Касетні кондиціонери - купити кондиціонер касетного типу з установкою у Києві, Черкасах та Україні в інтернет-магазині eco-servis.com.ua

Касетні кондиціонери

Кондиціонери касетного типу

Касетний кондиціонер є спліт системою кондиціювання повітря, що складається з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Зовнішній встановлюється зовні будівлі, внутрішній кріпиться до чорнової стелі так, щоб його лицьова панель знаходилася в одній площині з підвісною або натяжною стелею.

Його потужність варіюється від 7 до 26 кВт. Відповідно він може охолоджувати або обігрівати приміщення або окрему зону площею від 10 до 260 квадратних метрів.

Усі сучасні спліт системи касетного типу – інверторні. Вони поступово витісняють неінверторні моделі, оскільки працюють тихіше, точніше підтримують задану температуру, заощаджують до 30% електроенергії. Ось уже кілька років у нас купують лише інверторні касетні кондиціонери.

Переваги касетних кондиціонерів

  • Рівномірний розподіл повітряних потоків по всьому об'єму приміщення, без протягів та переохолоджених зон.
  • Швидкий вихід на заданий температурний режим завдяки поширенню підготовленого повітря одразу в чотирьох напрямках.
  • Можливість кондиціювання великих за площею зон шляхом встановлення наборів касет.
  • Швидкий монтаж

Де встановлюють

Касетні кондиціонери належать до напівпромислової кліматичної техніки, оскільки можуть обслуговувати приміщення великої площі та швидко нагнітати потрібну температуру повітря. Тому найчастіше їх встановлюють в офісах, магазинах, кафе, ресторанах, на заправних станціях. Обов'язкова умова монтажу – високі стелі. Для створення комфортного мікроклімату лицьова панель внутрішнього блоку має бути на висоті 3 метри від рівня підлоги.

У будинках та квартирах ми не рекомендуємо ставити касетну спліт систему, щоб не порушувати дизайн інтер'єру житлових кімнат. Але допустимо її встановити, наприклад, у спортзалі на цокольному поверсі, де естетика не відіграє особливої ролі, а на перший план виходить функціональність.

 

Внутрішній блок

Висота внутрішнього блоку касетного кондиціонера разом із декоративною панеллю, як правило, становить 250-300 мм. Найтонший – висотою 200 мм. Розміри за периметром – 500х500, 600х600, 800х800 мм. Чим він потужніший, тим більше його габарити. Але потужний внутрішній блок може бути компактним за рахунок збільшення його висоти.

За типом вони бувають кругові, чотирьохпоточні, двопоточні та однопоточні. Чотирьохпоточні, кругові та двопоточні встановлюються по центру стелі. Однопоточні – впритул до стіни або у спеціальній ніші. Таке рішення дуже актуальне, зокрема, для вузьких коридорів при вході в готельні номери.

У деяких чотирьохпоточних і кругових жалюзі керуються індивідуально. Наприклад, можна за необхідності перекрити 1 або 2 потоки, задавши програму на дротовому пульті управління. Тоді кондиціонер працюватиме лише у двох або лише у трьох напрямках.

У внутрішній блок спліт системи касетного типу завжди встановлюється дренажний насос для підняття дренажу до стелі, звідти він по спеціальній трубці направляється в дренажну систему. Такий насос зазвичай входить у комплект кондиціонера. Якщо його немає – він купується окремо.

Крім спліт кондиціонерів касетний внутрішній блок може входити до складу мульти-спліт та мультизональних систем.

Зовнішній блок

Зовнішній блок касетного кондиціонера такий самий, як у будь-якої іншої спліт системи. Він встановлюється на зовнішній стіні будівлі, біля будинку на спеціальні опори, на незаскленому балконі або покрівлі.

Управління

Касетним кондиціонером керують за допомогою інфрачервоного дистанційного, або стаціонарного пульта, який розміщується на стіні.

Порівняння касетного, канального та настінного кондиціонерів

Круговий та чотирьохпоточний касетний кондиціонер, як і канальний, охолоджує зони великої площі. Але для нього не потрібні повітроводи, повітророзподільні пристрої, пленум бокси та інші комплектуючі, тому його монтаж коштує дешевше і виконується швидше. Є лише один недолік – ви бачите на стелі зовнішні панелі внутрішніх блоків.

На відміну від касетного настінний кондиціонер коштує менше, але він не забезпечує рівномірне розподілення повітряних потоків по всьому об'єму великої кімнати, і не так швидко виходить на заданий користувачем режим.

Однопоточна касетна спліт система виходить на режим із тією ж швидкістю, що й настінна. Тільки розташовується під стелею в кутку або в ніші, і працює на кшталт канального кондиціонера, а для її монтажу також не потрібні додаткові витратні матеріали. Тому її переваги щодо ефективності та ціни установки дуже високі.

Який кондиціонер краще купити для вашого приміщення вам допоможуть вирішити наші експерти.

Які касетні кондиціонери найкращі

У нашому рейтингу касетних кондиціонерів найкращими ми вважаємо Mitsubishi Electric, Daikin та інші бренди японських виробників. Вони найнадійніші, більш тихі та якісні. З бюджетних ми віддаємо перевагу маркам Gree, Sakata китайського виробництва.

Підбір, гарантія, обслуговування

Як інжинірингова компанія повного циклу ми виконуємо всі роботи під ключ:

ad 4
Правильно підбираємо, продаємо, доставляємо касетні кондиціонери та встановлюємо їх
ad 5
Надаємо гарантію на встановлення 12 місяців, на обладнання – згідно з зазначеним виробником терміном
ad 6
Здійснюємо чистку та ремонт, сервісне та післягарантійне обслуговування

 

Монтаж касетного кондиціонера

Якщо планується встановлювати касетний кондиціонер у приміщенні, витриманому в стилі лофт, монтаж можна робити як перед ремонтом, так і після нього. Якщо його корпус розташовуватиметься між основною і підвісною стелею – до ремонту.

Внутрішній блок кріпиться до стелі на шпильках і завжди опускається на висоту трьох метрів від підлоги. Якщо підняти вище – продуктивність кондиціонера буде витрачатися на охолодження або обігрів занадто великого простору, і очікуваного ефекту ви не отримаєте. Нижче за відмітку 3 метри його ставити теж недоцільно.

Головне правило – грамотно розрахувати висоту установки внутрішнього блоку щодо чистової стелі, щоб після його монтажу кришка касети (декоративна панель) точно увійшла у призначені для неї пази. Це завдання під силу тільки висококваліфікованим спеціалістам, і монтажники компанії Еко Сервіс відмінно з нею справляються.

В іншому монтаж такий самий, як і настінної спліт системи:

  • Встановлення внутрішнього та зовнішнього блоків.
  • Закладка фреонової магістралі, живильного кабелю, дренажу.
  • Підключення комунікацій до блоків.
  • Вакуумування всієї системи.
  • Пусконалагодження, перевірка коректності роботи.

Ціни

Касетні спліт системи коштують дорожче за настінні з трьох причин.

  1. Корпус внутрішнього блоку виготовлений не з пластику, а з металу.
  2. Використовуються більш дорогі комплектуючі.
  3. Наявність дренажного насосу.

Точну ціну, за якою ви можете купити касетний кондиціонер, запитуйте наших менеджерів. Вартість установки дивіться на сторінці монтаж кондиціонерів.

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ
У чому відмінність касетного кондиціонера від канального?

Обидва монтуються в міжстельовому просторі, але з касетного охолоджене або нагріте повітря надходить у приміщення через його лицьову панель, з канального – за системою повітроводів через ґрати чи щілинні дифузори.

Чим касетний кондиціонер відрізняється від настінного?

Він кріпиться не до стіни, а до стелі, і обслуговує великі зони. Тому найчастіше його можна побачити в комерційних приміщеннях з високими стелями.

Касетний – це стельовий кондиціонер?

Можна називати його стельовим, тому що він підвішується до стелі. Але внутрішній блок класичної стельової спліт системи не ховається за фальш стелею, а встановлюється біля стелі вгорі стіни.

Як почистити касетний кондиціонер?

Необхідно зняти його кришку, дістати та промити фільтри, прочистити дренаж, провести чистку теплообмінника та дренажної ванни антибактеріальним засобом.

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
або хочете отримати консультацію?