Мультизональні системи кондиціонування VRF і VRV купити з монтажем за вигідною ціною в Києві і Україні на сайті eco-servis.com.ua

Мультизональні системи VRF

Що таке мультизональна система

Призначена для охолодження та обігріву великої кількості приміщень одночасно, мультизональна система кондиціонування складається з одного або декількох поруч розташованих зовнішніх блоків і семи або більше внутрішніх, об'єднаних єдиною трасою холодоагенту.

Її також називають VRF системою кондиціонування повітря – Variable Refrigerant Flow, що перекладається як «змінний потік холодоагенту» – визначення, що характеризує принцип її роботи. Це загальна назва, але кожен виробник присвоює своїм мультизональним кондиціонерам власне найменування. Наприклад, Mitsubishi Electric – City Multi, Haier – MRV, Daikin – VRV, і так далі. Призначення у них одне і те ж, а відрізняються вони між собою продуктивністю, строком експлуатації, максимальною кількістю внутрішніх і зовнішніх блоків, припустимою довжиною магістралі між ними, платами управління.

У нас ви можете купити мультизональні системи кондиціонування VRF від самих надійних брендів, а також замовити їх проектування і монтаж з подальшим гарантійним, післягарантійним і сервісним обслуговуванням.

Відмінність мультизональної VRF системи від мультиспліт і спліт систем

Основних відмінностей дві. Спліт кондиціонери і мультиспліт системи відносяться до побутової кліматичної техніки, а мультизональні – до напівпромислової і промислової. Тобто, перші встановлюються в побутових і невеликих комерційних приміщеннях, другі – в основному в будинках площею від 200 метрів квадратних.

Інша відмінна риса – протяжність трубопроводу. У сплітів вона становить 3 – 25, у мультисплітів 15 – 80, а у VRF системи 100 – 1 500 метрів погонних, що дає можливість об'єднувати в ній десятки внутрішніх блоків і встановлювати зовнішній блок на значній відстані від об'єкта кондиціонування.

Де встановлюють мультизональні системи

У будь-яких приміщеннях великої площі, житлових, торгових, виробничих: в квартирах, пентхаусах, приватних будинках, ТРЦ і бізнес-центрах, готелях, громадських будівлях, на підприємствах.

Приклад концепції VRF для комерційної нерухомості

У Києві ми часто встановлюємо міні VRF системи в квартирах багатоповерхівок, в яких зовнішні блоки дозволяється розміщувати виключно на покрівлі. З цим завданням справляються тільки мультизональні кондиціонери завдяки великій довжині траси між внутрішніми та зовнішнім блоками.

Види VRF систем

Є два види VRF – двотрубні та тритрубні. У двотрубних всі внутрішні блоки працюють тільки в одному режимі – або охолодження, або обігріву. Тритрубні мультизональні системи кондиціонування дозволяють при необхідності в один і той же час одну частину внутрішніх блоків включити на охолодження, іншу на обігрів. У них задіяний рекуператор, через який тепло, що забирається з охолоджуваних приміщень, передається в ті, що обігріваються, або витрачається на підігрів води для гарячого водопостачання.

Зовнішні блоки VRF

Потужність зовнішніх блоків VRF систем кондиціонування варіюється від 9 до 150 кВт. Їх можна поєднувати разом до чотирьох штук, тим самим нарощуючи загальну продуктивність. Встановлюють зовнішні блоки мультизонального кондиціонера як правило на даху або на землі. Якщо необхідно – їх можна винести на дуже велику відстань від будівлі, яку вони обслуговують. Це робиться для того щоб і без того тихий зовнішній блок зовсім не було чутно, або коли необхідно приховати його з естетичних міркувань.

Внутрішні блоки VRF

До складу однієї VRF системи можуть входити внутрішні блоки різного виду: настінні, канальні, касетні, підлогові, стельові. Підбираються вони в залежності від типу приміщення, його площі та кількості тепла, яке потрібно утилізувати. Кожен з них працює в індивідуальному режимі. Наприклад, один охолоджує до +22, інший – до +18. Їх потужність складає від 2,5 до 60 кВт.

Вентиляція і VRF

На великих об'єктах VRF використовують не тільки для кондиціонування, але і для передохолодження або підігріву повітря, що надходить в приміщення за допомогою механічної вентиляції. Теплообмінник встановлюється в мережу повітроводів, до нього приходить фреонова траса, охолоджуючи або нагріваючи його. Повітря, що проходить через теплообмінник, охолоджується, або нагрівається до потрібної температури.

Управління

Мультизональна система управляється автоматично через стаціонарний центральний пульт, або дистанційно через спеціальний інтерфейс. Внутрішніми блоками керують за допомогою бездротових пультів або через Wi-Fi з телефону, планшета.

Інверторні VRF

Всі сучасні мультизональні VRF системи – інверторні. Вони точно підтримують задану користувачем температуру, працюють дуже тихо, відрізняються високою економічністю, як і всі інверторні кондиціонери.

Яка мультизональна система краще

На нашу думку найкращі в Світі мультизональні системи кондиціонування – Mitsubishi Electric японського виробника. Оптимальні за співвідношенням ціна-якість – VRF китайських брендів Gree, Sakata.

Проектування та підбір

Ми проектуємо мультизональні системи кондиціонування в професійній програмі Revit. Вона дозволяє створювати фотореалістичні 3D візуалізації, точні ізометричні та монтажні схеми. А розрахована в ній специфікація і кошторис гарантують відсутність непередбачених витрат в процесі проведення монтажу.

Підбір виконуємо в спеціальній програмі, вона у кожного виробника своя. Ця програма допомагає коректно підібрати обладнання необхідної потужності, що задовольняє потреби в охолодженні та обігріві конкретного об'єкта.

Монтаж, пуско-наладка, сервіс мультизональних VRF систем

Зазвичай монтаж VRF виконується в 2 етапи.

  1. До ремонту. Привозимо обладнання, встановлюємо зовнішній блок, прокладаємо міжблочні комунікації. Якщо передбачається установка канальних внутрішніх блоків, то монтуємо їх і повітроводи, що йдуть від них.
  2. Після ремонту. Встановлюємо і підключаємо до трас внутрішні блоки, якщо вони настінного типу, вакуумуемо контур холодоагенту, проводимо пуско-наладку і настройку, перевіряємо працездатність.

Монтувати VRF вміють тільки монтажники високої кваліфікації із застосуванням висококласного обладнання. Фахівці компанії Еко Сервіс володіють достатніми знаннями і досвідом для того, щоб встановити мультизональну систему будь-якого ступеня складності.

Мультизональний кондиціонер, як і будь-який інший, потребує регулярного сервісного обслуговування мінімум 2 рази на рік. Його виконують інженери нашого сервісного центру.

Зверніть увагу: після введення VRF в експлуатацію встановлювати додаткові зовнішні та внутрішні блоки можна лише за умови, що вони були заздалегідь передбачені в проекті.

Гарантії

Ми є офіційним дилером всієї представленої у нас на сайті кліматичної техніки, тому підтримуємо гарантійні зобов'язання на протязі всього періоду, зазначеного виробником. Як інжинірингова компанія повного циклу беремо на себе післягарантійне обслуговування та ремонт реалізованих нами об'єктів. Надаємо гарантію на монтаж 12 місяців.

Ціна мультизональної системи та її монтажу

Точна вартість мультизональної VRF системи та її монтажу завжди розраховується індивідуально на стадії написання проекту. Попередня ціна обладнання визначається на етапі створення концептуального рішення.

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ
Мультизональне кондиціювання –що це?

Мультизональний кондиціонер охолоджує або обігріває велику кількість приміщень (зон), розташованих в одній будівлі: в будинку, готелі, на підприємстві і так далі.

Для яких приміщень підходить мультизональний кондиціонер?

Для приміщень площею понад 200 м2, або при технічній необхідності розмістити зовнішній блок на великій відстані від об'єкту.

Як VRF працює взимку?

Залежно від класу різні мультизональні системи можуть працювати на охолодження та обігрів при зовнішній температурі повітря від -15 до -300С.

Я можу купити VRF, яку сам вибрав?

Теоретично так. Але це просто набір обладнання, яке потрібно грамотно запроектувати і змонтувати, а це завдання для вузьких фахівців. Тому правильніше скористатися послугами інженерів компанії Еко Сервіс.

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
або хочете отримати консультацію?