Компресорно-конденсаторний зовнішній блок Daikin ERQ100AV1 - Компанія Еко Сервіс

Компресорно-конденсаторний зовнішній блок Daikin ERQ100AV1

 • Inverter icon
 • R410 icon
Код товару: 10574
Виробник: Daikin
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Вага: 125 кг
Гарантія: 36 міс.
Колір: Білий
Країна-виробник: Бельгія
Напруга: 220 В
Площа приміщення: до 100 м²
Розміри: 900x1345x320 mm
Споживана потужність: 2,8 / 2,74 кВт
Теплопродуктивність: 12,5 кВт
Тип керування: Інверторне
Фазність: 1
Холодоагент: R-410A
Холодопродуктивність: 11,2 кВт
Частота: 50 Гц
Опис

Інверторний компресорно-конденсаторний зовнішній блок Daikin ERQ100AV1 застосовується як для охолодження приміщення, так і для його обігріву.

Особливості ERQ100AV1

 • Три роки гарантії

Продукція компанії Daikin по праву вважається найбільш якісною і надійною на ринку кліматичної техніки і завдяки таким високим показникам надає, на відміну від більшості виробників, збільшений термін гарантії - три роки. Daikin на всіх технологічних етапах виробництва пред'являє підвищені вимоги до стандартів якості своєї техніки і тому займає лідируючі позиції на ринку.Обладнання, розраховане на високі потужності і використовується в промислових, виробничих, девелоперських та проектах преміум-класу має відповідати найвищим вимогам і витримувати будь-які навантаження. Саме тому компанія Daikin пред'являє суворі вимоги до якості. При виробництві на всіх етапах проводиться контрольна перевірка ключових вузлів і деталей, після чого, виноситься рішення про долю тієї чи іншої партії. Крім того, Daikin - це компанія, яка з 1924 року займається тільки кліматичної технікою і тому по праву вважається фаворитом на даному ринку.

 • Потужний і ефективний інвертор

Дана серія зовнішніх блоків VRV-систем була розроблена для того, щоб забезпечити максимальну зручність та комфорт користувача. Блоки VRV третього покоління не тільки якісно охолоджують приміщення, але і можуть бути використані для гарячого водопостачання, інтегровані з вентиляцією будинку, забезпечення свіжим повітрям і використання повітряних завіс. Широкий спектр можливостей для створення комфортного мікроклімату в будинку став можливий за рахунок використання новітньої моделі інвертора, потужного, продуктивного і надійного компресора і багатьох інших технологічних розробок Daikin.

 • Режим Powerfull

Кондиціонери Daikin мають підвищений рівень продуктивності, завдяки чому швидше досягається комфортний рівень мікроклімату. Після досягнення необхідних параметрів температури кондиціонер повертається в звичайний режим з мінімальним споживанням енергії.

 • Захист від граничних температур

Завдяки даній функції кондиціонер захищений від утворення інею на теплообміннику внутрішнього блоку. Крім того, захист усуває неприпустимий зростання тиску хладагента в трубопроводі.

 • Магнітоелектричних двигун (DC)

Новий тип компресора DC-invertor має більшу продуктивність за рахунок підвищеного ККД на низьких обертах.

 • Електронне керування потужністю (PAM Control)

Завдяки електронному управлінню потужністю кондиціонера використовується тільки необхідна електроенергія, за рахунок чого знижуються витрати на електрику.

 • Осушення повітря

Кондиціонери "Дайкин" програмно осушують повітря і автоматично підтримують комфортний діапазон вологості повітря - 40~60%.

 • Дротовий пульт управління (Опція)

Кондиціонер може управлятися не тільки ІК пультом управління, але і провідним пультом, встановленим на вертикальній поверхні (стіни). За допомогою дротяного пульта доступні розширені параметри а і деякі інші функції кондиціонера.

 • Технології енергозбереження

Компанія Daikin відома світу завдяки винятковій надійності техніки та інноваційного підходу до вирішення проблеми енергозбереження. Техніка "Дайкин" забезпечує якісне зниження споживання енергії при збереженні комфортних показників мікроклімату. Такі високі показники досягаються за рахунок використання інверторів і компресорів нового покоління, якісного очищення повітря і багатьох інших інновацій "Дайкин".

 • Автоматичний перезапуск

При виникненні перебоїв з електроживленням кондиціонер відновить звичні для користувача настройки при подальшому включенні кондиціонера.

 • Безшумний зовнішній блок

Завдяки компресору сучасної конструкції, високоефективного інвертора і новітнім матеріалом вдалося значно знизити рівень шуму у зовнішніх блоків. Таким чином, зовнішні блоки кондиціонерів Daikin відповідають усім європейським стандартам по гучності систем кондиціонування.

 • Авторизований сервіс

Авторизований сервіс зберігає працездатність кондиціонера під час та після періоду трирічної заводської гарантії.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку