Зовнішній блок Daikin RXYSQ4T8V VRV S IV

 • Inverter icon
 • R410 icon
Код товару: 9949
Виробник: Daikin
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Вага: 104 кг
Гарантія: 36 міс.
Кількість внутрішніх блоків, що підключаються: 64
Колір: Білий
Країна-виробник: Бельгія
Напруга: 220 В
Площа приміщення: до 120 м²
Рівень шуму: 50/50 дБ(А)
Розміри: 900x1345x320 mm
Теплопродуктивність: 12,1 кВт
Тип керування: Інверторне
Типорозмір: 42 BTU
Фазність: 1
Холодоагент: R-410A
Холодопродуктивність: 12,1 кВт
Частота: 50 Гц
Опис

Нова серія зовнішніх блоків Daikin VRV - це четверте покоління інверторних систем з рядом технологічних удосконалень. Нові зовнішні блоки серії Compact мають дуже компактні розміри і можуть бути з легкістю розміщені на даху будівлі, розміщені на стіні, або близько будівлі. За рахунок удосконалення ключових елементів блоку - нового теплообмінника, вентилятора, а також деяких інших технологічних удосконалень вдалося істотно зменшити розміри зовнішнього блоку. Ширина і висота зовнішнього блоку Daikin VRV IV Compact не перевищують одного метра.

Крім технологічних поліпшень, пов'язаних з дизайном кондиціонера, блоки четвертого покоління VRV мають відразу кілька ключових переваг перед конкурентами. Це інноваційна технологія Daikin VRT, яка дозволяє економити до 28% електроенергії. Кондиціонер, з технологією VRT, регулює температуру кипіння холодоагенту, за рахунок чого більшу частину сезону кондиціонер працює з частковим навантаженням. Це дозволяє економити електроенергію в міжсезоння. Крім того, часткове навантаження знижує знос ключових елементів VRV - системи.

Зовнішні компактні блоки VRV IV комбінуються з широким рядом внутрішніх блоків. Сюди входить не тільки стандартна серія внутрішніх блоків VRV, але і серія Sky Air. Завдяки цьому при проектуванні системи кондиціонування проектувальник та клієнт можуть вибрати найбільш підходящу модель, яка задовольняє всім вимогам замовника. Крім того, зовнішній блок може комбінуватися з повітряними завісами Biddle та припливними установками, а також центральними кондиціонерами AHU.

Особливості VRV IV:

 • Осушення повітря

Кондиціонери "Дайкин" програмно осушують повітря і автоматично підтримують комфортний діапазон вологості повітря - 40~60%.

 • Управління швидкістю вентилятора

За допомогою пульта керування Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера і змінювати потужність його роботи.

 • Автоматичне управління швидкістю вентилятора

За допомогою пульта керування Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера, або довірити цю функцію автоматичному режиму роботи кондиціонера. При автоматичному режимі забезпечується низький рівень шуму і комфортні показники мікроклімату.

 • Технології енергозбереження

Компанія Daikin відома світу завдяки винятковій надійності техніки та інноваційного підходу до вирішення проблеми енергозбереження. Техніка "Дайкин" забезпечує якісне зниження споживання енергії при збереженні комфортних показників мікроклімату. Такі високі показники досягаються за рахунок використання інверторів і компресорів нового покоління, якісного очищення повітря і багатьох інших інновацій "Дайкин".

 • Автоматичний перезапуск

При виникненні перебоїв з електроживленням кондиціонер відновить звичні для користувача настройки при подальшому включенні кондиціонера.

 • Автоматичний режим

Дана функція істотно полегшує управління роботою кондиціонера в міжсезоння. Кондиціонер самостійно визначає необхідний режим роботи (обігрів або охолодження), виходячи з поточної температури повітря.

 • Економічний режим

Кондиціонери Daikin по праву вважаються одними із самих економічних кондиціонерів з представлених на ринку. Крім того, в них передбачений економічний режим, який, крім інвертора та інших можливостей, ще більше економить електроенергію. Наприклад, це відбувається шляхом обмеження енергії, що витрачається при перевантаженнях електромережі.

 • Економічний вентилятор

Новий економічний вентилятор з поліпшеними аеродинамічними показниками економить эелектроэнергию і знижує рівень шуму. При цьому зберігається ефективність теплообміну конденсатора зовнішнього блоку з навколишнім середовищем.

 • Пріоритет приміщення

Функція дозволяє встановити пріоритет для одного внутрішнього блоку, що входить до складу мульти системи по відношенню до інших блоків.

 • Безшумний зовнішній блок

Завдяки компресору сучасної конструкції, високоефективного інвертора і новітнім матеріалом вдалося значно знизити рівень шуму у зовнішніх блоків. Таким чином, зовнішні блоки кондиціонерів Daikin відповідають усім європейським стандартам по гучності систем кондиціонування.

 • Захист від корозії

Спеціальне покриття та інноваційний сплав захищає уразливі металеві поверхні кондиціонера від впливу корозійних процесів.

 • Авторизований сервіс

Авторизований сервіс зберігає працездатність кондиціонера під час та після періоду трирічної заводської гарантії.

 • Функція самодіагностики

Дана функція призначена для швидкого знаходження можливих несправностей, а також їх швидкого усунення.

 • Контроль правильності підключення

Інженери "Дайкин" передбачили можливі помилки при підключенні. Якщо при монтажі з'єднання електричних кабелів і порядок з'єднання трубопроводів для хладагента були переплутані, то навіть у цьому випадку компанія Daikin гарантує нормальну, стабільну роботу (функція доступна тільки для мультисистем).

 • Мікропроцесорне управління

Техніка "Дайкин" відома у всьому світі завдяки численним інновацій і досягнень в області мікроелектроніки. Більшість кондиціонерів Daikin оснащений мікропроцесорним управлінням, яке позбавляє Вас від необхідності вручну керувати режимами роботи.

 • Теплий пуск

Даний режим забезпечує найбільш комфортну подачу повітря при роботі на обігрів приміщення. У перші секунди роботи в режимі обігріву виключається надходження холодного повітря, на відміну від кондиціонерів, які не обладнані функцією теплого пуску.

 • Контроль правильності підключення

Інженери "Дайкин" передбачили можливі помилки при підключенні. Якщо при монтажі з'єднання електричних кабелів і порядок з'єднання трубопроводів для хладагента були переплутані, то навіть у цьому випадку компанія Daikin гарантує нормальну, стабільну роботу (функція доступна тільки для мультисистем).

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку
Схожі товари