Зовнішній блок Mitsubishi Electric PUHZ-SHW112YHA ZUBADAN Inverter

 • Inverter icon
 • R410 icon
Код товару: 6567
Виробник: Mitsubishi Electric
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Вага: 134 кг
Гарантія: 36 міс.
Кількість внутрішніх блоків, що підключаються: до 2
Колір: Білий
Країна-виробник: Великобританія
Напруга: 380-415 В
Під'єднання труб для газу: 15,88 мм
Під'єднання труб для рідини: 9,52 мм
Площа приміщення: до 100 м²
Рівень шуму: 51/52 дБ(А)
Розміри: 950×1350×330 мм
Споживана потужність: 2,94/2,79 кВт
Теплопродуктивність: 11,2 кВт
Тип керування: Інверторне
Типорозмір: 34 BTU
Фазність: 3
Холодоагент: R410A
Холодопродуктивність: 10 кВт
Частота: 50 Гц
Опис

Компанія Mitsubishi Electric представляє системи серії ZUBADAN. На японській мові це означає «супер обігрів». Відомо, що продуктивність кондиціонерів, використовуваних для обігріву приміщень низькопотенційне тепло зовнішнього повітря, зменшується при зниженні температури повітря. І це зниження вельми значне: при температурі -20°С теплопродуктивність на 40% менше номінального значення, зазначеного в специфікаціях приладів і виміряного при температурі +7°С. Саме з цієї причини кондиціонери не розглядають в країнах з холодними зимами як повноцінний нагрівальний прилад. Ставлення до них докорінно змінилося завдяки тепловим насосам Mitsubishi Electric на базі технології ZUBADAN.

Особливості зовнішнього блоку Mitsubishi Electric PUHZ-SHW112YHA ZUBADAN Inverter

 • Стабільна теплопродуктивність. Теплопродуктивність напівпромислових систем Mitsubishi Electric серії ZUBADAN Inverter зберігає номінальне значення аж до температури зовнішнього повітря -15°С. При подальшому зниженні температури (завод-виробник гарантує працездатність зовнішніх блоків серії «R2.UK» і старше до температури -28°С) теплопродуктивність починає зменшуватися. Але при цьому зберігається перевага як перед звичайними системами, так і перед енергоефективними системами серії POWER Inverter.
 • Комфортний нагрів приміщення. Алгоритм управління ланцюгом інжекції може бути оптимізовано для досягнення максимальної теплопродуктивності, наприклад, при пуску системи в холодному приміщенні. Інший режим, в якому важлива максимальна продуктивність — це режим відтавання зовнішнього теплообмінника (випарника). Режим відтавання, уникнути якого в теплових насосах з повітряним охолодженням неможливо, відбувається швидко і абсолютно непомітно для користувача.
 • Ланцюг двофазного вприскування. Унікальна технологія двофазного вприскування холодоагенту в компресор забезпечує стабільну теплопродуктивність при зниженні температури зовнішнього повітря.
 • Теплообмінник HIC. Інжекція рідкого холодоагенту створює істотне навантаження на компресор, знижуючи його енергетичну ефективність. Для зменшення цього навантаження введений теплообмінник HIC. Передача теплоти між потоками холодоагента з різними тисками призводить до того, що частина рідини випаровується. Утворена парорідинна суміш при інжекції в компресор створює менше додаткове навантаження.
 • Компресор з штуцером інжекції. Парорідинна суміш, що пройшла теплообмінник HIC, надходить через штуцер інжекції в компресор. Таким чином, компресор має два входи: штуцер всмоктування і штуцер інжекції. Керуючи витратою холодоагенту в ланцюзі інжекції, вдається збільшити циркуляцію холодоагенту через компресор при низькій температурі зовнішнього повітря, тим самим підвищуючи теплопродуктивність системи. У верхній нерухомої спіралі компресора передбачені отвори для вприскування холодоагенту на проміжному етапі стиснення.
Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку