Настінний блок Mitsubishi Electric PKFY-P15VBM-E - Компанія Еко Сервіс

Настінний блок Mitsubishi Electric PKFY-P15VBM-E

 • Inverter icon
 • R410 icon
Код товару: 10041
Виробник: Mitsubishi Electric
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Характеристики
Вага внутрішнього блоку: 10 кг
Гарантія: 36 міс.
Колір: Білий
Країна-виробник: Японія
Під'єднання труб для газу: 12,7 мм
Під'єднання труб для рідини: 6,35 мм
Площа приміщення: до 15 м²
Рівень шуму: 33 дБ(А)
Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ): 815×295×225 mm
Споживана потужність: 0,04/0,04 кВт
Теплопродуктивність: 1,9 кВт
Тип керування: Інверторне
Типорозмір: 7 BTU
Холодопродуктивність: 1,7 кВт
Опис

Елегантний дизайн, компактні розміри, безшумна робота і невелика вага роблять кондиціонери Mitsubishi Electric PKFY-P VBM/VHM/VKM-E ідеальною для офісів, магазинів і житлових приміщень. Mitsubishi Electric спеціально розробив дану модель для охолодження і обгрева приміщень зі складною конфігурацією.

Рівномірна температура у всьому приміщенні. Конструкція настінного блоку була змінена таким чином, щоб забезпечувати мінімальний опір повітряному потоку і рівномірний розподіл повітря по всьому поміщений.

Елегантний дизайн. Для даної моделі компанія Mitsubishi Electric розробила новий витончений і компактний корпус білого кольору. Використовується високоякісна пластмаса стандартизованого "чисто білого кольору. За розміром блок не відрізняється від внутрішнього блоку побутової серії і також добре виглядає на стіні. Всі моделі мають плоску переднию панель. Забір повітря відбувається через верхнию частина приладу. Також в результаті багаторічних досліджень Mitsubishi Electric спроектував для даної моделі кондиціонера спеціальний теплообмінник зі зміненою формою пластин, що дозволило знизити опір повітря, і в результаті отримати плавний, спокійний потік повітря. Крім цього, широкий діаметр вентилятора дозволив виробляти більше повітря при менших швидкостях обертання, а нерівномірний крок між кожною лопаттю вентилятора дозволив усунути небажані шуми.

Підключення до траси з будь-якої з 4-х сторін блоку. Всі трубки, включаючи дренаж, можуть бути приєднані з тильного, правій, нижній і лівої сторін пристрою, що забезпечує додаткові можливості по вибору можливих місць установки внутрішнього блоку.

Безшумна робота.

 • Вентилятор з нерівномірним кроком установки лопаток - оптимальне конструктивне рішення, що дозволяє зменшити габарити пристрою.
 • Конструкція корпусу забезпечує рівномірний розподіл повітряного потоку.
 • Розташування повітряної заслінки забезпечує однакове розподіл потоку і запобігає змішування з кімнатним повітрям близько блоку, в тому числі, для виключення конденсації вологи.
 • Кут подачі повітря в приміщення може досягати 150 градусів, розподіляючи повітря рівномірно і вправо, і вліво для забезпечення стабільної комфортної температури.

Зручний доступ до клемних колодок для підключення кабелів. Доступ до клемної колодки можливий після підключення настінного блоку. В цілях спрощення настановних робіт всі гвинти, необхідні для кріплення блоку до стіни, доступні з фронтальної частини.

Передня панель відкривається вперед - зручний сервіс фільтра. Конструктивне виконання корпусу внутрішнього блоку дозволяє легко витягувати фільтр, очищати його і встановлювати назад.

Дренажний насос (опція). Насос виконаний в окремому корпусі і розташовується поруч з блоком. Напір становить 800 мм водяного стовпа.

Двигуни постійного струму вентиляторів. Для зменшення електроспоживання у внутрішні блоки встановлюються високоефективні безконтактні двигуни постійного струму для приводу вентиляторів. Ротор такого двигуна має зовнішній постійний магніт, розташований на поверхні ротора. Ці двигуни володіють підвищеним крутним моментом на малих обертах, що дозволило знизити швидкість обертання вентиляторів і зменшити шум від внутрішніх блоков.

Плоскі ребра теплообмінників. Теплообменники з плоскими алюмінієвими ребрами створюють дуже низький опір повітрю, що проходить, і довгий час залишаються чистими. Це збільшує інтервал між профілактичними роботами, знижує їх вартість і підвищує енергетичну ефективність системи в эксплуатации.

Труба з внутрішнім накаткою. При виготовленні теплообмінників застосовується більш дорога труба, що має внутрішню накатку, що веде до інтенсифікації теплообміну та збільшення енергоефективності системы.

Харчування системи управління. Для живлення схеми управління внутрішнього блоку застосовується імпульсний джерело живлення. В результаті стало можливим зменшити габаритні розміри і вага внутрішнього блоку, знизити рассеиваемую потужність. Імпульсний блок живлення, а також мікросхема-монітор напруги живлення виключають «зависання» головного мікроконтролера внутрішнього блоку при провалах мережевого напряжения.

Надійність. «Всі кондиціонери зовні схожі, але деякі більш надійні... Якість Mitsubishi Electric».

Раніше ця фраза ідеально ілюструвала ситуацію на ринку кондиціонерів, коли всі кондиціонери володіли абсолютно ідентичним дизайном, приблизно однаковим рівнем шуму і схожими значеннями енергоефективності. Зараз кондиціонери Mitsubishi Electric виділяються із загальної маси «мильниць» за всіма цими показниками. І все ж фраза на початку цього розділу, як і раніше звучить актуально. Якими б не були чудові особливості цієї техніки, насамперед кондиціонери Mitsubishi Electric приголомшливо надежны.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку