Вентиляція та кондиціонування - проект і монтаж системи вентиляції та кондиціонування повітря в Києві та Україні за вигідною ціною в компанії Еко Сервіс

Вентиляція та кондиціонування:

проектування, монтаж, гарантія, обслуговування, ремонт

Якісна, професійно реалізована система вентиляції та кондиціонування повітря – запорука здорового мікроклімату будь-якого приміщення: від звичайної квартири до великого промислового підприємства. Саме вона визначає підсумковий рівень комфорту. Причому подбати про проектування вентиляції та кондиціонування необхідно на самому початку будівництва або ремонту, оскільки це дуже трудомісткий та складний процес, що вимагає інтеграції у вже існуючі інженерні мережі, а іноді в архітектуру будинку. Тому такі роботи повинні проводити професіонали своєї справи, які можуть запропонувати найбільш оптимальне рішення для вашого об'єкта та якісно виконати монтаж, пуско-наладку, обслуговування цих систем.

Чисте, свіже повітря – основний фактор, який безпосередньо впливає на здоров'я людини в житловому або громадському будинку. Оптимальне по вологості та температурі повітря у виробничому приміщенні – один з головних критеріїв, які безпосередньо впливають на процес виробництва. В обох випадках грамотний підбір кліматичної техніки, професійно складений проект, якісно виконаний монтаж є невід'ємними складовими в забезпеченні комфортного мікроклімату.

Створення проекту систем вентиляції та кондиціонування повітря

Спочатку проводиться ретельна експертиза та детальне вивчення особливостей об'єкта. Потім здійснюються точні розрахунки, підбір обладнання, узгоджуються різні нюанси майбутньої системи вентиляції та кондиціонування повітря з урахуванням побажань замовника. При цьому проектанти компанії Еко Сервіс приділяють величезну увагу енергозбереженню та економічності, а також мінімізації подальших експлуатаційних витрат.

В результаті ви отримуєте готовий проект і комерційну пропозицію з техніко-економічним обґрунтуванням вибору обладнання. Так само наші фахівці завжди пропонують кілька варіантів його реалізації із застосуванням кліматичної техніки різних брендів різної цінової категорії.

До складу проекту входить:

 1. Техзавдання.
 2. Пояснювальна записка з розрахунками та узгодженими концептуальними рішеннями.
 3. Узгоджені з вашим архітектором або дизайнером схеми розміщення кліматичного обладнання, повітроводів, вентиляційних решіток.
 4. Специфікації.

Види об'єктів

Досвідчені проектанти компанії Еко Сервіс створюють грамотні проекти з вентиляції та кондиціювання будь-якого ступеня складності на об'єктах всіх видів:

 • Квартири.
 • Офіси.
 • Приватні будинки, котеджі, таунхауси.
 • Басейни в приватних володіннях і спорткомплексах.
 • Ресторани, кафе.
 • Промислові підприємства.
 • Склади.

Проектування ведеться в суворій відповідності з усіма нормативними актами: ДБН України, ASHRAE, Eurovent. При необхідності наші фахівці супроводжують замовника на етапі узгодження проекту в будь-яких інстанціях.

Після проектування – монтаж, гарантія, сервіс

Пам'ятайте, що непрофесійне проектування і монтаж вентиляції та кондиціонування призводить до наступних проблем:

 • Підвищений рівень шуму вентиляційної системи.
 • Невідповідність між необхідними та створюваними нею характеристиками повітряного середовища.
 • Неможливість досягнення обладнанням оптимальних або проектних параметрів роботи.
 • Вібрація повітропроводів.
 • Нерівномірний розподіл повітряних потоків, що призводить до різної температурі повітря в різних частинах приміщення.
 • Передчасний знос або вихід з ладу кліматичної техніки та багатьох інших проблем, виправлення яких може зажадати демонтажу та заміни обладнання.

Звертаючись до компанії Еко Сервіс, ви гарантовано застраховані від усіх цих неприємностей, тому що спроектовані та змонтовані нами системи вентиляції та кондиціонування працюють коректно, виправдовують всі покладені на них очікування. Причому ми беремо на себе відповідальність як за проектування, поставку техніки, монтаж, пуско-наладку, так і за гарантійне, післягарантійне, технічне обслуговування та ремонт.

Задати хвилюючі вас питання або запросити наших фахівців на ваш об'єкт ви можете за телефонами:

Київ: (044) 362-63-20

Черкаси: (0472) 56-05-15

Харків: (057) 7-510-515

або пишіть нам через форму зворотного зв'язку: