Монтаж опалення - замовити розрахунок і монтаж системи опалення в Києві і Черкасах під ключ за вигідною ціною в компанії Еко Сервіс

Монтаж систем опалення

Ми виконуємо монтаж автономних систем опалення будь-якого ступеня складності, двох видів:

  1. Водяного від різних джерел тепла: теплових насосів і газових, електричних або твердопаливних котлів, найчастіше реалізуємо його в житлових приміщеннях.
  2. Повітряного, яке забезпечується за рахунок припливно-витяжної вентиляції, мультізональних або центральних систем кондиціонування з подачею свіжого повітря. Цей варіант більше підходить для промислових, адміністративних, торговельних будівель.

Перед установкою опалення обов'язково робимо розрахунок і пишемо проект. Ціну монтажу розраховуємо індивідуально. Однак уже на етапі обговорення концепції, яку складаємо безкоштовно, озвучуємо попередню вартість обладнання та монтажу.

Установку систем опалення під ключ здійснюємо в Києві, Черкасах, Харкові, Дніпрі, Одесі як правило, в рамках більш широкого проекту, що включає інженерні системи вентиляції та кондиціонування. Термін гарантії на монтажні роботи – 12 місяців. При необхідності виїжджаємо в будь-яке місто України.

Ліцензія Про компанію Еко Сервіс