Проектування опалення - замовити розрахунок і проект системи опалення приватного заміського будинку або котеджу в Києві та Україні за вигідною ціною в Еко Сервіс

Проектування систем опалення

підбір обладнання, монтаж, гарантія, сервіс

⇽Проектування вентиляції

⇽Проектування кондиціонування

Створюємо проекти систем опалення будь-якого ступеня складності в Києві та по всій Україні

Для чого необхідно професійне проектування опалення

Будь-яка система опалення – найважливіший елемент життєзабезпечення. Без неї неможливо обійтися. Тому її необхідно правильно спроектувати, а саме:

 • Підібрати оптимальне джерело тепла, радіатори, конвектори або інші опалювальні прилади потрібної потужності та теплопродуктивності.
 • Виконати гідравлічний розрахунок, розрахувати перетин і довжину труб.

Якщо проект або монтаж системи опалення зроблений з помилками, то вона виявиться неробочою або буде працювати некоректно:

 • На групу радіаторів або теплих підлог не прийде необхідної кількості тепла.
 • Знизиться ККД тепловіддачі.
 • Будуть потрібні додаткові фінансові вкладення на переробку.

Що ви отримуєте при професійному проектуванні:

 1. Надійну, безпечну, ефективну систему опалення, яка забезпечує комфортне тепло в приміщенні.
 2. Економію при закупівлі матеріалів.
 3. Швидкий монтаж.
 4. Мінімізацію експлуатаційних витрат.
 5. Великий термін експлуатації теплосистеми. Наприклад, якщо джерелом тепла є тепловий насос, і він підібраний правильно, то у нього є запас потужності. Це означає, що служити він буде довше ніж той, який обраний некоректно та працює з повним навантаженням, або навіть з перевантаженням.

Які системи опалення ми проектуємо

Ми проектуємо внутрішні автономні, індивідуальні системи опалення за двома відмінними одна від одної схемами:

Також ми виконуємо:

 • Комплексне проектування опалення, ГВП, ХВП, каналізації, теплої підлоги.
 • Проектування окремого вузла (наприклад, топкової), заміни або капітального ремонту системи опалення.

Для яких будівель і приміщень ми створюємо індивідуальні проекти систем опалення

Особливості проектування опалення

При проектуванні систем опалення в першу чергу враховується специфіка приміщення. Наприклад, для торгово-розважальних центрів найчастіше проектується повітряне опалення, інтегроване в систему вентиляції та кондиціонування. Таке рішення ефективніше і дешевше, тому що по одних і тих же повітроводах надходить свіже повітря, яке нагрівається взимку і охолоджується влітку.

У квартирі, приватному будинку, пентхаусі комфортніше живеться з водяним опаленням. Цей варіант підходить практично для всіх видів житлової нерухомості, але бувають винятки. Так, для теплопостачання мисливських будиночків, що стоять в лісі, ми спроектували і встановили систему обігріву, що працює від теплового насосу типу повітря-повітря. Її можна вмикати та вимикати в міру необхідності, в той час як водяна система повинна працювати постійно. А це непотрібні в даному випадку витрати, оскільки в таких будиночках люди живуть всього кілька днів на рік, поки триває сезон полювання.

На промислових підприємствах ми зазвичай стикаємося з модернізацією існуючої системи опалення. Тут все залежить від її особливостей і обраної концепції – наприклад, це може бути заміна застарілих газових котлів на сучасні теплові насоси. Якщо будується нова будівля – проектування починається з розробки оригінального, найбільш економічно вигідного концептуального рішення.

Концептуальне рішення – безкоштовно

Коли ви звертаєтеся в нашу компанію, ми завжди пропонуємо декілька концептуальних рішень задачі, яку ви перед нами ставите. З'ясовуємо ваші побажання щодо джерела тепла та опалювальних приладів, розраховуємо їх приблизну потужність, вартість обладнання та монтажу. Всі ці роботи виконуємо безкоштовно.

Коли ви стверджуєте концепцію, ми переходимо безпосередньо до проектування.

Етапи проектування водяного опалення

 1. Створення проекту починається з розрахунку тепловтрат і кількості тепла, яке потрібно подати. При цьому враховується призначення та площа приміщення, висота стель, кількість і розмір вікон, з якого матеріалу зведені стіни, яке є утеплення, погодні умови, інші нюанси.
 2. Виходячи з проведених розрахунків коригується потужність джерела тепла та опалювальних приладів, обраних на стадії концепції. Підбирається фурнітура, контролери, фітинги, відводи та інші необхідні елементи.
 3. Виконується гідравлічний розрахунок: визначається діаметр і довжина труб, кількість води в системі та тиск, під яким вона буде подаватися.
 4. Розробляється та узгоджується з клієнтом схема з позначенням всіх приладів і мереж водяних трубопроводів.
 5. Створюються робочі креслення, 3D візуалізація, схеми для монтажників, точний кошторис.

Проектування ми виконуємо відповідно до європейських стандартів і вітчизняних норм і правил: протипожежних, санітарно-технічних, екологічних, СНиП та ДБН.

Склад проекту, який ви отримуєте

 1. Характеристика системи.
 2. Загальні вказівки.
 3. План зонування приміщення.
 4. Робочі креслення.
 5. 3D візуалізація.
 6. Специфікація.
 7. Монтажні схеми.

Унікальна програма проектування

Ми створюємо проекти систем опалення в унікальній програмі Ревіт. Її можливості дозволяють точно вираховувати кількість матеріалів і довжину труб до міліметра, створювати фотореалістичні 3D візуалізації і такі креслення, за якими вся система збирається як конструктор.

В результаті проектування в програмі Ревіт ви отримуєте швидкий монтаж, зниження витрат на закупівлю матеріалів, відсутність непередбачених витрат.

Приклад проекту системи опалення в програмі Ревіт

Изображение визуализации проектного решения системы отопления в программе Ревит

Наші проектанти

У всіх наших проектантів вища інженерна освіта та 15 років досвіду в проектуванні інженерних систем опалення, кондиціонування та вентиляції. Вони розроблять для вас оригінальний, нешаблонний, грамотний проект, з яким ви можете звернутися в будь-яку спеціалізовану монтажну організацію, або довірити монтаж і сервісне обслуговування нашим фахівцям.

Терміни та вартість проектування

Терміни та вартість проектування залежать від площі приміщення та складності проекту. Точні терміни формуються після затвердження концепції. На ціну також впливає вид системи опалення, що проектується (водяна або повітряна), чи потрібна топкова, тепла підлога, автоматизація.

Монтаж, гарантійне, сервісне обслуговування

Інжинірингова компанія повного циклу Еко Сервіс займається як проектуванням, так і монтажем опалення та інших інженерних систем: кондиціонування, вентиляції, водопостачання, каналізації. Коли об'єкт здали в експлуатацію – ми беремо на себе гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування, яке необхідно проводити 2 рази на рік. А якщо ви хочете дистанційно керувати системами життєзабезпечення вашого будинку – надамо вам і таку можливість.

Як почати спільну роботу: від першої зустрічі до монтажу та обслуговування

 • Складаємо концептуальне рішення.
 • Визначаємо приблизну вартість проектування та матеріалів.
 • Пишемо проект.
 • Укладаємо договір з фіксованою ціною на обладнання та монтажні роботи.
 • Виконуємо монтаж, пуско-наладку.
 • Ви приймаєте працюючий об'єкт, а ми беремо його на гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування.