Зовнішній блок Daikin 4MXS68F

Код товару: 9917
Виробник: Daikin
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • 58 433 грн
 • Є в наявності
 • Телефонуйте дізнатися свою знижку!
Ми продамо ще дешевше!
Характеристики
Вага: 58 кг
Гарантія: 36 міс.
Кількість внутрішніх блоків, що підключаються: 4
Колір: Білий
Країна-виробник: Чехія
Напруга: 220 В
Площа приміщення: до 70 м²
Рівень шуму: 48/49 дБ(А)
Розміри: 936x735x300 mm
Теплопродуктивність: 8,6 кВт
Тип керування: Інверторне
Типорозмір: 24 BTU
Фазність: 1
Холодоагент: R-410A
Холодопродуктивність: 6,8 кВт
Частота: 50 Гц
Опис

У мультисистемі до одного зовнішнього блоку потужністю від 5 до 9 Квт підключають від 2 до 5 внутрішніх блоків класу Split і Sky, які можуть бути різного типу, продуктивності і встановлені в різних приміщеннях. Одночасно вони працюють тільки в одному режимі охолодження або нагрівання, але в кожному окремому приміщенні можна встановити і підтримувати своє значення температури.

Всі зовнішні блоки оснащені надійним високоефективним компресором Daikin Swing, а також самим продуктивним і економічним інвертором з представлених на ринку. Інвертори Daikin – це найвища продуктивність помножена на чудову ефективність. Секрет роботи інверторів «Дайкін» - у безперервному використанні компресора і плавне регулювання потужності. Інверторне технологію можна порівняти з роботою педалі газу в автомобілі — чим сильніше тиснеш на газ, тим швидше їде автомобіль. Так і тут, чим вище (або нижче) у порівнянні з поточною Ви задаєте температуру, тим потужніше працює компресор. А при досягненні бажаної температури, обороти кондиціонера знижуються. Після чого, він плавно підтримує комфортну температуру.

Ефективність інверторів "Дайкін" перевірена часом і на сьогоднішній день інвертори Daikin лідирують по усім показникам на ринку.

Особливості зовнішнього блоку Daikin 4MXS68F

 • Осушення повітря

Кондиціонери "Дайкін" програмно осушують повітря і автоматично підтримують комфортний діапазон вологості повітря - 40~60%.

 • Дротовий пульт управління

Кондиціонер може управлятися не тільки ІК пультом управління, але і провідним пультом, встановленим на вертикальній поверхні (стіни). За допомогою дротяного пульта доступні розширені налаштування і деякі інші функції кондиціонера.

 • Технології енергозбереження

Компанія Daikin відома світу завдяки винятковій надійності техніки та інноваційного підходу до вирішення проблеми енергозбереження. Техніка "Дайкін" забезпечує якісне зниження споживання енергії при збереженні комфортних показників мікроклімату. Такі високі показники досягаються за рахунок використання інверторів і компресорів нового покоління, якісного очищення повітря і багатьох інших інновацій "Дайкін".

 • Автоматичний перезапуск

При виникненні перебоїв з електроживленням кондиціонер відновить звичні для користувача настройки при подальшому включенні кондиціонера.

 • Економічний режим

Кондиціонери Daikin по праву вважаються одними із самих економічних кондиціонерів з представлених на ринку. Крім того, в них передбачений економічний режим, який, крім інвертора та інших можливостей, ще більше економить електроенергію. Наприклад, це відбувається шляхом обмеження енергії, що витрачається при перевантаженнях електромережі.

 • Безшумний зовнішній блок

Завдяки компресору сучасної конструкції, високоефективного інвертора і новітнім матеріалом вдалося значно знизити рівень шуму у зовнішніх блоків. Таким чином, зовнішні блоки кондиціонерів Daikin відповідають усім європейським стандартам по гучності систем кондиціонування.

 • Компресор сучасної конструкції

Новітні технології в проектуванні компресорів самої високої потужності дозволили забезпечити мінімальні показники вібрації, незначного рівня шуму і самого великого терміну експлуатації. Всі компресори "Дайкін" працюють на озонобезпечному фреоні R-410A.

 • Захист від корозії

Спеціальне покриття та інноваційний сплав захищає уразливі металеві поверхні кондиціонера від впливу корозійних процесів.

 • Компонування мультисистеми

Для продукції "Дайкін" доступна програма підбору найбільш оптимального співвідношення внутрішніх блоків мульти системи, при якому підвищується зручність і простота управління роботою кондиціонера. Крім того, зменшення кількості зовнішніх блоків покращує екстер'єр будівлі та зовнішній вигляд фасаду.

 • Авторизований сервіс

Авторизований сервіс зберігає працездатність кондиціонера під час та після періоду трирічної заводської гарантії.

 • Функція самодіагностики

Дана функція призначена для швидкого знаходження можливих несправностей, а також їх швидкого усунення.

 • Теплий пуск

Даний режим забезпечує найбільш комфортну подачу повітря при роботі на обігрів приміщення. У перші секунди роботи в режимі обігріву виключається надходження холодного повітря, на відміну від кондиціонерів, які не обладнані функцією теплого пуску.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку
Нещодавно переглянуті