Монтаж систем вентиляції та кондиціонування в квартирі в ЖК Новопечерські Липки - реалізований об'єкт від компанії Еко Сервіс

Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Новопечерські Липки, Київ

Представляємо проект вентиляції та кондиціонування однієї з квартир в ЖК Новопечерські Липки в місті Києві, а також фотографії з монтажу вентиляційного обладнання та повітроводів.

Об'єкт

Дворівневий пентхаус.

Площа

280 м2.

Поставлені клієнтом завдання

Створити комфортний мікроклімат у всьому приміщенні за рахунок постійного припливу свіжого повітря та охолодження в спекотні місяці року.

Запропоноване рішення

Ми запропонували встановити приточно-витяжну вентиляцію та мультізональну систему кондиціонування.

Встановлене обладнання

  • Припливно-витяжна установка Systemair TOPVEX.
  • Повітроводи.
  • Мультизональна система кондиціонування повітря Mitsubishi Electric.

Особливості монтажу

Спочатку це була однорівнева квартира, переобладнана в дворівневу за рахунок добудови другого поверху. Замовник не хотів опускати стелі в приміщеннях першого рівня, побудованих забудовником, тому повітроводи ми укладали в підлозі та стінах. Другий рівень квартири вже був спроектований з урахуванням всіх інженерних систем.

Результат

Цей клієнт звернувся до нас вперше і настільки був задоволений результатами нашої роботи, що став нашим корпоративним клієнтом, для якого ми згодом обладнали системами вентиляції та кондиціонування ще багато різних об'єктів.

Терміни

Проект писали 4 тижні, так як об'єкт був непростий, і вже в процесі написання змінювалися висоти. Монтаж зробили за 7 тижнів.