Прецизійні кондиціонери Montair серії Progresso

 • R410 icon
Код товару: 9960
Виробник: Montair
Виконуємо якісний монтаж
 • Є в наявності
 • Ціна за запитом
Опис

Прецизійні кондиціонери PROGRESSO розглядаються як найкраще рішення при кондиціюванні повітря в технологічних приміщеннях, таких як серверні, телекомунікаційні приміщення, Цод (центр обробки даних), лабораторії, при охолодженні комп'ютерних стійок і енергетичного устаткування, — тобто там, де теплові навантаження критично високі.

Кондиціонери PROGRESSO використовують озонозберігаючий фреон R410A.

Кондиціонери PROGRESSO c теплообмінниками прямого розширення і з виносними конденсаторами повітряного охолодження можуть працювати при температурі зовнішнього повітря до 52 °C.

При прецизійному застосуванні вироблене тепло в основному сухе, вологість дуже низька і, відповідно, теплова навантаження по сухому тепла близька до 85-95%. Враховуючи це, ми розробляли кондиціонери з високим показником адіабати, збільшуючи загальну ефективність системи. Серверні і комп'ютерні приміщення постійно розширюються, і системи кондиціонерів повинні володіти гнучкістю для задоволення таких потреб, як переустановка агрегатів на інші місця, додавання опцій і т. д. Кондиціонери PROGRESSO можна легко переміщати, так як їх вага знижений до мінімуму завдяки використанню алюмінієвих сплавів і знімних панелей. Крім того, у всіх бічних внутрішніх панелях просвердлені отвори для подальшої установки аксесуарів в будь-який час в процесі експлуатації.

Можливі версії:

Х - з виносним конденсатором

Н - з конденсатором водяного охолодження

W - з водяним повітроохолоджувачем

Особливості Montair Progresso

Інноваційний дизайн. Фарбування панелей в нейтральний колір і висока якість матеріалів дозволяють легко вписати кондиціонери в інтер'єр, роблячи агрегати малопомітними. Панелі з теплоізоляцією зсередини мінімізують рівні шуму і вібрації. Самонесуча рама з високоміцної сталі забезпечує високу жорсткість.

Компактні блоки. Інноваційна технологія з тривимірним комп'ютерним моделюванням дозволила створити агрегати з найкращим використанням внутрішнього простору, зменшити розміри і отримати високе співвідношення кВт/м2.

Легкість в обслуговуванні. На стадії розробки кондиціонерів серії PROGRESSO особливе значення надавалося спрощення звичайного сервісного обслуговування. Окремі секції забезпечують раціональний доступ сервісного персоналу до всіх компонентів кондиціонерів.

Спіральні компресори. Компресор типу «скролл» (Scroll compressor) складається з двох спіралей складної форми так званих архимедовых спіралей. Одна спіраль розташовується усередині іншої, утворюючи кілька стискальних порожнин. При компресії зовнішня спіраль нерухома, а внутрішня, закріплена на валу електродвигуна, що обертається ексцентрично. Таким чином, при обертанні внутрішньої спіралі газ надходить у дві діаметрально протилежні порожнини між спіралями, які зменшуються в об'ємі при просуванні до центру, завдяки чому і відбувається стиснення газу. Коли досягають порожнини центру спіралей, газ під високим тиском виходить через нагнітальний порт в нерухомій спіралі.

Вентилятори. Вентилятори подвійного всмоктування динамічно збалансовані по ISO-1940 з прямим приводом від високошвидкісного двигуна, вісь якого приєднана до вентилятора з одного боку. Вентилятори встановлені на гумових опорах.

Теплообмінник. Стандартний теплообмінник з алюмінієвим ребрами (ребра з міді, луженое або з епоксидним покриттям можливо за запитом), з відбортовкою, що гарантує хороший контакт на мідних трубах. Рама з алюмінію або нержавіючої сталі, в якій закріплений теплообмінник, захищає його від пошкоджень.

Триходовий клапан (опція). Триходовий клапан забезпечує регулювання потужності нагріву водяного калорифера. Ми проводимо експертизу комплектуючих від провідних виробників.

Диференціальне реле (опція). Диференціальне реле: низький тиск після фільтра впливає на діафрагму, пов'язану з микровыключателем, який активізується при мінімальній витраті повітря без тимчасової затримки.

Електричний відсік. Електричний відсік конструктивно захищений від впливу температур і тисків для тривалої роботи блоку. Всі ланцюги захищені автоматичними вимикачами.

Контролер. Контролер здійснює контроль температури і вологості з пропорційним регулюванням зволожувача і включає різні режими осушення. Контролер точного підтримання температури і вологості характеризується гнучкістю управління як блоками з випарником (з одним або двома компресорами), так і блоками з водяним охолодженням конденсатора з трьох - і двухходовыми клапанами, з електронагрівачами (з однією або двома ступенями) або водяним калорифером з трьох - і двухходовыми клапанами.

Конденсатор повітряного охолодження (опція). виносні Конденсатори для зовнішнього монтажу: лінійка конденсаторів складається з 34 моделей для кондиціонерів серії PROGRESSO, підібрані типорозміри конденсаторів дозволяють експлуатувати PROGRESSO при зовнішній температурі повітря до 52 °C. Конденсатори доступні у стандартній, низькошумній і супернизькошумній версіях.

* З усіх питань (у тому числі і ціни) звертайтесь до нашого менеджера.

Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку