Вентиляція та кондиціонування квартири - проект і установка системи вентиляції та кондиціонування в квартирі в Києві і Україні за вигідною ціною від компанії Еко Сервіс

Вентиляція та кондиціонування квартири

проектування, монтаж, гарантія, ремонт

Приклади виконаних робіт з вентиляції та кондиціювання в квартирі

У квартирі людина проводить значну частину свого часу. Природньо, що якість повітря безпосередньо впливає на її самопочуття. При цьому під словом «якість» мається на увазі дуже багато параметрів повітряного середовища в приміщенні: температура, вологість, насиченість киснем, запиленість, ступінь забруднення, швидкість і рівномірність розподілу повітряних потоків.

З усіх цих параметрів людина зазвичай контролює тільки один – свіжість. Відкрив вікно, і в квартирі стало набагато свіжіше. Але разом зі свіжим повітрям в приміщення проникає вуличний шум, пил, пилок, комахи, неприємні запахи (особливо якщо вікно виходить на проїжджу частину).

Проектування та монтаж систем примусової вентиляції та кондиціонування як раз і дозволяє створювати в квартирі правильний мікроклімат. Причому вентиляційні системи умовно можна розділити на два типи: припливні – для подачі свіжого повітря, і витяжні – для видалення відпрацьованого. Найбільш правильним рішенням є одночасне використання припливно-витяжної вентиляції в сукупності з кондиціонуванням – так в квартиру подається підготовлене (очищене, охолоджене або нагріте) повітря, одночасно виводиться відпрацьоване. Таким чином створюється комфортне повітряне середовище, в якому вам легко дихається, ви відчуваєте себе прекрасно.

Реалізація проекту

Реалізація проекту з вентиляції та кондиціювання навіть невеликої квартири вимагає ретельних, дуже точних розрахунків, грамотного підбору та професійного монтажу обладнання. Помилка, допущена хоча б на одному з цих етапів, може привести до неприємних наслідків:

 • Підвищений шум, створюваний вентиляційною машиною при неправильному підборі її потужності.
 • Шумові ефекти в повітроводах і на повітророзподільних гратах при помилках в розрахунках швидкості руху повітря.
 • Недостатня подача свіжого або уповільнене відведення відпрацьованого повітря внаслідок некоректних розрахунків при проектуванні.
 • Некомфортні умови в зонах постійного перебування людей або відсутність можливості сервісного обслуговування обладнання з причини його неправильного розміщення.

Підбираючи кліматичну техніку, фахівці компанії Еко Сервіс приділяють особливу увагу її енергоефективності та економічності використання. Крім того, ми завжди пропонуємо декілька концептуальних рішень із застосуванням обладнання різних брендів, щоб замовник міг оцінити їх технічні характеристики та економічність в експлуатації.

На етапі створення проекту ми не тільки проводимо ретельні розрахунки систем вентиляції та кондиціонування, але також беремо до уваги всі побажання замовника та враховуємо дизайн інтер'єру квартири.

В результаті нашої роботи ви отримуєте систему вентиляції та кондиціонування, яка:

 1. Органічно вписується в інтер'єр квартири.
 2. Спроектована з урахуванням всіх ваших побажань.
 3. Створює оптимальний мікроклімат із заданими параметрами температури і вологості.
 4. Подає необхідний обсяг свіжого приточного повітря.
 5. Забезпечує високу ступінь його очищення методом фільтрації.
 6. Проект і установка виконані відповідно до діючої дозвільної та регламентуючої документації.
 7. Кліматична техніка розміщена найоптимальнішим чином.

Обладнання

При оснащенні квартири системами вентиляції та кондиціонування ми найчастіше використовуємо наступне обладнання:

 • Вентиляційні установки фірм Maico, Systemair, Mitsubishi Electric, Salda.
 • Мульті-спліт системи канального типу виробників Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Daikin, Sakata, Gree.
 • ПВУ з рекуперацією тепла.
 • Оцинковані та гнучкі повітроводи, декоративні решітки TROX, MADEL, Eco Service, клапани Belimo та інші.

Нормативна документація

Проекти виконуються на основі технічного завдання замовника, існуючих архітектурно-будівельних планувань, чинних нормативних документів і державних норм:

 • ДБН В.2.5-67-2013.
 • ДБН В.2.6-31-2006.
 • ДБН А.2.2-3-2012.
 • ДБН В.2.5-67-2013.
 • А також ASHRAE, Eurovent.

Технічні рішення, прийняті в робочих кресленнях, відповідають вимогам екологічних, санітарно-технічних, протипожежних та інших діючих норм і правил, забезпечують безпечне функціонування в передбачених робочими кресленнями умовах.

Гарантія, сервіс

Ми даємо гарантію на всі виконані роботи – 1 рік, на техніку – відповідно до гарантійних термінів виробників, від одного до трьох років. Після пусконалагодження беремо на себе зобов'язання по сервісному обслуговуванню встановлених систем.

Коли ви звертаєтеся в компанію Еко Сервіс, ви отримуєте не тільки професійну, якісну, швидку реалізацію всіх ваших побажань, але також ідеальний мікроклімат, який буде радувати вас і ваших близьких довгі роки.

Отримати попередню консультацію або узгодити час зустрічі з нашими фахівцями ви можете за телефонами:

Київ: (044) 362-63-20

Черкаси: (0472) 56-05-15

Харків: (057) 7-510-515

або заповніть форму зворотного зв'язку: