Кондиціонер Midea ULTIMATE COMFORT DC Inverter 2018 MT-09N8D6-I/MBT-09N8D6-O

 • Inverter icon
 • R32 icon
 • 1 год гарантии icon
Код товару: 9840
Виробник: Midea
Інші моделі по площі приміщення:
Виконуємо якісний монтаж
 • 19 237 грн
 • Є в наявності
Ми продамо ще дешевше!
Характеристики
Вага внутрішнього блоку: 10 кг
Вага зовнішнього блоку: 29 кг
Гарантія: 24 міс.
Колір: Білий
Країна-виробник: Китай
Напруга: 220 В
Основні функції: Нічний режим роботи, обігрів, осушення повітря, охолодження, фільтрація
Площа приміщення: до 25 м²
Рівень шуму: 39,50...19,50 дБ(А)
Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ): 886х188х315 mm
Розміри зовнішнього блоку (ШxВxГ): 800x333x554 mm
Споживана потужність: 1,1/0.99 кВт
Теплопродуктивність: 3,37 кВт
Тип керування: Інверторне
Типорозмір: 9 BTU
Фазність: 1
Холодоагент: R-32
Холодопродуктивність: 3,22 кВт
Частота: 50 Гц
Опис

Інверторний кондиціонер Midea Ultimate Comfort є флагманом лінійки кондиціонерів Midea 2018 року. Це по суті побутовий тепловий насос, так як новинка працює на обігрів до -25°C і має найвищий клас енергоспоживання А+++.

Особливості Midea ULTIMATE COMFORT DC Inverter 2018 MT-09N8D6-I/MBT-09N8D6-O

 • Енергоефективність А+++. Енергоефективність — ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення будівель або технологічних процесів на виробництві. Для населення — це значне скорочення комунальних витрат, для країни — економія ресурсів, підвищення продуктивності промисловості та конкурентоспроможності, для екології — обмеження викиду парникових газів в атмосферу, для енергетичних компаній — зниження витрат на паливо.
 • Технологія 180-градусного інверторного перетворення. Технологія 180° хвильового інверторного перетворення — керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступенчатість синусоїди). У порівнянні зі стандартним 120° струмом прямокутної форми надає наступні переваги:
 1. Можливість роботи при більш широкому діапазоні напруги живлення і частоти струму.
 2. Велику енергоефективність і енергозбереження.
 3. Більш м'який старт, нижче шум і вібрації.
 4. Великі можливості управління.
 • Теплообмінник з підвищеною тепловіддачею. Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої ​​конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
 • Самоочищення. При виключенні кондиціонера, на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентіліруя і підсушуючи теплообмінник.
 • Режим i-Eco - економічний режим. При використанні функції «i-Eco» - кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і буде автоматично підтримувати в ній t = + 24°С і АВТО - швидкість вентилятора. При цьому Ви отримаєте і комфорт, і знижене енергоспоживання. В цьому режимі кондиціонер буде працювати 8 годин, потім автоматично відключиться. Також Ви можете самостійно відключити цей режим з пульта. Цей режим можна використовувати тільки в режимі «Охолодження».
 • Розсікач повітряного потоку (WIND SPRAYER). Додатковий рассекатель повітряного потоку розміщений за основними жалюзі, забезпечує, при активації користувачем з ПДУ, плавний і настилати потік; повітря в приміщенні, виключаючи утворення ефекту "протягу" і переохолодження близько знаходяться людей.
 • Підтримка температури + 8°С. Захист від замерзання приміщення, підтримання температури + 8°С. Система управління кондиціонерів може підтримувати в приміщенні температуру повітря + 8°С, щоб не сильно охолоджувалися стіни і не замерзав водопровід. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку, і Вам не потрібно постійний прогрів приміщення до комфортної температури. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця / будинок зменшується.
 • Зовнішній блок дизайну "Діамант". Дизайнери Midea не забули і про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме по собі рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіше своїх побратимів, має межі, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва і ретельно продуманою дизайн-концепції.
 • Мотор DC inverter внутрішнього блоку. У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання. А так же отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.
 • Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям. Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.
 • Ширококутний повітряний потік. Вертикальні жалюзі кондиціонерів Midea повертаються під кутом 110° (звичайні кондиціонери працюють до 80°), а горизонтальні жалюзі гойдаються на 120° (звичайні кондиціонери працюють тільки на 90°). Цей режим забезпечує більш широке і рівне охолодження / обігрів.
 • Контроль і управління по Wi-Fi (Опція - Wi-Fi stick). Midea RAC розробила мобільний додаток для сучасних смартфонів, яке виконує функцію пульта. Як і пульт управління, смартфон управляє кондиціонером через інфрачервоний порт, а в разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea - через Wi-Fi-з'єднання .. Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити додаток для смартфона за допомогою QR-кодів знаходяться в інструкції користувача.
 • Режим Турбо. Функція «Turbo» - при включенні даного режиму, кондиціонер осуществляетмаксімально; швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.
 • Super охолодження. На пульті дистанційного керування RG70 кондиціонера Midea є унікальна кнопка Super. При натисканні цієї кнопки вентилятор внутрішнього блоку кондиціонера буде працювати на високій швидкості, створюючи надпотужний повітряний потік, швидко знижуючи температуру в приміщенні до 17° C.
 • SILENCE. Режим "Тиша" - кондиціонер знижує обороти вентилятора внутрішнього блоку до мінімальних, при цьому рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.
 • Озонобезопасний фреон R32. Новий холодоагент R32 (діфторметан) має значні переваги. В першу чергу це стосується потенціалу глобального потепління (ПГП). Якщо порівнювати вельми популярний в даний час холодоагент R410A з R32, то останній відрізняється зменшеним більш ніж на 65% ПГП. З цього випливає, що від нового холодоагенту в меншій мірі страждає навколишнє середовище. Також R32 відрізняється зниженою в'язкістю і щільністю. За рахунок більш низької щільності зменшується інтенсивність витрачання фреону з урахуванням однакових показників потужності. Щільність діфторметана майже на 30% менше в порівнянні з R410A.
 • Нічний режим. Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.
 • Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища. Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища" - забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, при температурах нижче нуля (зовнішнього повітря), що дозволяє використовувати його для роботи, наприклад, в серверних. В сучасних серіях Full DC-інверторних спліт / мультіспліт систем ця опція реалізована програмно-апаратний, при цьому, якщо є необхідність використання кондиціонера в зимовий час на охолодження, то необхідно додатково встановити.
 • Full-DC (3D DC-inverter). Всі двигуни в спліт-системи (компресора і вентиляторів) виготовлені за технологією DC-inverterю <
 • Стеж за мною (Follow Me). При включенні цієї функції на ПДУ, процесор управління внутрішнього блоку буде отримувати дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дозволяє більш точно регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні знаходження ПДУ в кімнаті. Зона дії сигналу від пульта не перевищує 8 м.п. по прямій лінії "пульт - внутрішній блок".
 • Подвійна фільтрація. Кондиціонери Midea мають два фільтри, які забезпечують подвійний захист. Перший фільтр видаляє великі шкідливі частинки пилу, пилок, шерсть тварин. Другий фільтр з активованим вугіллям адсорбує залишилися невеликі шкідливі частинки пилу, кліщів і дим. Ці два фільтри працюють спільно, для якісного очищення повітря в приміщенні.
 • Режим осушення повітря. Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленої темпаратури і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюється включенням і вимиканням режимів охолодження і вентиляції. При включенні режиму осушення на ПДУ відображається символ "Капелька".
 • DC inverter Компресор. Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
 • Blue Fin. Блакитне покриття оребрення теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
 • 3D автоматичні вертикальні і горизонтальні жалюзі. Автоматичні вертикальні і горизонтальні жалюзі - роздільні жалюзі, що дозволяють автоматично регулювати повітряний потік в горизонтальній і вертикальній площині незалежно один від одного.
Залиште свій відгук
Оцініть товар
 • Advantages icon
  12 років на ринку

  Працюємо з 2007 року. Встановили кліматичне обладнання більш ніж на 3 000 об’єктах.

  Advantages icon
  12 років на ринку
 • Advantages icon
  Офіційний дилер

  Є офіційними дилерами всієї представленої на сайті техніки.

  Advantages icon
  Офіційний дилер
 • Advantages icon
  Монтаж обладнання

  Професійно монтуємо кліматичне обладнання. Гарантія на монтаж від 12 місяців.

  Advantages icon
  Монтаж обладнання
 • Advantages icon
  Доставка по Україні

  Доставляємо техніку в будь-який куточок нашої країни зручним вам способом.

  Advantages icon
  Доставка по Україні
 • Advantages icon
  Сервісний центр

  Гарантійне, сервісне, післягарантійне обслуговування та ремонт техніки.

  Advantages icon
  Сервісний центр
 • Advantages icon
  Всі форми розрахунку

  Будь-який зручний для вас спосіб оплати, готівковий, безготівковий, розрахунок з ПДВ.

  Advantages icon
  Всі форми розрахунку
Схожі товари