Зовнішній блок Mitsubishi Electric PURY-EP350YJM-A - Компанія Еко Сервіс

Зовнішній блок Mitsubishi Electric PURY-EP350YJM-A

 • Inverter icon
 • R410 icon
Код товару: 10109
Виробник: Mitsubishi Electric
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Вага внутрішнього блоку: 320 кг
Гарантія: 36 міс.
Кількість внутрішніх блоків, що підключаються: 1-35
Колір: Білий
Країна-виробник: Японія
Напруга: 380 В
Площа приміщення: до 350 м²
Рівень шуму: 61 дБ(А)
Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ): 1750×1710×760 mm
Споживана потужність: 10,28/10,58 кВт
Теплопродуктивність: 45,5 кВт
Тип керування: Інверторне
Типорозмір: 137 BTU
Фазність: 3
Холодопродуктивність: 40,0 кВт
Частота: 50 Гц
Опис

Особливості зовнішніх блоків Mitsubishi Electric PURY-EP YJM-A:

 • Єдина в світі двотрубна мультизональна VRF-система з утилізацією тепла. Обов'язковим компонентом VRF-системи Mitsubishi Electric PURY-EP Y(S)JM є ВС-контролер або WCB-контролер.

 • VRF-системи Mitsubishi Electric PURY-EP Y(S)JM володіють можливістю підключати внутрішні блоки сумарною продуктивністю до 150%. Сумарна настановна потужність внутрішніх блоків може бути збільшена до 200% (для того, щоб задіяти цю можливість, слід проконсультуватися з постачальником обладнання).

 • У всіх моделях зовнішніх блоків Mitsubishi Electric PURY-EP YJM застосовуються тільки компресори з інверторним приводом, тому пусковий струм не перевищує максимального значення робочого струму.

 • Мінімізація кількості взаємопов'язаних компресорів для збільшення надійності VRF-системи Mitsubishi Electric PURY-EP Y(S)JM (не більше 3 в одному гідравлічному контурі). Передбачена аварійна робота многокомпрессорной VRF-системи з несправним компресором.

 • При узгодженні конкретних умов застосування VRF-систем Mitsubishi Electric PURY-EP Y(S)JM з заводом-виробником довжина фреонопроводів перепад висот може досягати значення 90 м.

 • В один гідравлічний контур VRF-систем Mitsubishi Electric PURY-EP Y(S)JM може бути підключено до 50 внутрішніх блоків.

 • В конструкції зовнішнього блоку Mitsubishi Electric PURY-EP Y(S)JM передбачений ізольований відсік для компресора, що істотно зменшує рівень шуму зовнішнього агрегату в усіх напрямках.

 • Сумарна довжина магістралі VRF-системи Mitsubishi Electric PURY-EP Y(S)JM може становити від 300 до 1000 м у залежності від модифікації зовнішнього блоку, а також від відстані між зовнішнім блоком і ВС-контролером.

 • Зовнішні агрегати високоефективної серії VRF-системи Mitsubishi Electric City Multi компонуються із спеціальних модулів із зменшеним електроспоживанням PURY-EP200YJM-A, PURY-EP250YJM-A, PURY-EP300YJM-A, PURY-EP350YJM-A.

Спеціальні енергоефективні модулі відрізняються від модулів стандартного ряду наступними конструктивно-технологічними особливостями:

1. У енергоефективних модулях використовується версія вбудованого програмного забезпечення, оптимізована по параметру електроспоживання.

2. Високоефективні модулі мають збільшену поверхню теплообмінника. З цим пов'язана збільшена ширина блоків PURY-EP250YJM-A, PURY-EP300YJM-A і PURY-EP350YJM-A порівняно з аналогічними модулями стандартної серії.

Шасі 1: PURY-P200, P250, P300YJM-A (стандартна серія) — PURY-EP200YJM-A (високоефективна серія)
Шасі 2: PURY-P350, P400YJM-A (стандартна серія) — PURY-EP250, EP300YJM-A (високоефективна серія)
Шасі 3: PURY-P450YJM-A (стандартна серія) — PURY-EP350YJM-A (високоефективна серія)

У мультізональних системах Mitsubishi Electric PURY-EP Y(S)JM-A вжиті додаткові заходи по збільшенню коефіцієнта продуктивності при частковому завантаженні зовнішнього агрегату. Всі моделі зовнішніх блоків Mitsubishi Electric PURY-EP YJM-A едоточенного типу, а також спеціальної структури сердечника, званої «Poki Poki Core». Така обмотка може бути покладена на сердечник у розгорнутому стані. Довжина обмотки знижується, приводячи до зменшення її опору, а високий коефіцієнт заповнення обмотки зберігається. Такий двигун має більш високу ефективність в області низьких і середніх частот обертання вала, що надзвичайно важливо для мультизональних VRF-систем, що працюють значну частину часу з частковим завантаженням.

В зовнішніх блоках PURY-EP YJM-A передбачена можливість вибору параметра оптимізації при роботі VRF-системи Mitsubishi Electric City Multi у режимі нагріву. Для цього вбудовані два альтернативних алгоритму управління: перший — з пріоритетом теплопродуктивності, другий — з пріоритетом енергоефективності. Вибір одного з варіантів проводиться за допомогою DIP-перемикача на платі зовнішнього блоку. При активації алгоритму пріоритету теплопродуктивності її значення зростає на 10% в частині температурного діапазону нижче -5°С.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку
Схожі товари