Вентиляція та кондиціонування офісів - проект і монтаж системи кондиціювання та вентиляції офісу в Києві і Україні замовити в компанії Еко Сервіс

Вентиляція та кондиціонування офісів

проектування, монтаж, гарантія, сервіс

Приклади виконаних робіт

Діючі на даний час ДСН 3.3.6.042-99 «Санітарні норми мікроклімату виробничих приміщень» не містять прямих вказівок на тривалість робочого дню в залежності від температури повітря всередині будівлі. Але до його прийняття діяв СанПіН 2.2.4.548-96 «Гігієнічні вимоги до мікроклімату виробничих приміщень», де чітко це вказується. Так, загальноприйнятий восьмигодинний робочий день допускався тільки до 280С. При 30 градусах його тривалість повинна була становити 5 годин, а при 32,5 або вище – лише 1 годину.

Так було прийнято з метою збереження здоров'я трудящих. З іншого боку, працездатність персоналу дуже сильно залежить від мікроклімату в офісі. Нижче приведена залежність продуктивності праці від температурних показників навколишнього середовища.

Як видно з графіка, ефективність роботи співробітників знижується вже при 260С. При температурі вище 35 градусів вона починає різко наближатися до нуля.

Отже, згідно з чинним законодавством, роботодавець має право не скорочувати робочий день через некомфортну обстановку в офісі. Але, з іншого боку, внаслідок фізіологічних особливостей, працівник стає практично неефективним вже при 340С. Слід зазначити, що оптимальним для найбільш продуктивної роботи людини є температурний режим в 21-230С.

Тому якщо роботодавець хоче отримувати від своїх підлеглих максимальну віддачу, то у нього залишається єдиний вихід – забезпечити їм комфортні умови праці. Причому істотний вплив на працездатність надає також вологість повітря, його свіжість і чистота. Створити правильні параметри повітряного середовища в офісі можна тільки за допомогою установки припливно-витяжної вентиляції та кондиціонування. А витрати окупити за рахунок більш ефективної роботи співробітників.

Реалізація проекту

Створення та реалізація проекту вентиляції та кондиціонування офісу відбувається в кілька етапів:

 1. Технічна експертиза будівлі, з'ясування потреб.
 2. Підбір обладнання, складання кількох концептуальних рішень на вибір.
 3. Проектування.
 4. Монтаж, пуско-наладка.

Помилки, допущені на будь-який з цих стадій, можуть спровокувати некоректну роботу системи: шум, недостатню подачу або неправильну підготовку повітря, зайве навантаження на електромережу, високі експлуатаційні витрати, і так далі. Тому проектування та монтаж вентиляції та кондиціонування в офісі потрібно доручати спеціалізованої організації, такий як наша. Ми вже більше 10 років успішно створюємо та реалізуємо проекти різних інженерних мереж, виконуємо їх гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування. Звернувшись до нас, ви отримуєте коректно працюючу систему вентиляції та кондиціонування, яка забезпечує:

 • Достатню кількість свіжого, очищеного, підігрітого або охолодженого повітря.
 • Комфортні показники температури та вологості.
 • Економічність в експлуатації.

При цьому все обладнання працює тихо і розміщено так, що воно або приховано, або органічно вписується в дизайн інтер'єру офісу.

Обладнання

При облаштуванні офісних приміщень системами вентиляції та кондиціонування ми в основному використовуємо наступне обладнання:

 • Припливно-витяжні вентиляційні установки з рекуперацією тепла Systemair, TROX, Salda, Maico, Mitsubishi Electric.
 • Мульті-спліт системи канального типу Mitsubishi Electric, Sakata, Daikin, Gree.
 • Системи Чилер-Фанкойл компаній Daikin, Clint.
 • Мультизональні VRF-системи Mitsubishi Electric, Sakata, Daikin, Mitsubishi Heavy.
 • Оцинковані та гнучкі повітроводи, декоративні решітки TROX, MADEL, Eco Service, клапани Belimo та інші.

Нормативна документація

Проекти виконуються на основі технічного завдання замовника, існуючих архітектурно-будівельних планувань, чинних нормативних документів і державних норм:

 • ДБН В.2.5-67-2013.
 • ДБН В.2.6-31-2006.
 • ДБН А.2.2-3-2012.
 • ДБН В.2.5-67-2013.
 • ASHRAE, Eurovent.

Технічні рішення, прийняті в робочих кресленнях, відповідають вимогам екологічних, санітарно-технічних, протипожежних та інших діючих норм і правил, забезпечують безпечне функціонування в передбачених робочими кресленнями умовах.

Звертаючись до компанії Еко Сервіс, ви отримуєте якісний мікроклімат, який стане запорукою процвітання вашого бізнесу.

З усіх питань телефонуйте:

Київ: (044) 362-63-20

Черкаси: (0472)56-05-15

Харків: (057) 7-510-515

або пишіть: