Прецизійні кондиціонери Emerson серії Liebert HPM

 • R410 icon
Код товару: 9969
Виробник: Emerson
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Опис

Блоки Liebert HPM являють собою шафові повітряні кондиціонери. Вони оснащені вентиляторами з електронним управлінням і можуть мати різні варіанти спрямованістю повітряного потоку: вниз, тобто з нагнітанням повітря під підлогу, вгору і з витісненням. Шафові кондиціонери Liebert HPM обладнані контролерами iCOM, що мають вбудовану систему виходу в Ethernet і пропонованими в якості опції графічними дисплеями двох типів.

Liebert HPM комбінує різні системи охолодження для отримання рішень, підходять для інфраструктур будь-якого типу:

 • Прямого розширення: оснащені компресорами спіральний (або Digital Scroll™) з повітряним або водяним охолодженням конденсатора;
 • Водяного охолодження: застосовувані з чилерами Liebert HPC;
 • DualFluid (з двома охлаждающи мі середовищами): ця система дозволяє поєднувати низькі експлуа таційні витрати з цілковитою надійністю. У нормальному режимі вона функціонує з водяним охолодженням, забезпечуючи безперебійний режим роботи за рахунок резервних компресорів, що включаються за кілька секунд у разі відмови централізованого блоку;
 • Freecooling (вільне охолодження): не споживає енергію при відсутності необхідності. Працюючи 365 днів у році, ця сис тема використовує низькі зимові температури для охолодження приміщень без допомоги компресорів.

Конструкція. Кондиціонери Liebert HPM спеціально розроблені для забезпечення максимальної надійності. Всі їх компоненти мають параметри, що дозволяють мінімізувати прикладену до них навантаження. Перед випуском в продаж всі моделі були піддані відповідним випробуванням. Лінійка кондиціонерів Liebert HPM сертифікована Eurovent.

Моніторинг. Технологічне рішення Emerson Network Power Monitoring забезпечує оптимальне управління витратою енергії і кондиціонуванням повітря всередині ІТинфраструктур. Сумісність з усіма типами протоколів (Modbus, Bacnet, Lonworks, HTTP, SNMP — тільки деякі з підтримуваних) робить можливою інтеграцію як з системою BMS, так і з програмним забезпеченням, що застосовуються для управління інфраструктурою.

Спільна робота. Спільна робота кондиціонерів HPM всередині одного залу здійснюється завдяки об'єднанню в єдину мережу Ethernet. Автоматичне управління надлишковими блоками дозволяє здійснювати ротацію блоків, що знаходяться в режимі очікування, і віддавати пріоритет ділянках з підвищеною температурою.

Вентилятори з електронним управлінням. Вентилятори з регульованою швидкістю дозволяють забезпечувати великий діапазон витрати повітря та статичного тиску. Вони забезпечують правильність розподілу повітря і в разі збільшення інфраструктури. Додатково встановлена апаратура вимагає більшої потужності охолодження. Завдяки плавної регулювання, забезпечуваною контролерами iCOM, вентилятори з електронним управлінням можуть збільшувати свою продуктивність у відповідності із зростом виділенням тепла. Спеціальні двигуни з електронним управлінням поєднують в собі кращі властивості двигунів змінного і постійного струму. Так як для їх приводу не використовуються перетворювачі частоти, вони не створює електромагнітних перешкод. Крім того, двигуни з електронним управлінням споживають приблизно на 30% менше енергії в порівнянні з традиційними двигунами змінного струму.

Copeland Digital Scroll™. Компресори Copeland Digital Scroll™ поєднують в собі надійність скроллкомпрессоров з можливістю роботи із змінним навантаженням. Тепловиділення від устаткування залежать від трафіку. При різкому збільшенні трафіку інфраструктура відчуває пікові теплові навантаження. Компресори Copeland Digital Scroll™ швидко йдуть за зміною температури, забезпечуючи потужність охолодження, збалансовану по відношенню до навантаження. Технологія Copeland Digital Scroll™ не має протипоказань щодо електронної апаратури, як це трапляється при використанні інших рішень. Ця унікальна характеристика дозволяє поширити їх застосування і на галузі, в яких використовується чутлива апаратура, наприклад комп'ютери, яка не повинна піддаватися впливу електромагнітних перешкод.

Web Sitescan. Якщо ви маєте системою керування мережею чи BMS і вам потрібно інтегрувати блоки Liebert HPM, це можна просто зробити через мережеву карту: SNPM, Modbus, HTTP, Lonworks — тільки деякі з протоколів, доступних Liebert Sitescan, сучасного рішення, що робить можливим як місцевий, так і віддалений моніторинг.

iCOM. У контролері iCOM, що здійснює управління блоками кондиціонерів HPM, втілений більш ніж двадцятирічний досвід розробок систем управління і зв'язку. Використовуючи спеціальний алгоритм управління, контролер iCOM забезпечує надійність в будь-якій ситуації. Він безпосередньо підключається до внутрішньої мережі інфраструктури (Ethernet) і здійснює зв'язок між кількома блоками HPM, забезпечуючи за рахунок синхронізації їх роботи високу ефективність і точність керування температурою і вологістю.

Дисплей iCOM. В будь-якій точці мережі можна встановити інтерфейс користувача iCOM і з його допомогою виконувати навігацію по приєднаним до неї модулів.

*Підбір обладнання здійснюється за запитом. З усіх питань (у тому числі і ціни) звертайтесь до нашого менеджера.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку