Кондиціонер Mitsubishi Heavy DIAMOND DELUX SERIES (Titanium) SRK35ZSX-WT/SRC35ZSX-W - Компанія Еко Сервіс

Кондиціонер Mitsubishi Heavy DIAMOND DELUX SERIES (Titanium) SRK35ZSX-WT/SRC35ZSX-W

 • Inverter icon
 • R32 icon
 • WI-FI icon
 • 3 года гарантии icon
Код товару: 10922
Виробник: Mitsubishi Heavy
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • 56 643 грн
 • Є в наявності
Ми продамо ще дешевше!
Характеристики
Вага внутрішнього блоку: 13 кг
Вага зовнішнього блоку: 43 кг
Гарантія: 36 міс.
Загальна довжина трубопроводу: 25 м
Колір: Титан
Країна-виробник: Таїланд
Напруга: 220 В
Під'єднання труб для газу: 9,52 мм
Під'єднання труб для рідини: 6,35 мм
Перепад висот: 15 м
Площа приміщення: до 35 м²
Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ): 920x305x220 mm
Розміри зовнішнього блоку (ШxВxГ): 800(+71)x640x290 mm
Споживана потужність: 0,74/0,90 кВт
Струм: 4,3 А
Теплопродуктивність: 4,3 кВт
Тип керування: Інверторне
Тип кондиціонера: Настінні
Типорозмір: 12 BTU
Фазність: 1
Холодоагент: R32
Холодопродуктивність: 3,5 кВт
Частота: 50 Гц
Опис

Інверторні спліт системи настінного типу SRK35ZSX-WT/SRC35ZSX-W – це просунуті кондиціонери, які створюють оптимальний мікроклімат. Вони вміють розпізнавати присутність людини, ступінь її активності, і відповідно регулювати продуктивність, що обертається серйозною економією електроенергії. За стильний дизайн вони займають друге місце за версією A'DESIGN AWARDS. Ними можна управляти через WI-FI з телефону на будь-якій відстані. Вони найекономічніші серед всіх систем кондиціонування. Внутрішні блоки виготовляються в трьох колірних рішеннях: чисто білий, білий з чорним і сріблястий.

Холодоагент нового покоління: спліт системи SRK-ZS-W працюють на озонобезпечному фреоне R32. Його потенціал впливу на глобальне потепління (GWP) на 68% нижче, ніж фреону R410A. R32 володіє підвищеною енергоефективністю (на 5% вище, ніж R410A), вимагає меншої кількості для заправки (по масі менше R410A на 20%), значно простіший у використанні, легко утилізується.

ECO OPERATION – функція енергозбереження. Інфрачервоний датчик розпізнає рухи людини. Якщо люди активно рухаються – спліт система працює на повну потужність. Якщо вони вийдуть з приміщення – вона зменшить потужність, а після їх повернення знову її збільшить. Якщо в кімнаті нікого немає протягом дванадцяти годин, вона сама вимкнеться.

Управління через WI-FI: кондиціонерами серії SRK-ZS можна управляти прямо зі свого смартфона або планшета через Wi-Fi. Для активації опції у внутрішній блок необхідно встановити інтерфейс-адаптер, а на смартфон – мобільний додаток. У програми зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, він дозволяє вибирати різні режими роботи, задавати температуру, положення жалюзі і швидкість обертання вентилятора. Крім того, на гаджеті відобразяться коди помилок в разі, якщо прилад вийде з ладу.

Покращена конструкція – після включення передня панель внутрішнього блоку відкривається, підготовлене повітря вільно проходить в приміщення, знижується рівень шуму і підвищується енергоефективність всієї системи.

Стильні: дизайн внутрішніх блоків Mitsubishi Heavy Industries серій SRK-ZSX був створений в міланській студії промислового дизайну TENSA SRL.

Дуже тихі: працюють тихіше людського шепоту. Рівень шуму мінімальний в галузі і становить від 19 дБ (А). Зовнішній блок теж працює дуже тихо, а в режимі Silent operation рівень створюваного ним шуму зменшується ще на 3 дБ (А).

Економічні: у цих кондиціонерів найвищий показник енергоефективності – їм присвоєно клас А+++. На 1 кВт спожитої електроенергії вони виробляють до 10,3 кВт холоду.

Знищують алергени і неприємні запахи завдяки потужній антиалергенного системі очищення повітря і багаторазового дезодоруючого фільтру.

Функції збереження енергії

FUZZY AUTO: кондиціонер динамічно відстежує зміну погоди за вікном, регулюючи температуру всередині: якщо на вулиці стало жарко, він знизить температуру охолодження, похолодало – додасть тепла.

ДАТЧИК АКТИВНОСТІ ЛЮДИНИ: визначає активність людини і залежно від неї регулює свою потужність.

РЕЖИМ ECO: параметри повітряного середовища в приміщенні підтримуються автоматично, за допомогою датчиків температури, вологості і руху. Комфорт зберігається, електроенергія економиться.

АВТОМАТИЧНЕ ВИМКНЕННЯ: кондиціонер вимикається, якщо в приміщенні немає людей протягом заданого часу.

Фільтри очищення повітря

ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ ВІД АЛЕРГЕНІВ: потужна система з видалення побутових алергенів із застосуванням ензимних фільтрів, а також спеціальним регулюванням температури і вологості.

САМООЧИЩЕННЯ: автоматичне осушення і очищення внутрішнього блоку після відключення.

АНТИАЛЕРГЕННИЙ ФІЛЬТР: дезактивує пилок, кліщів, алергени від шерсті домашніх тварин і інших забруднювачів.

ФОТОКАТАЛІСТИЧНИЙ ФІЛЬТР: знищує неприємний запах шляхом дезактивації молекул. Для відновлення функцій фільтр досить промити водою і висушити на сонці.

ЗНІМНА ПАНЕЛЬ: передня панель знімається, що полегшує обслуговування і чистку кондиціонера.

Розподіл повітря

РЕАКТИВНИЙ ПОТІК: вентилятор створює потужну повітряний струмінь, що дозволяє видувати повітря на великі відстані.

ТРИВИМІРНЕ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ ПОТОКОМ: застосування автоматичних двохсегментній вертикальних і горизонтальних жалюзі дозволяє управляти повітряним потоком в будь-якому необхідному напрямку.

АВТО УПРАВЛІННЯ ЖАЛЮЗІ: кондиціонер визначає оптимальний кут розташування жалюзі за окремо розробленими програмами виробника.

ГОЙДАННЯ ЖАЛЮЗІ ВГОРУ / ВНИЗ: жалюзі гойдаються вгору-вниз безперервно. За допомогою пульта кут нахилу жалюзі можна зафіксувати в будь-якому положенні.

ЗАПАМ'ЯТОВУВАННЯ ПОЗИЦІЇ: жалюзі можна зафіксувати в будь-якому положенні, щоб при повторному включенні вони поверталися до цієї позиції.

ГОЙДАННЯ ЖАЛЮЗІ ВПРАВО / ВЛІВО: дозволяє направляти потік повітря в різні частини кімнати. Можна зупинити жалюзі під будь-яким потрібним кутом.

НАСТРОЙКА НАПРЯМКУ ПОВІТРЯНОГО ПОТОКУ: за допомогою пульта дистанційного керування ви можете встановити напрямок повітряного потоку в разі, якщо внутрішній блок встановлений напроти стіни.

Комфорт

РЕЖИМ ОСУШЕННЯ: ефективне охолодження і осушення повітря в приміщенні.

РЕЖИМ HIGH POWER: кондиціонер протягом 15 хвилин інтенсивно працює і швидко досягає потрібної температури.

БЕЗШУМНА РОБОТА: зниження рівня шуму зовнішнього блоку в нічний час без істотних втрат продуктивності.

ЧЕРГОВЕ ОПАЛЕННЯ: функція запобігання заморожування приміщення при відсутності в ньому людей з цільової температурою до + 10 ° С.

ТИЖНЕВИЙ ТАЙМЕР: дозволяє встановити до 4-х змін режиму роботи в день. Доступно 28 програм на тиждень.

ТАЙМЕР СНУ: температура регулюється автоматично, гарантуючи, що в спальні не буде занадто холодно або занадто жарко.

ТАЙМЕР ВКЛ / ВИКЛ: забезпечує включення і виключення у встановлений час.

КОМФОРТНИЙ ПУСК: кондиціонер включається за деякий час до заданого, щоб у встановлений за таймером час температура в кімнаті вже досягла бажаного значення.

РЕЖИМ ЗБЕРЕЖЕНОЇ УСТАВКИ: збережений режим роботи активується натисненням однієї кнопки.

БЛОКУВАННЯ ВІД ДІТЕЙ: можна блокувати роботу кондиціонера, щоб уникнути випадкової або небажаної зміни налаштувань, наприклад, дітьми.

РЕГУЛЮВАННЯ ЯСКРАВОСТІ ДИСПЛЕЯ: яскравість світлодіодного дисплея внутрішнього блоку можна відрегулювати відповідно до індивідуальних переваг.

УПРАВЛІННЯ ЧЕРЕЗ WI-FI: зі смартфона або планшета. Для активації опції у внутрішній блок необхідно встановити інтерфейс-адаптер, а на смартфон – мобільний додаток.

Інші корисні функції

РОЗМОРОЖУВАННЯ ПІД КЕРУВАННЯМ МІКРОКОНТРОЛЕРА: система видаляє іній, що дозволяє уникнути зайвого перемикання в інші режими для відтавання.

ФУНКЦІЯ САМОДІАГНОСТИКИ: в разі несправності керуючий мікроконтролер запускає функцію самодіагностики і видає код помилки.

АВТОМАТИЧНИЙ РЕСТАРТ: при відключенні живлення функція авторестарта зберігає настройки, що діють безпосередньо перед відключенням, і відновлює роботу з цими налаштуваннями.

РЕЗЕРВНИЙ ВИМИКАЧ: якщо пульт дистанційного керування виходить з ладу або загублений, кондиціонером можна керувати за допомогою перемикача вкл / викл на внутрішньому блоці.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку