Вентиляційні установки - купити вентиляційну установку в Києві і Україні в інтернет-магазині eco-servise.com

Вентиляційна установка – система, що забезпечує можливість створення відповідних мікрокліматичних умов у приміщенні. Прилад відповідає за якісну вентиляцію, зберігаючи при цьому тепло всередині будівлі, що є особливо актуальним для зимової пори року. Такі системи встановлюють у житлових і громадських приміщеннях – приватних будинках, квартирах, офісах, навчальних закладах.

Вентиляційні системи прийнято ділити на припливні та витяжні. Перші служать для постачання кімнат свіжим повітрям з вулиці, а витяжні видаляють відпрацьоване. У комплекті з додатковим вентиляційним приладдям формується припливно-витяжна інженерна мережа.

При грамотному проектуванні вентиляції можна повністю задовольнити вимоги щодо якісного оновлення повітря в закритих приміщеннях будь-якої площі.

Особливості вентиляційних установок

Вентиляційні установки складаються з декількох компонентів:

 • вентилятор – подає повітряний потік;
 • повітроводи;
 • фільтр – очищає повітря від забруднень;
 • теплообмінник;
 • тепло- та шумоізоляційна вставка.

Поділяються на кілька категорій:

 • Побутові – підходять для встановлення у житлових кімнатах. Випускаються у лаконічному дизайні, монтуються у стіну.
 • Припливно-витяжні системи з рекуперацією тепла – крім вентилювання, додається можливість змінювати температуру й вологість повітря, що надходить.
 • Приточні установки – використовуються для вентиляції, очищення, нагрівання й подачі свіжого повітря. Компактний розмір.

Потужність обладнання, максимальна витрата повітря варіюється в залежності від моделі й підбирається індивідуально.

Вентиляційні установки, що мають функцію рекуперації, додатково підігрівають холодне повітря. Наприклад, якщо на вулиці -24 градуси, то на вході до кімнати потік матиме температуру +16 градусів. Це дозволить заощадити на обігріві й одночасно створити оптимальні мікрокліматичні умови.

Керування здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, однак у деяких приладах передбачено місце для встановлення Wi-Fi адаптера. В останньому випадку користувач здійснює налаштування віддалено зі свого гаджета.

Переваги систем вентиляції

Прилади для вентиляції мають багато переваг:

 • допомагають зберегти тепло всередині приміщення, коефіцієнт теплоутилізації – до 90-95%;
 • немає потреби відчиняти вікна для провітрювання;
 • низьке енергоспоживання, коефіцієнт енергоефективності – від А++;
 • низький рівень шуму, що не заважає працювати чи відпочивати;
 • якісна фільтрація повітря, в деяких моделях встановлено кілька фільтрів для грубої та тонкої очистки;
 • є різні режими, змінюється швидкість вентилятора;
 • робота в холодному й спекотному кліматі при температурі від -20-25 градусів до +43-50 градусів.

Чому обладнання потрібно купувати у нас?

Системи вентиляції повітря за дилерською ціною можна купити в нашому інтернет-магазині Еко Сервіс. Ми є офіційними дилерами кліматичної техніки від відомих торгових марок. Гарантуємо оригінальність техніки, якість, допомагаємо вибрати потрібну модель під конкретні умови використання.

Замовити вентиляцію для дому в Еко Сервісі можуть покупці з будь-якого населеного пункту України. Наші офіси розміщені у Києві та Черкасах, покупцям із цих міст пропонуємо послугу монтажу обладнання.

Є питання – звертайтесь до консультанта Еко Сервісу.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як правильно вибрати вентиляційну установку?

Вибір обладнання починається з визначення необхідної продуктивності пристрою, адже він має повноцінно обслуговувати приміщення, куди планується монтаж. Щоб не помилитися, зверніться до менеджера нашого магазину: він підбере систему, що відповідає потребам.

Як замовити вентиляційну установку?

Замовити вентиляційну установку Ви можете додавши відповідний товар у кошик або залишивши заявку у формі зворотного зв'язку. Консультант зв'яжеться з Вами, і Ви зробите замовлення.

Яку гарантію надають на вентиляційні установки?

Виробники надають гарантію на 12, 24 та 36 місяців в залежності від моделі.

Як можна сплатити вентиляційну установку?

Приймаємо оплату готівкою при самовивезенні; можливий безготівковий розрахунок на сайті через термінал. Можна придбати вентиляційну установку у кредит або оплату частинами.