Інверторні кондиціонери - купити інверторний кондиціонер сплит систему інверторного типу за вигідною ціною в Україні на сайті eco-servis.com.ua

Що таке інверторний кондиціонер

Інверторні кондиціонери – розумна кліматична техніка, яка вміє регулювати швидкість обертання компресора. Саме ця особливість забезпечує неперевершені переваги інверторних кондиціонерів в порівнянні зі звичайними. Що ж таке інвертор, для чого він потрібен, які блага обіцяє – давайте розбиратися.

Чому покупка інверторного кондиціонера – справа вигідна

Кондиціонери інверторного типу в порівнянні з неінверторними відрізняються шістьма вигідними та корисними особливостями:

  • Швидше виходять на заданий користувачем режим роботи.
  • Максимально точно підтримують обрану температуру повітря.
  • Працюють тихіше.
  • Служать довше.
  • Споживають в 2 рази менше електроенергії.
  • Обігрівають приміщення при зовнішній температурі до -150С, деякі моделі – до -300С.

Всі ці чудові показники досягаються за рахунок невеликого електронного пристрою під назвою інвертор, який встановлюється в зовнішньому блоці кондиціонера.

Що таке інвертор

У перекладі з латинської Inverto – зміна. Інвертор перетворює змінний струм, що надходить з електромережі, в постійний, а потім знову в змінний, але вже іншої частоти. Завдяки цим змінам напруги та сили електричного струму відбувається управління швидкістю обертання компресора. Що це означає на практиці?

Як працює інверторний кондиціонер

Коли ви включаєте інверторний кондиціонер, він швидко виходить на заданий режим. Коли температура повітря в кімнаті досягає потрібного значення, він не вимикається, а продовжує працювати, але з меншою швидкістю обертання компресора, необхідною та достатньою для точної підтримки обраних вами температурних показників.

Якщо температура в приміщенні почне підніматися – він плавно додасть обертів, збільшить потужність, потім зменшить її та знову перейде в підтримуючий режим. Саме завдяки такому принципу роботи досягається економія електроенергії, низький рівень шуму та інші вигідні переваги.

Порівняння инверторного та неінверторного кондиціонерів

Як працює звичайна спліт система: включається відразу на максимальну потужність, охолоджує повітря в приміщенні та відключається, потім знову включається – тобто працює в режимі старт/стоп. Інверторна не відключається, а знижує потужність і продовжує працювати. У цьому полягає їх основна відмінність, яка обумовлює різну тривалість терміну служби, рівень шуму та точність підтримки температури.

Параметри Простий On/Off кондиціонер Інверторний кондиціонер

Початок роботи

Різко включається, компресор відчуває підвищене навантаження від прямих пускових струмів, тому швидше зношується. Завжди працює на максимальній потужності, споживаючи багато електроенергії.

Плавно включається, поступово нарощує потужність, не відчуває підвищених навантажень в момент старту, тому компресор служить довше, споживаючи на 50% менше електроенергії.

Термін служби

6 – 9 років.

До 12 років.

Температура

Досягнувши заданої температури відключається. Коли вона піднімається на 2-4 градуси – знову різко включається на повну потужність. Він не вміє точно підтримувати задану температуру. В результаті різниця температурних показників в кімнаті досягає 3-х градусів, людині то жарко, то занадто холодно, зростає ризик застудитися.

Працює постійно, плавно збільшуючи та зменшуючи холодопродуктивність, температура коливається в межах менше 1-го градуса, людина відчуває себе комфортно, її здоров'я в безпеці.

Шум

Включається з характерним стукотом. Під час роботи рівень шуму від внутрішнього блоку складає від 24 до 35 дБ, зовнішнього – 45-50 дБ.

Тихо працює на старті та при високій потужності, майже безшумно – при зниженій. Середній рівень шуму – близько 20 дБ.

Навантаження на мережу

Висока, тому що різко включається на повну потужність.

Низька, тому що плавно виходить на необхідну та достатню потужність.

Запас міцності

Немає запасу, неінверторний компресор завжди працює на своєї максимальній потужності, тому зношується швидше.

У компресора інверторного типу є закладений заводом-виробником прихований запас потужності, яку він не використовує. Цей резерв – як подушка безпеки, яка охороняє його від зносу, тому він служить довше.

Робота взимку

До -50С.

До -150С, деякі моделі до -300С.

Інверторний кондиціонер для опалення будинку, квартири, офісу

Обігрів інверторним кондиціонером обходиться мінімум в 2 рази дешевше, ніж центральне опалення. А якщо порівнювати з будь-яким електричним обігрівачем? Просто порівняйте цифри: обігрівач спожив 1 кіловат електроенергії – видав 1 кіловат теплової енергії. Інверторний кондиціонер на кожен 1 спожитий кіловат електроенергії видає 3,5-4, а то і 5 кіловат теплової енергії. Економія виходить значна.

