Вентиляція та кондиціонування будинків - проект і установка системи вентиляції і кондиціонування в будинках котеджах будинках зрубах в Києві і Україні за вигідною ціною від компанії Еко Сервіс

Вентиляція та кондиціонування приватних будинків, котеджів, таунхаусів, зрубів

проектування, монтаж, гарантія, сервіс

Приклади виконаних робіт

На стадії проекту

Ідеальним варіантом облаштування систем вентиляції та кондиціонування приватних житлових будинків, котеджів, таунхаусів, зрубів є їх проектування на етапі створення проекту самої будівлі. Тоді вони максимально інтегруються в інші інженерні мережі, архітектуру та планування. Тільки так їх можна зробити практично невидимими, забезпечивши тим самим естетичність майбутніх інтер'єрів.

Якщо у вас є проект вашого будинку з вже закладеною в ньому системою вентиляції та кондиціонування, ми настійно рекомендуємо провести в спеціалізованій компанії додаткову експертизу тієї його частини, яка повинна буде забезпечити ваш ідеальний мікроклімат. З досвіду знаємо, що дуже часто пропоновані технічні рішення виявляються «підігнаними» під архітектурні особливості, а зовсім не оптимальними. Після їх вивчення та внесення коригувань, ви отримуєте дійсно оптимальне рішення.

У побудованому будинку

Якщо ви задумалися про вентиляцію та кондиціонування повітря на етапі ремонту або вже побудованого будинку, то до їх проектування необхідно підійти дуже відповідально та скрупульозно. У цьому випадку крім правильного вибору та розміщення обладнання, всю систему потрібно правильно інтегрувати в існуючі інженерні та електротехнічні мережі, не порушуючи дизайнерських або архітектурних рішень.

Реалізація проекту

Неправильно спроектована або непрофесійно змонтована система вентиляції та кондиціонування котеджу, таунхаусу, зрубу, приватного житлового або невеликого дачного будиночка не забезпечить бажаного комфорту, зате створить ряд проблем. Це може бути:

 • Підвищене навантаження на електромережі.
 • Гучний шум, вібрація встановленого обладнання.
 • Некоректна робота.
 • Порушення цілісності дизайну інтер'єру.
 • Недостатня подача свіжого або уповільнене відведення забрудненого повітря.
 • Некомфортний мікроклімат.

Є тільки один спосіб уникнути подібних неприємностей – звернутися в спеціалізовану організацію. Компанія Еко Сервіс – як раз одна з таких організацій повного циклу з багаторічним досвідом роботи, яка професійно створює проекти, виконує монтаж, пуско-наладку, гарантійне та сервісне обслуговування систем ОВиК. Наші проектанти завжди знаходять нестандартні, ефективні, економічно вигідні рішення з декількома варіантами їх реалізації за допомогою обладнання різних цінових категорій, а монтажники правильно виконують його установку. В результаті ви отримуєте індивідуальну систему припливно-витяжної вентиляції та кондиціонування, яка:

 1. Спроектована відповідно до ваших побажань.
 2. Працює тихо.
 3. Споживає мінімум електроенергії.
 4. Не псує дизайн інтер'єру.
 5. Оптимально інтегрована в існуючі інженерні мережі та архітектуру.
 6. Подає необхідну кількість очищеного повітря в усі кімнати, своєчасно відводить відпрацьоване.
 7. Точно підтримує задану вологість і температуру.

Устаткування

При реалізації проекту з вентиляції та кондиціювання приватних будинків, котеджів, таунхаусів, зрубів ми в основному встановлюємо таке обладнання:

 • Вентиляційні установки фірм Maico, Systemair, Mitsubishi Electric, Salda.
 • Мульті-спліт системи канального типу виробників Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Daikin, Sakata, Gree.
 • ПВУ з рекуперацією тепла.
 • Оцинковані та гнучкі повітроводи, декоративні решітки TROX, MADEL, Eco Service, клапани Belimo та інші.

Нормативна документація

Проекти виконуються на основі технічного завдання замовника, існуючих архітектурно-будівельних планувань, чинних нормативних документів і державних норм:

 • ДБН В.2.5-67-2013.
 • ДБН В.2.6-31-2006.
 • ДБН А.2.2-3-2012.
 • ДБН В.2.5-67-2013.
 • ASHRAE, Eurovent.

Технічні рішення, прийняті в робочих кресленнях, відповідають вимогам екологічних, санітарно-технічних, протипожежних та інших діючих норм і правил, забезпечують безпечне функціонування в передбачених робочими кресленнями умовах.

Ми працюємо для того, щоб створювати в вашому домі ідеальний, якісний, приємний мікроклімат.

За консультацією звертайтеся за телефонами:

Київ: (044) 362-63-20

Черкаси: (0472) 56-05-15

Харків: (057) 7-510-515

або заповніть форму зворотного зв'язку: