Настінні кондиціонери – купити кондиціонер спліт-систему настінного типу за вигідною ціною в інтернет-магазині клімат техніки eco-servis.com.ua

Кондиціонери настінного типу

Настінний кондиціонер – це спліт система, яка складається з одного зовнішнього блоку і одного внутрішнього, закріпленого у верхній частині стіни. Найчастіше кондиціонери настінного типу встановлюють в приватних будинках і квартирах, рідше – в приміщеннях комерційного призначення.

Вигідні переваги настінних спліт систем

  1. Перша перевага: настінні кондиціонери – найдоступніші за ціною.
  2. Друга перевага: їх можна встановлювати при готовому ремонті без шкоди для оздоблювальних матеріалів, оскільки під час монтажу проробляється один акуратний наскрізний отвір для прокладки фреонопровіда, що з'єднує внутрішній блок із зовнішнім.

Що спільного у всіх настінних кондиціонерів

Всі вони оснащені фільтрами очищення повітря. А ось самі фільтри кожен виробник пропонує різні: від простих, що затримують великі частинки пилу, до високотехнологічних, здатних нейтралізувати алергени, хвороботворні мікроорганізми, дрібні порошинки і неприємні запахи.

Функція вентиляції – кондиціонер працює як звичайний вентилятор. Стане в нагоді тоді, коли немає необхідності охолоджувати або прогрівати повітря, а хочеться просто легкого вітерцю.

Тиха робота. Загалом все сучасні настінні спліт системи – малошумні. Залежно від бренду працюють вони тихо або дуже тихо. Найтихіші – інверторні моделі.

Управління здійснюється за допомогою інфрачервоного пульта, а також віддалено з телефону або планшета через Wi-Fi. Якщо він не вбудований у внутрішній блок настінного кондиціонера – його можна купити додатково.

Для того щоб уникнути поширення патогенної флори всередині приміщення і продовжити термін служби кондиціонера, мінімум 2 рази на рік його необхідно правильно обслуговувати: чистити зовнішній і внутрішній блоки, теплообмінники, дренажні ванни, перевіряти справність автоматики і компресора.

Різноманітність моделей настінних кондиціонерів

  • Основний показник – потужність. Підбирається вона відповідно до площі приміщення і висоти стель. Чим більше кімната, тим потужнішим має бути кондиціонер, і тим більше його внутрішній блок.
  • Форма: можна підібрати під будь-який інтер'єр. Широкі і вузькі моделі, звичайні і плоскі, великі і маленькі, тонкі, квадратні в вигляді картини настінні блоки – вибір величезний.
  • Дизайн: строгі прямі лінії, обтічні форми, різноманітний зовнішній вигляд – маса цікавих дизайнерських рішень.
  • Колір: білий, чорний, сріблястий, золотий, червоний.
  • Розумні настінні кондиціонери: визначають присутність людини і регулюють свою роботу виходячи з її активності.

Розумна альтернатива настінним спліт системам

Якщо в приміщенні високі стелі, а ремонт тільки намічається, можна продумати варіант монтажу канального кондиціонера. Він разом з проведеними до нього комунікаціями прихований за підвісною стелею, тому не порушує цілісність дизайну інтер'єру. Його присутність видають тільки акуратні, стильні вентиляційні решітки, крізь які надходить підготовлене повітря – охолоджене або нагріте.

Якщо архітектурні особливості приміщення не дозволяють встановити настінний кондиціонер, розумною альтернативою йому стає підлогова (консольна) спліт система.

Продаж, установка, обслуговування

У нас ви можете не тільки купити кондиціонер настінного типу, перебуваючи в будь-якому місті України, а й замовити його установку в Києві, Черкасах, Харкові, Дніпрі, Одесі. Після продажу і монтажу ми беремо на себе зобов'язання по його гарантійному, післягарантійному та сервісному обслуговуванню.

Вартість побутових настінних кондиціонерів

Ціни на спліт системи настінного типу варіюються в залежності від їх потужності, набору функцій і бренду. Можна купити недорогу модель вартістю від 6 000 гривень, або дорогу багатофункціональну, дизайнерську, інверторну, яка коштує від 15 000. Ціна установки побутового настінного кондиціонера – від 2 150 гривень.

Цікавий факт. Кондиціонери, які працюють тільки на холод, коштують стільки ж, скільки і ті, які працюють на охолодження та обігрів. Це означає, що за одну і ту ж суму грошей ви отримуєте більше функцій, можете обігрівати приміщення в міжсезоння і навіть взимку при температурі до -250С.

У нас є ще багато корисної інформації, якою ми готові ділитися, щоб допомогти вам правильно вибрати кращий для вас настінний кондиціонер. Телефонуйте нам, замовляйте зворотний дзвінок, або залишайте заявку, фахівці компанії Еко Сервіс вам зателефонують і дадуть відповідь на всі ваші запитання.