Види інверторних кондиціонерів

Інвертором може бути оснащений будь-який кондиціонер, як побутовий, так і промисловий. Причому всі види інверторних спліт систем – настінні, підлогові, стельові, канальні, касетні, колонні, мобільні, прецизійні установки – поступово витісняють з ринку кліматичної техніки неінверторні моделі. А всі мульти-спліт і мультизональні системи – тільки інверторні, інших не буває.

Між собою інверторні спліт системи розрізняються комплектацією та різноманітним набором функцій. Залежно від моделі це може бути автоматичне керування жалюзі вертикального розподілу повітря, додаткова фільтрація, 3D датчики сканування, інфрачервоні датчики, які розраховують температуру, що відчувається людиною, вдосконалені безшумні вентилятори у внутрішньому блоці, плазмові системи очищення повітря від шкідливих мікроорганізмів, і багато інших корисних нововведень.

Всі інверторні спліт кондиціонери, представлені на українському ринку, працюють як на охолодження, так і на обігрів.

Плюси та мінуси

Про плюси ми розповіли багато, прийшов час поговорити про мінуси. Власне, брак у них всього один – вони дорожче звичайних відсотків на 30. Чим це обумовлено? Процес їх виробництва більш високотехнологічний. Також позначається застосування високих технологій, наявність блоку управління з інвертором, вдосконаленого двигуна та плат внутрішнього та зовнішнього блоків.

Що стосується окупності инверторного кондиціонера – вона становить кілька років. Причому чим частіше ви їм користуєтеся – тим швидше він окупиться. Зате вже на протязі цих років ви насолоджуєтеся тишею та комфортним мікрокліматом без різких стрибків температури.

Як вибрати

Вибір инверторного кондиціонера визначається двома основними критеріями: площею приміщення та кількістю тепла, що в нього надходить. Наприклад, в спальні площею 20 м кв в літній період знаходиться приблизно один кіловат тепла, а в кухні тієї ж площі – до п'яти кіловат тепла за рахунок побутових приладів, які додатково нагрівають повітря.

Якщо ви купили побутовий кондиціонер, встановили його, та помітили, що він постійно працює на максимальній потужності – значить, його підібрали неправильно. Як уникнути подібної помилки? Звернутися до менеджерів компанії Еко Сервіс за професійною консультацією. Вони підберуть модель необхідної та достатньої потужності з урахуванням не тільки площі приміщення, а й кількості тепла, яке в нього надходить, розміру вікон, на сонячну або тіньову сторону вони виходять, і всіх інших нюансів.

Який тип інверторного кондиціонера вибрати? У квартиру краще купити спліт систему настінного типу, в приватний будинок – канального. Якщо будинок великий – зазвичай в ньому встановлюється мульти-спліт система, якщо дуже великий – мультизональна.

Але в першу чергу потрібно звертати увагу на компанію-виробника. На відміну від іншої побутової техніки, при покупці инверторного кондиціонера ви не переплачуєте за бренд. Ви купуєте виключно якісну техніку, створену на базі унікальних розробок.

На нашу думку найкращі інверторні кондиціонери випускає японська фірма Mitsubishi Electric. Найбільш вдала її модель 2018 року, якщо судити з відгуків споживачів і кількості проданого обладнання – серія LN. Серед китайських виробників ми сміливо можемо рекомендувати бренди Gree, Cooper&Hunter, Sakata, Galaktik.

Продаж, монтаж, обслуговування

Крім продажу кондиціонерів інверторного типу ми виконуємо їх установку, обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт. Зверніть увагу: відмінна риса монтажу більшості з них – підключення електроживлення до зовнішнього блоку, тому необхідно заздалегідь передбачити можливість виведення електричного кабелю назовні.

Також ви можете просто купити будь-яку з представлених в нашому інтернет-магазині моделей, і ми доставимо її в будь-яке місто України.

Вартість інверторних кондиціонерів

Основні фактори, які впливають на ціну інверторного кондиціонера – продуктивна потужність і набір додаткових опцій. Чим менше його продуктивність і скромніше функціонал – тим він дешевше. Однак потужний кондиціонер з інверторним керуванням теж може бути недорогим, якщо в ньому закладено мінімум функцій.

Крім того, ми періодично проводимо акції та розпродажі – не пропустіть нагоду придбати потрібну вам модель зі знижкою. А розібратися в оптимальному співвідношенні вартості, якості, енергоефективності, та зробити правильний вибір – вам допоможуть наші професійні консультанти. Звертайтеся!