілості й схоронності своїм транспортом.
Установка за допомогою комплектуючих перевіреної на власному досвіді якості від кращих виробників зі світовими іменами. Монтуємо тільки високоточними монтажними інструментами провідних брендів – Bosch, Hitachi, Metabo, Hilti, Wigam. Гарантія на монтажні роботи та матеріали – 1 рік.
Сервіс. Кондиціонери і будь-яка кліматична техніка, про яку регулярно піклуються, служить на 30% довше.
Гарантійне обслуговування на термін, заявлений виробником. Післягарантійне – протягом усього періоду служби змонтованої нами кліматичної техніки, кондиціонерів в тому числі. При необхідності – допомога в експлуатації. Час реагування на поломки прописуємо в договорі, наприклад, 1 день, 3 години, або 24/7.

Поетапна оплата:

1. Передоплата за проект (якщо він потрібен).

2. Часткова передоплата за обладнання (дороге).

3. Доплата за нього після доставки на об'єкт.

4. Оплата за установку.

Кондиціонери і вся кліматична техніка, представлена в каталозі інтернет-магазину на сайті eco-servis.com.ua, завжди є в наявності. А ми готові до конструктивного діалогу для того, щоб вислухати ваші потреби і запропонувати оптимальне рішення щодо їх забезпечення, незалежно від складності поставлених завдань.

Де ми встановлюємо кондиціонери та іншу кліматичну техніку

Офіси, склади, промислові підприємства

Спортзали, басейни, нічні клуби

Перукарні, нейл студії, салони краси

Магазини, торгові та розважальні центри

Ресторани, кафе, бари, підприємства громадського харчування

Квартири, будинки, котеджі

Який кондиціонер або інша кліматична техніка підходить для вашого приміщення?

У вас є 2 шляхи, щоб зрозуміти це. Перший – розібратися та вибрати самостійно. Другий – звернутися за безкоштовною консультацією до наших експертів. Відвідати обладнані нами об'єкти, подібні до вашого. Побачити, як вони реалізовані. Послухати, як тихо все працює. Або побувати в нашому шоурумі, який знаходиться в центрі Києва, розглянути виставкові зразки і перевірити їх у дії.

Гарантія

Від 1 до 5 років

На кліматичну техніку згідно з умовами виробника

12 місяців

На монтаж

Якщо протягом гарантійного терміну сталася поломка – зателефонуйте нам, ми встановимо причини несправностей і усунемо їх безкоштовно.

Якщо поломка сталася після закінчення гарантійного терміну, теж телефонуйте, ми все полагодимо, а оплату ви зробите після закінчення ремонту готівкою, або безготівково – після установки причини збою.

Акції

Ми постійно вводимо сезонні знижки на кондиціонери і різну кліматичну техніку, оголошуємо розпродажі під час ліквідації залишків. Тому загляньте на сторінку акції – можливо, саме там знайдете те, що вам необхідно, за дуже привабливою ціною.

Як замовити

1. Телефонуйте або приїжджаєте до нас в офіс.

2. Підбираємо обладнання, якщо потрібно – складаємо концепцію, проект, затверджуємо його.

3. Для великих об'єктів – укладаємо договір.

4. Доставляємо та встановлюємо, виконуємо пуско-наладку, перевіряємо якість роботи обладнання, навчаємо як ним користуватися і підписуємо акт прийому-передачі.

5. Забезпечуємо сервісне, гарантійне, післягарантійне обслуговування.

Варіанти оплати

1. Готівкою.

2. Поетапно за безготівковим розрахунком, з ПДВ чи без ПДВ.

3. Оплата частинами, розстрочка або кредит через банк.

Ціни на кондиціонери і кліматичну техніку

Ви можете купити в інтернет-магазині Еко Сервіс як недорогі кондиціонери та іншу кліматичну техніку, наприклад, брендів Gree або Midea китайського виробництва, так і більш дорогі Mitsubishi Electric або Daikin – японського походження. Чим пояснюється різниця в ціні – детально розкажуть наші менеджери або фахівець, який виїде до вас на об'єкт для замірів та складання концептуального рішення. Тут лише скажемо, що всі вони забезпечуються гарантією від виробника та професійним обслуговуванням з нашого боку.

Вартість проектування (якщо воно необхідно) і установки обмовляється індивідуально в залежності від площі приміщень, поставлених завдань, кількості витратних матеріалів. Зафіксована в договорі ціна на кліматичну техніку та монтаж залишається незмінною.

Підведемо підсумки

Ваша справа – розповісти нам про свої бажання, наша – втілити їх в життя: надати зрозумілу консультацію, виявити потребу, при необхідності створити проект на основі оптимальних рішень, забезпечити професійний монтаж кондиціонерів і устаткування будь-якого ступеня складності, навчити управлінню. І ми успішно справляємося з цим, кожен раз проявляючи творчий, нешаблонний підхід. Просто спробуйте попрацювати з нами, а за підсумком вирішуйте, бо тільки пробуючи різне можна зробити правильний вибір.

Правильний вибір – довіритися тому творцеві комфортного мікроклімату, який почує ваші потреби, запропонує вірне рішення, та професійно його реалізує.

І ми, як компанія повного циклу від продажів до сервісу, сміливо пропонуємо вам свої послуги, тому що впевнені в своєму професіоналізмі. Для нас немає нерозв'язуваних завдань! Ми вас точно не підведемо. Вибираючи нас, ви в одному місці отримуєте те, за чим звернулися, та ще економите свій час, який можете присвятити розвитку свого бізнесу, або безтурботному дозвіллю, насолоджуючись приємним мікрокліматом всередині свого приміщення.